Paní doktorka je velmi příjemná a erudovaná, má cit pro pacienta a jeho potíže. Před 5 lety mi udělala nádherné fazety na přední zuby, dodnes nelze ani poznat, že nejsou přírodní. Téměř dvacet let kvalitně ošetřuje celou naši rodinu, i po přestěhování za ní dojíždíme. Velmi si ji vážíme a jsme s ní nadmíru spokojeni :-)

Paní doktorka je skvělá a se sestřičkou jsou vynikající tandem. Chodím k ní s celou rodinou už desítky let a neměl jsem zatím žádný problém. Jedinou výtkou mohou být dlouhé čekací doby, které jsou ale pochopitelné pro doktorku, která si udrží takovou dobrou pověst kvalitní zubařky.

Paní doktorka i sestra jsou pečlivé, ochotné a milé.
I po přestěhování zůstáváme s rodinou u ní, těžko bychom hledali lepší.

Paní doktorka naprosto úžasná, milá a hlavně strašně hodná...sestřička je úplně to samé co paní doktorka.. :-)

Skvělá paní doktorka. Velice ochotná, milá, vstřícná a při prohlídkách velice pečlivá. Sestřička je také velice milá a příjemná. Mohu jen doporučit!!!

Velice šikovná paní doktorka, zachránila mi můj školní lékařkou poškozený chrup. Díky ní jsem se přestal bát zubařů a již nevím co je bolest zubů či bolest v ambulanci. Díky Liška

Perfektní odborný a lidský přístup,vstřícná a bezproblémová komunikace s lékařkou i sestrou. Vřele doporučuji !

Je skvělá, pečlivá, super.

Velmi pečlivá a vždy milá a příjemná. Stejně tak i sestra. Doporučuji

Příjemná doktorka i sestra, moderně vybavená ordinace.