Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Libčická 396, Praha
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: jiné místo Jiný

Bohužel jsem ta superlativa na paní Doktorku Vítovou nenapsala dříve, protože mě a celou rodinu léčila několik let, tudíž mně přišel její přístup normální a přirozený. Až teď mi došlo, jak moc jsem se mýlila. Mám pocit, že nám odešel primář Sova a nahradil ho doktor Cvach.
Sestra - arogantní, nepříjemná, nabubřelá, bez špetky empatie, a slyšet od paní doktorky, já už nevím co s tím ( 1 rok "léčby" ), to jsem za celou dobu od paní doktorky Vítový opravdu neslyšela. Byla opravdu skvělá a výjimečná. Díky za vše i teď zpětně
Zdeňka Bělíková


V
Ověřeny pacient

Takto zkušený diagnostik a člověk v jedné osobě se ve zdravotnictví již velmi těžko hledá. Není nadsázkou, že pí MUDr. Vítová prodloužila životy mnoha pacientů. Souhra s její sestřičkou Lídou je neobyčená, neboť již spolu procují 35 let. Sestra je nadmíru ochotná organizačně i lidsky zvládá svou práci a umí si sjednat autoritu. Obě jsou vzácný příklad, jak má zdravotnictví vypadat. Je velká škoda, že již ordinuje pouze dva dny v týdnu. Tyto dva dny jsou znát na přeplněné čekárně a pacienti stále rádi čekají na SVOU doktorku. Nikdy nikoho pí. Dr. Vítová neodbyla a našla si čas na milou podporu.


I
Ověřeny pacient

Nejlepší praktická lékařka jakou si lze přát


J
Ověřeny pacient

Moc hodná paní doktorka i milá sestřička.
Je to fundovaná lékařka s letitou praxí a tak vždy pomůže.
Postupem let se stará o mne, manželku i děti k plné spokojenosti.
Mohu ji všem jen a pouze doporučit!


E
Ověřeny pacient

Paní doktorky Vítové i její sestřičky Lídy si velice vážím, obě jsou odbornice na svém místě. Paní doktorka vždy rozpoznala problém a i po vyléčení pak sledovala...při každé prohlídce se dívala do karty a zajímala se o problémy z minulosti. Je ke každému laskavá. Mrzí mě, že jsem musela kvůli změně bydliště od paní doktorky odejít.


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka Vítová je zkušená a velice ochotná lékařka .. milá a po lidské stránce opravu nenahraditelná .. chodím k ní už přez 30 let .. vždy dokáže poradit a pomoct .. moc jí za to děkuji ....


lidský přístup


Výborná lékařka s citem a vlídností, sestřička suprová, vždy pomůže .


Paní doktorka je již mnoho let naší rodinnou lékařkou. Je skvělá diagnostička, výborný odborník a jedinečný člověk. Nikdy nemáte pocit, že jdete nevhod, i když mnohokrát musejí být paní doktorka i sestřička po celodenním kolotoči velmi unavené.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Vítová je velice pečlivá, výborný diagnostik a hlavně velice laskavá a ochotná. Znám ji od roku 1978, kdy byla ošetřující lékařkou mého otce v době, kdy umíral v nemocnici na rakovinu a už tenkrát, jako mladá lékařka, mě velmi zaujala svým postojem a morálním kreditem k umírajícímu i jeho pozůstalým.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti