Velice nepříjemná a neprofesionální stomatoložka. Zákroky bolestivé, arogantní. Jsem rád, že už jsem jinde.

Nikdy jsem se nesetkala s horším, arogantním, neprofesionálním a zlým lékařem, jako je MUDr. Mokrá. Syn měl asi ve třech letech úraz, urazil si přední zuby. Ty po čase zčernaly a p. doktorka je odmítla vyndat i přes mé prosby. Jediné co udělala, vytahala z nich nervy. Myslím, že to není příjemný zákrok, přesto na tříleté dítě křičela, proč brečí. Chodili jsme pravidelně každý půlrok na kontrolu, vždy MUDr. Mokrá konstatovala, že je vše v pořádku. Po několika návštěvách, kdy byla opravdu zlá jsem změnila stomatologa. Nová paní doktorka se mě 3x za sebou nevěřícně ptal, zda byl opravdu v péči stomatologa. Zkoumala chrup syna a konstatovala, že tak zanedbaný chrup ještě neviděla. Syn musel na zákrok v celkové anestezii (trvala 2 hodiny), protože měl 10 kazů a černé odštíplé zuby musela paní doktorka okamžitě odstranit. Nová paní doktorka je opravdu profesionál, se synem si vždy mile povídá, vysvětluje mu co a jak bude dělat. To jsem o MUDr. Mokré nikdy nezažila. Takový člověk, jako je MUDr. Mokrá by neměl vůbec pracovat s lidmi natož s jejich zdravím!

Na jednu stranu ceny slušné,snažila se zachránit co se dalo,ale ten přístup...Již od útlého dětství jsem k ní docházela.Strašně jsem se k ní vždy bála,ale maminka mě vždy uklidnila.Na křesle jsem se jí ale stejně rozbrečela.Chci tím říci,že přístup záležel skutečně jen na tom,jak byla naložená.Zlá byla na lidi,kteří nedodržovali pravidelné kontroly.Ano,skutečně přímo zlá.Prostě jsem teď ráda,že ordinaci prodala,a teď mám kartu,bohudík,u schopnějšího zubaře.Teď je ordinace mnohem hezčí,než byla.Jediné,co tam totiž viselo zarámované,bylo její osvědčení.Nemám ani moc hezké vzpomínky.

Myslela jsem si, že paní doktorka není zas tak špatná, ale když jsem viděla pár mých kamarádek, kterým dělala větší zákrok, tak jsem se definitivně rozhodla od ní odejít, protože výsledek práce, kterou na nich předvedla, tak byl opravdu zarážející!!! Dnes jsem u jiné paní doktorky, která má naprosto jiný přístup a jsem ráda, že jsem změnu udělala..Na závěr jen podotknu, že kdo nemá základy ruštiny, neměl by se k paní doktorce raději vůbec pokoušet..

Jestli toužíte zažít stav "českého" zdravotnictví v praxi, aneb co si "nezaplatíte to máte", jděte sem. Další podobné středisko je nemocnice krč, tam se také s azbukou chytíte. Co si zaplatíte skrze pojišťovnu, které musíme platit každý povinně, je co se týče stomatologie (ostatní obory jsou dle mne na špičkové úrovni...alespoň zatím) opravdu hororová záležitost. Tolik arogance a neochoty nikde jinde,než u zubařů žijících z pojišťoven nezažijete. Skoro to vypadá, že je obtěžujete, když vám něco je. Taková je má zkušenost a omlouvám se, jestli se tomu tak "díky bohu" někde neděje.

K paní doktorce chodím od základní školy.Vždy mi vyhoví a objedná v brzkém termínu. Nikdy v čekárně neprosedím věčnost, jako se to stává v jiných ordinacích. Přístup ke mně byl pokaždé vstřícný a ceny jsou ve srovnání s jinými zubaři stále dobré. Chodí tam i můj skoro 6-ti letý syn, se kterým to úžasně umí a není žádný problém v prohlídce. Vždy nám všechno důkladně vysvětlí a popíše, co nám bude dělat a proč. Jsem spokojená, není důvod měnit.

Ráda bych zde zmínila svou negativní zkušenost s ordinací paní Mokré...
Již je to pár let zpět, co nám byla přidělena jako školní zubař a musím Vám říct, že tak drzé chování a neprofesionální přístup mě odradil od dalších návštěv. Jak již tady někdo zmínil naprosto běžnou věcí bylo ošetření při otevřených dveřích.
O odborných znalostech a vybavení předpotopní ordinace nemluvě...
Vrcholem bylo, když po akutní bolesti zubů mi byl ošetřen a zaplombován úplně jiný zub a to zcela zdravý!?!
Nejsem Xenofob, ale pokud někdo neumí česky, nechápu jak je možné, aby ordinoval děti?
Nechci nikoho odrazovat, ale já již nikdy více! Na to je mi můj chrup drahý!
Už je to 20let co mám jiného zubaře a jsem naprosto spokojená...

Mohu jen doporučit! Jsem velmi spokojená s paní doktorkou.Je pečlivá,milá,...

Dnes jsem navštívila, dle doporučení, středisko na Kamýku zubařskou ambulanci, s úmyslem objednat svou 2,5 letou dceru na první vyšetření!!! Měla jsem tu smůlu, že jsem tam nezastihla MUDr. Kramerovou, ale MUDr. Taťjánu Mokrou, která ordinovala v ordinaci otevřené na odiv světu a veškeré informace se nesly chodbou a nemluvě, že bychom mohly diskutovat o chrupu pacienta přímo na chodbě, jelikož jsme mu viděli přímo do úst..... To byla první věc, jež mě odpudila!!!!
Další - velmi důležité, pro MUDr. bylo - nás důrazně upozornit o tom, že nejsme objednání a stále "načuhovat", jestli tam já, moje 2,5letá dcera a miminko 4 měsíce něco nekrademe nebo neničíme.....
Prvořadé, pro mě, ale bylo, aby MUDr. vyhověla a ukončila prohlídku objednaných pacientů, než se poptám, ovšem to ne, vyšla ven, kde jsem si už raději opisovala telefonní kontakt na MUDr.Kramerovou a zkrátka mě a moje děti dosti nevybíravým a ruským přízvukem (nejsem xenofób) vypoklonkovala ven - ať odejdeme a co tady chceme.
Takovým způsobem se mnou ještě nikdo nemluvil, natož lékař, který by měl ošetřovat chrup mých dětí (už tak dosti nepříjemné vyšetření nejen pro dospělé) a to jsem se chtěla pouze zeptat, zda by nás mohly vzít do evidence a někdy objednat.
Řekla jsem paní MUDr., že tohle nemám za potřebí (právě jsem opustily ordinaci pediatra, kde moje dcery absolvovaly očkování), a abych se dohadovala a doprošovala či složitě vysvětlovala na chodbě, proč laskavě obtěžuji, tak to jsem už neměla za potřebí.
Sedla jsem tedy doma k PC a napsala její jméno a co neobjevím?! Negativní kritika přímo na netu. Mohu ji jen potvrdit, nikdy jsem se s něčím podobným (a ještě u lékaře) nesetkala. Já, osobně bych k této "zhruba přes 60 let" staré MUDr. nešla, ani kdyby byla jediný stomatolog na světě!!!!!!!!!!
A co bych to byla za matku, kdybych u této "MUDr." nechala zaevidovat své dítě a dovolila, aby "ošetřovala chrup mých dětí". Člověk, jež nemá ani špetku citu a slušného chování, když né běžném životě, tak alespoň v ordinaci s pacienty.
Myslím, že důchod je to nejlepší kam by tato MUDr. měla odejít. Takovou lékařku podporovat nebudu, natož abych jí ještě platila.........
Ing. Anna Kandlerová Tomancová, Imrychova 880/19, Praha 4, 14300

Kvalitni prace, se zmenou bydliste jsem presel k novemu zubari a byl velmi spokojeny s mym chrupem. Je legracni, kdyz uci, jak si cistit zuby :)