Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dobrý den, moje zkušenost s panem doktorem Šumanem byla velmi profesionální a bezproblémová. Pan doktor operoval moji maminku (83 let), která přestala chodit pro útlak v páteřním kanálu. Je po operaci jeden měsíc a opět chodí. Opravdu mohu doporučit a musím velmi poděkovat za vše co pro nás udělal. Velmi si vážím vašeho přístupu a umu. Děkuji

Pan doktor Šuman mi úspěšně operoval dost složitou zlomeninu paže, hojení probíhalo v pořádku. Byl vždy velmi příjemný, všechno dobře vysvětlil. Zaslouží si velké uznání.

Skvely, empaticky lekar.pomohl mi s vykloubenym ramenem. Naprosto pratelsky, lidsky pristup. Mohu jen doporucit.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. ortopedie velkých kloubů

U pana doktora se dlouhodobě léčím. Pooperační léčba páteře a léčba obou kolen včetně operace.
K pacientovi má pan doktor velmi dobrý přístup, vše vysvětlí a s léčeným konzultuje.
Vřele doporučuji.
Nevšímal Jiří

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Zánět šlach

Pan doktor byl velmi milý, vše podrobně vysvětlil. Dostala jsem ortézu, po které se můj problém ale nezlepšil, takže mi pak byl udělán obstřik a od té doby mám pokoj. Pana doktora doporučuji, člověk na svém místě.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

U pana doktora jsem byl poprvé kvůli ukončení léčby zlomeného palce. Pan doktor mě ihned nařknul, proč jdu k němu, když mě léčil jiný doktor ze stejné ordinace (před tím jsem byl u dvou různých ze stejné ordinace a nebyl problém). Sdílí přece stejná data (zprávy, snímky) a informace si může lehce dohledat. V poslední zprávě bylo řečeno, přijďte někdy v září. Jelikož se do ordinace nedá dovolat (schválně nezvedají telefony), nemohl jsem se objednat na určitý čas.
Pan doktor asi umí své řemeslo, ale komunikace s pacienty mu očividně dělá velký problém. Je arogantní a nepřijemný a rozhodně k němu již nepůjdu.