Ordinace stomatologa
Na Ořechovce 67/734, Praha

Skvělý a hodný odborník, kvalitní personál, hygienistky na vysoké úrovni. Vždy vás vezme na čas objednání, v recepci jsou také skvělé síly! Pan doktor dává možnost volby, je s ním řeč. Chválíme, chodíme k němu celá rodina.

Byla jsem na zubni hygiene, a slecna zubni hygienistka z te hodiny, za kterou jsem zaplatila jenom 5 minut neco delala a zbytek casu povidala veci, ktere uz jsem davno znala :), a samozrejme nestihla udelat svou praci a nabidla me prijt zase pristi tyden zase za 1200 kc aby dokoncila odstranovani zubniho kamene kvuli kteremu jsem prisla!!!!!
Kondr Antonina

Специально по-русски для русскоязычных клиентов:
Я пришла к стоматологу с просьбой снять камень и за тот час, за который я заплатила, девушка видите ли не успела закончить, а сняла мне камни только на нижней челюсти, потому что ей хотелось мне рассказать, как чистить зубы и мне продать какую-то зубную щетку. После чего мне было предложено перезаписаться на следующую неделю, чтобы она закончила работу! А я должна платить 2 раза за ее безалаберность.

Nebyla jsem spokojena. Zub, ktery mi opravoval, se mi rozpadl. Cena pres 2000. Vickrat jsem byla u hygienicky, nez u nej. A recepcni? Prijemna, dokud nejste nemocni a nerusite objednavku. Nyni jsem u jineho doktora, ktery je levnejsi a hlavne mi opravil zub, ktery se mi diky nesetrnemu zavedeni desticky rozpadl.

W

Pri hledani emailu na pana doktora jsem se ocitla na teto strance a nemohu se tak nepridat k pozitivnim hodnocenim. Pacientkou jsem deset let, a prestoze jsem se odstehovala do USA, s navstevou zubare vzdy vyckavam do navstevy CR. Od doby kdy jsem pacientkou pana doktora Vondrusky, navstevy zubare jsou pro me misto utrpeni prijemnou relaxaci. Stejne tak to vidi vsichni, kterym jsem pana doktora doporucila.

Mohu vřele doporučit. Kouba Jan

Naprosto nadstandardní přístup nejen pana doktora, ale i celého personálu! Možná není nejlevnější,ale rozhodně je výborným lekařem i člověkem. Od doby, co jej navštěvuji, nemám strach ze zubaře a dokonce se tam těším :) DOPORUČUJI

Profesional kazdym coulem. Stara se o to, aby jeho pacienti dostali to nejlepsi. Jsem naprosto spokojen.

Souhlasím s předchozími příspěvky. Nadstandardní péče, odborný a lidský přístup, milé sestřičky, žádná čekací doba. Dražší, ale vyplatí se. Teď jsem se přestěhovala a navštěvuji jiného zubaře a on sám se ptal, kam jsem dříve chodila, že takhle kvalitní a perfektně udělané plomby ještě neviděl. Takže to pro mě bylo ujištění, že pan Dr Vonduška je opravdu špička ve svém oboru.

Odborný a lidský přístup, nadstandartní péče. Příjemné zdr. sestry. Sice dražší,ale vyplatí se! Jsem tu velice spokojená :-)

Je super, k zubaři se skoro těším :-)