Praktický lékař - stomatolog
Bašteckého 16/2542, Praha

K pánovi doktorovi chodíme celá rodina už asi 15 rokov. Samotný tento fakt svedčí o tom, že je vynikajúcim lekárom. Pri preventívnych prehliadkach vždy jasne upozorní na nedostatky v starostlivosti o chrup, pred ošetrením vždy vysvetlí, čo ide robiť. Pri žiadnom zákroku som nezažila žiadnu výraznejšiu bolesť. A vďaka jeho príjemnej povahe k nemu chodia rady dokonca i moje deti. Je priamočiary, nič zbytočne "nerozpitváva" - ak treba niečo opraviť, je to raz-dva, bez zbytočných prieťahov. Ako už niektorí predo mnou i ja chválim, že čas objednania naozaj platí - plus mínus pár minút. Sestrička je takisto milá. A hoci to máme k nemu po presťahovaní viac než 35 km, určite nemáme v pláne hľadať iného rodinného zubára.

jsem velice spokojená s přístupem i práci, je to odborník na pravém místě, za celý svůj život jsem jsem se s takovým obětavým a úpřímným doktorem nesetkala

Jsem dlouholetým pacientem a vždy jsem byl velmi spokojen.
Oceňuji odbornost i příjemný přístup.
Netvrdím, že se na návštěvu přímo těším, ale nikdy jsem nelitoval.
Sice jsem se odstěhoval a mám to na Velkou Ohradu daleko, ale přesto mě ani nenapadlo hledat jiného stomatologa.

Pan doktor je výborný odborník, chodí k němu celá rodina. Pro mě je podstatné, že ,,mě zvládne", protože na zubařském křesle vyvádím jako malé dítě. A on mi jako malému dítěti ukáže všechny nástroje, které použije a vysvětlí všechny zákroky, které bude dělat. Je velmi pečlivý a precizní.

myslim,ze se jako doktor - stomatolog uz narodil s velkym talentem.navic je vstricny,mily ale predevsim ODBORNIK.znam ho roky a za svuj zivot jsem poznala dost stomatologu ale dr. Havel je opravdu nejlepsi.
dokonce k nemu radi chodite,coz vetsina lidi nerada chodi pravě k zubarum.

Výborná péče, v čekárně si moc nepobudete díky opravdu propracovanému objednacímu systému. Nejdéle jsem čekala asi 10 min. Ceny jsou přívětivé a přístup velmi dobrý. Mohu skutečně doporučit! K panu doktorovi chodím již několik let a nikdy jsem neměla nejmenší problém! :-)

Opravdu výborný doktor, skvělý přístup, pečlivý. Jsme rádi, že jsme ho našli.

S péčí u pana doktora jsme s manželem spokojeni. Oceňujeme, že nás poučí o nedostatcích v naší prevenci a před zákrokem nám vše vysvětlí. Také je příjemné, že nikdy dlouho nečekáme díky dobrému objednacímu systému. Máme rádi i sestřičku, která je velmi trpělivá a laskavá.

Pan doktor Havel patří podle nás mezi kvalitní odborníky, vždy provádí svou práci důsledně, profesionálně a odborně. Navštěvujeme ho již několik let, nyní i s naším malým synem.

Odborník, pečlivý a precizní. Vynikající zubař, jsme s jeho službami již řadu let maximálně spokojeni. Můžeme jen doporučit!!