MILLENIUM Dental Care s.r.o.

(23 názorů)
Zobrazit lékaře

Stomatologická klinika v centru Prahy. Moderní postupy a tým specialistů Vám zaručí nadstandardní péče. Více

MILLENIUM Dental Care s.r.o.

V Celnici 10/1028

11000, Praha, hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Jiří Ježek

Zubař, MUDr.

• P

Chodím k němu už 15 let. Je to jeden z nejlepších zubařů v Evropě (nejen v ČR!). A to platí i v případě technické a personální vybavenosti kliniky. Těžko naleznete lepšího zubaře. A těžko naleznete kliniku, kde je taková koncentrace profesionality, high-tech technologií, a odborníků.
      Ježek je současně velká osobnost. Je to člověk udavající směr ve stomatologii.

• Nejlepší implantolog u nás, pomohl mi se dvěma implantáty, které se nedařilo mému implantologovi dokončit. Dr Ježek je naprostý profesionál, snaží se přijít na příčinu problému a dokáže ho vyřešit. Kdybych nemusela koukat na peníze, také nechodím už nikdy nikam jinam. Je to špičkový odborník, který odvádí jen kvalitní práci. Dita Kazdová

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Tomáš Hudler

Zubař, MUDr.

• T
      Umístění: Nemocnice Na HomolceSlužby: Jiný

Skvělé odvedená práce. Za 15 minut dvě osmičky venku. Nelekejte se, že dávají samostřebatelné stehy - opravdu se vstřebají a zbytek vypadne - na kontrolu nemusíte. Nezůstal mi tam žádný kus kořene... Žádná bolest.. Jel jsem potom normálně autem domu

• H
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

U pana doktora jsem byla na vytržení obou horních osmiček najednou. Pan doktor je sympaťák a umí vytvořit pohodovou atmosféru, jako že o nic vlastně nejde. A opravdu - za čtvrt hodinky byly oba zuby venku. Nic nebolelo během výkonu ani po něm, nebyla jsem ani oteklá, takže mi pak skoro nikdo nevěřil, že jsem na nějakém trhání vůbec byla.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře