Zubní ordinace
Za Valem 4, Praha

Nechapu zpravu od moderatora : muj nazor zamitnut. Nidky jsem Dr Foltana nepotkala, konsultovala jsem tyto webove stranky a snazim se u neho objednat. Ocekavam vysvetleni z narknuti neceho co jsem nikdy neudelala.
Marcela Prochazkova

Neumí se chovat, uráží, je arogantní. Rád používá cizí slova, která laik nezná. Slyšel jsem i od jiného lékaře, že s ním nerad spolupracuje právě důvodů uvedených v první větě. Když byl v pořadu ,,Sama doma", redaktorka se úplně lekla, jak začal jednat ve chvíli, kdy se zmýlila, a místo o čelistním chirurgovi začala hovořit o plastickém chirurgovi. Pak doktor, přes všechny svoje tituly a schopnosti, je to, čemu se v psychologii říká ,,sociální hovado". Myslím, že by neškodilo, pokud by ho, jak se někdy říká, někdo ,,sekl přes prsty". Pak by ho ten ,,pohled shora" přešel.

Neuveřitelně zuručný, přesný a rychlý. Dar od Boha a velká píle.

Byla jsem u pana doktora na operaci obou čelistí, k tomu plastice brady a srovnání nosní přepážky , pan doktor je velice šikovný už jsem 4 roky po operaci , mám díky němu zuby u sebe což jsem chtěla jediné co mám tak špatnou citlivost v bradě ale s tím sem počítala že k tomu muže dojít a vlastně už to ani nevnímám , a na mě pan doktor nebyl vubec arogantní dokonce i vtipkoval

Tohoto pana doktora velice obdivuji, určitě je to odborník na svém místě a dokázal už toho hodně, klobouk dolů! Akorát si myslím, že i když má člověk tolik titulů, které si určtitě zaslouží, mohl by být k lidem pokornější a vlídnější. Určitě by byl ještě oblibenější, krapet lidskosti a bude to fajn. Třeba jako MUDr. Pavlíková, která je taky odbornice, člověk se s ní zasměje a ještě prohodí pár slov. Jako tým jsou úžasní a jejich práce pomáhá hodně lidem.

Po opakovaných zkušenostech i v zahraničí jsem konečně našla někoho kdo vyřešil můj problém. mohu jen doporučit

Co k tomu říct všichni to tady řekli za mě. V květnu letošního roku mi byla u pana Foltána operovaná horní čelist a vše v nejlepším pořádku !!! Pan Doktor s velkým "D" a odborník na slovo vzatý. Slovo "Nejlepší" není dostačujíci aby vyjádřilo jak výbornou práci odvedl na mé horní čelisti. Všem doporučuji !!!

Absolvovala jsem u něj operaci dolní čelisti a nedám na něj dopustit - špička mezi chirurgy, nezávisle na sobě mi jej vychválili i další stomatologové a já se pak vůbec nebála svěřit do jeho rukou. Skutečný odborník, neustále se vzdělává, a na to, jak je zaneprázdněný, tak i k pacientům se chová skvěle a čas si na ně najde. Jednička s hvězdičkou!

ortognátní chirurg v ČR

je prostě nej