Šárka Krištanová, zubař Praha

• Univerzita Palackého v Olomouci, obor Zubní lékařství

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Stomatologická péče

Po veľmi dlhom čase som narazila na túto pani doktoru a je skvelá. Bola som u nej bežnej kontrole, následne som podstúpila ďalšie 2 posedenia kedy mi opravovala kaz pod stávajúcou výplňou. Všetko bolo úplne bezbolestné, vždy mi vysvetlila, čo presne bude robiť a ako to celé prebehne. Odporúčam všetkým.

Umístění: Stomatologická péče prevence zubního kazu

Děkujeme za profesionální a lidský přístup. Paní doktorka je příjemná, pečlivá, věcná a rychlá. Společně se sestřičkou tvoří milou pohodovou atmosféru a člověk se necítí jako v ordinaci. Kéž by bylo takových více.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče vstupní prohlídky

Paní doktorka Krištanová je velice milá, laskavá, podrobně se mnou vše probrala. Jsem opravdu moc spokojená. Hana Šimůnková.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče vstupní prohlídky

Paní doktorka Krištanová je velice milá a pečlivá. Ordinace je moderní a dobře vybavená, sestřička a i slečna na recepci jsou taktéž velice vstřícné.

Umístění: Stomatologická péče

Paní doktorka je jednoduše zlatá.Svým přístupem mě úplně zbavila strachu ze zubařského křesla. Ošetření nebolí, vše je precizně provedeno. Paní doktorku Krištanovou mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče vstupní prohlídky

Paní doktorka je moc sympatická, skvělý přístup. Vše vysvětlí, než začne něco dělat. Těším se na příští prohlídku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická péče vstupní prohlídky

Paní doktorka je velmi milá, vše ráda vysvětlí a ukáže na snímcích. Na vstupní prohlídce nejen, že byl proveden celkový rentgen, ale i jednotlivé snímky, které pomohly odhalit zubní kazy. S takovým postupem a přístupem k pacientovi jsem se setkala poprvé a byla jsem velmi mile překvapena.

Velice rád bych doporučil doktorku Krištanovou za její profesionální a lidský přístup. Je klidná, pečlivá, opatrná, milá, má nadhled. Samé klady. Se sestrou jsou výborný tým. Otakar Ševčík

Umístění: Stomatologická péče preventivní prohlídky

Paní doktorku Krištanovou mohu jedině doporučit. Nejen že je velmi šikovná a pečlivá, ale také neskutečně milá a pokud jste se doteď báli návštěv zubaře a chcete to změnit, po návštěvě u paní doktorky Vás strach opravdu přejde. Návštěva je vždy příjemná, paní doktorka velmi ráda poradí, především jak o zuby správně pečovat a jaké přípravky jsou pro konkrétního člověka vhodné, což velmi oceňuji.

Záchovná stomatologie

Ošetření kořenových kanálků