TENPO v.o.s. - zubní ordinace
Vavřenova 8/1170, Praha

Umístění: TENPO v.o.s. - zubní ordinace Jiný

Paní zubařka pŕi své práci vůbec nepoužívá rentgen. To je zásadní problém, rentgen tam má, ale nepoužívá ho.
Byl jsem u ní snad skoro každý týden, asi tak 15x, paní zubařka pouze vyčistila jehličkou kanálky, sám jsem pochyboval o tom, že to bude dlouhodobě funguje. Když jsem viděl, že to nebere konce, provedl jsem změnu zubaře. Nový zubař použil rentgen a tam bylo vše jasně vidět. Při další návštěvě byl problém vyřešen.
Paní zubařka je sympatická, ale je třeba spíše empatie než sympatie.
Paní zubařka má často dovolenou, což je problém když máte akutní bolest, řešení je potom pohotovost.

Nerozumím těm negativním názorům. Dobrou zubařku/zubaře jsem hledala dlouho a až u paní doktorky Vadlejchové jsem konečně spokojená. Příjemné prostředí, je milá a vždycky mně byla schopná pomoci. Chodím k ní já i větší část naší rodiny. Všichni si ji nemůžeme vynachválit.

Před tím než jsem se k této Dr. registrovala jsem neměla větší problémy se zuby, a pečlivě jsem dodržovala zubní hygienu. Četla jsem si předem názory zde, ale nad převažujícími negativními komentáři jsem mávla rukou s tím, že holt asi někteří lidi na své zuby kašlou, a pak vinu svalují na lékaře. Přišla jsem do ordinace, zubařka milá, chválila mě, jak mám krásné zoubky, a navíc mě vždy velmi rychle objednala. No a ejhle, najednou bolest v zubu: prožila jsem si následně rok utrpení, kdy mi lékařka neustále (cca sedmkrát) převrtávala jednu jedinou plombu, přičemž plomba vždy (po několika hodinách či dnech) vypadla. Bolest v zubu sílila, proměnila se v občasný noční teror, kdy mi zubem cca hodinu až dvě projížděla bolest bránící spánku. Měla jsem v plánu hned poté, co mi Dr. Vadlejchová ten zub konečně spraví, odejít jinam. Leč nepovedlo, se, nevydržela jsem to a nakonec mě v rámci zubní pohotovosti ošetřil jiný zubař, který plombu paní Vadlejchové vytáhnul párátkem (!) a shledal, že v zubu je obrovský kaz zasahující až do kosti. Tak mi zub umrtvil a byl klid. Navíc mi v puse našel dalších pět kazů, o nichž se Dr. Vadlejchová nikdy nezmínila. To, že paní doktorka se svou sestřičkou každý den vykuřují v ordinaci a vykecávají si své zážitky z víkendu (i přesto, že již v čekárně čeká několik pacientů), už je jen taková malá celkem neškodná pikantnost. Každopádně za mě je hodnocení velmi slabé a lékařku nikomu nedoporučuji!!

Svědomitá a milá zubařka. Chodím k ní už několik let a mohu ji jen doporučit. Ordinaci má pěknou, v čekárně díky objednání na čas netrávím většinou zbytečně víc než několik minut.

Dle mých zkušeností dobrá zubařka. Má tam čisto, je komunikativní a chápavá. Vrtá přiměřeně, reaguje na bolestivé podměty - není to ras jako jiné zubařky které jsem vyzkoušel - vše je na dohodě. Vcelku moderní vybavení včetně rentgenu atd.

Čekárna je menší a nějaký ten hlasitější hovor může být přes dveře slyšet ale vzhledem k objednávání je v čekárně málo kdy více než jeden čekající pacient.

Už tam nepůjdu. Smrad z cigaret a ty drby, které si musíte vyslechnout přes zavřené dveře v čekárně.hrůza

Tato zubařka je hrozná... Zub mi zpravovala asi na pět krát, pokaždé jsem si ho musela znovu zaplatit a do týdne mi stejně vypadl. A navíc kouří v ordinaci, což je potom velice nechutné i pro mě kuřáka, když v takové malé místnosti musím sedět.

Velké varování před touto "zubařkou". Plombovala mi zuby každý tak 5 min., většina plomb vypadla, některé i víckrát. Teď chodím k jinému lékaři, který mi dává dohromady jí napáchané škody a navíc přišel cca na 5 kazů, které ona vůbec neviděla. Když vrtala u krčku, nedala mi vůbec anestezii, když na tomto bolestivém místě vrtala už potřetí a plomba pak znovu vypadla, rozhodla jsem se jí navždy opustit.