Samostatná ordinace PL pro dospělé
Libčická 396, Praha

Bohužel jsem ta superlativa na paní Doktorku Vítovou nenapsala dříve, protože mě a celou rodinu léčila několik let, tudíž mně přišel její přístup normální a přirozený. Až teď mi došlo, jak moc jsem se mýlila. Mám pocit, že nám odešel primář Sova a nahradil ho doktor Cvach.
Sestra - arogantní, nepříjemná, nabubřelá, bez špetky empatie, a slyšet od paní doktorky, já už nevím co s tím ( 1 rok "léčby" ), to jsem za celou dobu od paní doktorky Vítový opravdu neslyšela. Byla opravdu skvělá a výjimečná. Díky za vše i teď zpětně
Zdeňka Bělíková

Takto zkušený diagnostik a člověk v jedné osobě se ve zdravotnictví již velmi těžko hledá. Není nadsázkou, že pí MUDr. Vítová prodloužila životy mnoha pacientů. Souhra s její sestřičkou Lídou je neobyčená, neboť již spolu procují 35 let. Sestra je nadmíru ochotná organizačně i lidsky zvládá svou práci a umí si sjednat autoritu. Obě jsou vzácný příklad, jak má zdravotnictví vypadat. Je velká škoda, že již ordinuje pouze dva dny v týdnu. Tyto dva dny jsou znát na přeplněné čekárně a pacienti stále rádi čekají na SVOU doktorku. Nikdy nikoho pí. Dr. Vítová neodbyla a našla si čas na milou podporu.

Nejlepší praktická lékařka jakou si lze přát

Moc hodná paní doktorka i milá sestřička.
Je to fundovaná lékařka s letitou praxí a tak vždy pomůže.
Postupem let se stará o mne, manželku i děti k plné spokojenosti.
Mohu ji všem jen a pouze doporučit!

Paní doktorky Vítové i její sestřičky Lídy si velice vážím, obě jsou odbornice na svém místě. Paní doktorka vždy rozpoznala problém a i po vyléčení pak sledovala...při každé prohlídce se dívala do karty a zajímala se o problémy z minulosti. Je ke každému laskavá. Mrzí mě, že jsem musela kvůli změně bydliště od paní doktorky odejít.

Paní doktorka Vítová je zkušená a velice ochotná lékařka .. milá a po lidské stránce opravu nenahraditelná .. chodím k ní už přez 30 let .. vždy dokáže poradit a pomoct .. moc jí za to děkuji ....

lidský přístup

Výborná lékařka s citem a vlídností, sestřička suprová, vždy pomůže .

Paní doktorka je již mnoho let naší rodinnou lékařkou. Je skvělá diagnostička, výborný odborník a jedinečný člověk. Nikdy nemáte pocit, že jdete nevhod, i když mnohokrát musejí být paní doktorka i sestřička po celodenním kolotoči velmi unavené.

Paní doktorka Vítová je velice pečlivá, výborný diagnostik a hlavně velice laskavá a ochotná. Znám ji od roku 1978, kdy byla ošetřující lékařkou mého otce v době, kdy umíral v nemocnici na rakovinu a už tenkrát, jako mladá lékařka, mě velmi zaujala svým postojem a morálním kreditem k umírajícímu i jeho pozůstalým.