Stomatologická ordinace
Baarova 13/66, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

The receptionist was always pleasant despite the language barrier. The doctor was impolite and abrupt at times. Appointment time-keeping was generally lax. The dentistry was to all intents and purposes proficient. A significant improvement is needed in communication and time management.

chodila jsem k němu delší dobu, byl dobrý ale už není. dělá jen akutní věci a navíc ne moc dobře.nemohu doporučit

Náhodně jsem narazil na tento web. Když jsem si přečetl jednotlivé příspěvky, nedalo mi nereagovat.
K panu MUDr. Dvořákovi chodím více jak 8 let a vždy se mi dostalo výborné péče.
Přístup pana doktora byl vždy naprosto profesionální, mohu-li jako laik hodnotit, a péče dle mého názoru velmi nadstandardní. Pokud někomu přijdou ceny u pana doktora Dvořáka nehorázné, tak nevím, ale mně se nikdy nestalo, že bych platil něco nehorázného i u lékařů se smluvním vztahem k pojišťovnám jsem za ošetření, umrtvení, rtg snímek či bílou plombu vždy platil a řekl bych i více.
Tedy závěrem já mohu pana doktor Dvořáka ostatním jen doporučit.

Je mi líto, ale pana zubaře nemohu doporučit - i když je od pohledu sympatický. Chodila jsem k němu několik let, vždy mi ošetřil jen akutní problém, ostatní zuby nezkontroloval, ani na pravidelné prohlídky mě jako pacientku nikdy nezval. Opakovaně jsem ho upozorňovala na to, že mi otéká pusa a u zubu mám jakýsi váček, nicméně pan doktor jen prohlásil, že by již ošetřený zub musel znovu otevřít, že takhle tam nic nevidí. Neudělal nic. Nyní mi onen zub musel jiný stomatolog vytrhnout, protože jsem tam měla dlouhou dobu obrovský zánět. U pana zubaře Dvořáka jsem byla dokonce i v těhotenství, na zuby se mi podíval, ovšem nic nenašel. Po porodu jsem vyhledala jiného zubaře a ten se zděsil - 2 akutní záněty a několik kazů. Už jsem o dva zuby přišla, nyní mi hrozí i stomatochirurgie...proto rozhodně nedoporučuji. Sama si teď vyčítám, že už jsem nezměnila zubaře dávno! Je to opravdu obrovský rozdíl.

Osobně doporučuji. U pana doktora je celá rodina - mamince udělal nádherné zuby (umělé). Mě osobně zachránil zuby od předešlého lékaře,který mě po vytržení nechal kus zubu v puse. Dnes jsem byl na kon. vyšetření - nová plomba a rengén na druhé straně a nikdy za celých 5 let,co k němu dochází i mé děti ,tak žádné harašení nebylo. Pan dokotor je slušný člověk a nevěřím tomu, že by z jeho strany došlo k harašení. Osobně jsem moc ráda, že jej máme a nevyměnila bych jej za žádného jiného.

Je roztomilé,že předešlý korespondent tak chválí ordinaci pana doktora Dvořáka Richarda a navštěvuje jej i s celou svou rodinou...jenom mě trochu zaráží,že se korespondent podepsal jako " dvorak.risa". No co,to bude asi jen náhodná shoda jmen...Moje poznatky bohužel ale tak optimistické nejsou. Ošetření je bezbolestné - to je pravda.Co je mi ale platné bezbolestné ošetření zubu - když z něj potom zůstane jen ubohé torzo zralé k vytržení. Při absenci kvalitního rentgenu je logické,že pan doktor "přehlédne" zánětlivé ložisko a tak vám ve finále vypěstuje svou odbornou péčí v ústní dutině docela slušnou polízanici....

Navštěvujeme pana doktora celá rodina. Nejenže pracuje precizně a bezbolestně, ale dokáže si poradit i s naší omladinou,což je věc téměř pozoruhodná.S jeho péčí, teď už prakticky v kamarádském duchu jsme velice spokojeni.

Bohužel,musím konstatovat že pan doktor nejen že svou práci neodvedl dobře,navíc je i slizký a k sexualnímu obtěžování nemá jeho chování daleko. Jeho zákroky opravdu nebolí,ale zato nechává v zubech arzenovou vložku přes stanovený limit,záněty nedoléčí zuby uzavře a chudák pacient se pak diví. Naštěstí jsem změnila lékaře a musím říct,že mi zuby léčil pod mikroskopem,zákrokům od pana doktora se smál a nevěřil svým očim. Zákroky zde jsou také bezbolestné a to mi musel pan doktor po zásahu pana Dvořáka léčit téměř půl roku. Dnes už mi nasazuje korunky. Zuby zachránil specielní technikou. Přeléčení mě stálo k dnešnímu dni téměř 30 tisíc. Opravdu děkuji panu Dvořákovi za kvalitní péči,měl by se stydět,vždyt ani pořádný rentgen v ordinaci nemá což je dnes dokonce povinné. Nechcte si po jeho zákroku udělat rentgeny,které jsou v dnešní době nedílnou součástí preventivní prohlídky.

MUDr. Richard Dvořák

Na žlučiplné hodnocení pacientky "já" (asi se stydí i za uvedení svých iniciál) mohu říci jen to, že arzén nepoužívám, rentgen v ordinaci mám a ten naopak používám dle indikace. S pacientkami zásadně nekoketuji a pokus si někdo myslí, že někomu připadám slizký
, tak je to jeho problém a je tedy dobře, že pacientka zvolila jiného lékaře.
Dr.Dvořák

Rozhodně nedoporučuji, pokud nemáte na první pohled v kapse dost peněz ošetří vám akutní problém a ostatní zuby ani neprohlédne, spošť kterou mi v ústech zanechal dávám stále ještě dohromady.

Nemohu říct naprosto nic špatného právě naopak. Konečně normální zubař, po všech předchozích, bohužel špatných, zkušenostech. Přijatelné ceny, příjemné prostředí ordinace a hlavně klid pana doktora, který Vás hodí do naprosté pohody. Zákroky jsou bezbolestné a návštěva v ordinaci nikdy netrvá dlouho. :-D Mohu jen a jen doporučit.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám problém se zuby. Když jsem byl mladší, kašlal jsem na čištění zubů apod. Teď už to ale nedoženu. Taky mi v tom asi nepomůže můj zubař. Chci se zeptat, dá se někde udělat zákrok, ať už pod celkovou anestezii nebo aby to bylo bezbolestné, kde mi spraví zuby? Jedná se asi o 8 zubů. Děkuji.

Dobrý den, po vstupním vyšetření a zhodnocení situace se můžeme domluvit na potřebných zákrocích vedoucích k vyřešení vašeho problému. Samozřejmě že bezbolestnosti lze dosáhnout různými způsoby, u nás využíváme jak lokální anestesii, tak analgosedaci s pomocí anestesiologa, obrátíte-li se na nás, rádi vám pomůžeme.

MUDr. Richard Dvořák

Dobrý den dostala jsem na vás doporučení tak se chci zeptat jestli nabíráte nové pacienty nebo jestli nevíte o nějakém kolegovy kolegyni kteří by nabírali pacienty akutně sháníme s manželem děkuji

Dobrý den, nové pacienty registrujeme.Můžete se objednat u naší recepční.