Rastislav Hromádka Ph.D., ortoped Praha

Doc. MUDr. Rastislav Hromádka Ph.D.

Ortoped

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí
Veleslavínská 30/1, Praha
Canadian Medical s.r.o.

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Umístění: Canadian Medical s.r.o. Dlouhotrvající bolesti kotníku

Moje 18-letá dcera, která hraje vrcholově tenis se 11 mesícú potýká s bolestí v okolí kotníku. Navštívili jsme 2 ortopedy, 4 fyzioterapeuty, podstoupili léčení rázovou vlnou, krevní plazmou, dali vyrobit speciální vložky do bot, ale nic nepomohlo. Žádná diagnoza ani terapie nebyla účinná.
Po dlouhém trápení jsme se objednali k Doc. Hromádkovi, který během 3 dnů přesne zjistil příčinu ( extrémne napjaté achilovky ,ulomená kůstka v nártu a otok patní kosti).
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za precízní práci a vysokou odbornost Doc. Hromádkovi. Pevně věřím, že i léčení bude úspěšné.
Doc. Hromádku vřele doporučuji !

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN

V únoru loňského roku jsem podstoupila operaci chodidla(hallux valgus ) ve FN Motol na 1. ortop. klinice u pana docenta Hromádky. Záměrně jsem čekala celý rok, abych posoudila výsledek s odstupem. Operace proběhla bez problémů a hlavně bez bolesti .Dnes už ani nevím, že nějaká operace byla. Mohu všem, kdo má stejné problémy( vbočený palec) pana docenta vřele doporučit. Je to skvělý odborník a milý člověk a moc mu děkuji. V. Fellerová

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Vybocene palce(hallux valgus) a klenby oboustranne

V minulém a tomto roce (2018 )jsem podstoupila postupne operace nejdrive pravého a za pul roku leveho chodidla na ortopedii v Motole. Obe operace proběhly hladce a k mému udivu bezprostredně po operaci i v průbehu rekonvalescence k mému překvapení zcela bezbolestně !!! Vysledek je naprosto úžasný, jsem šťastná a po půl roce jsem zacala naplno sportovat ;))). Dnes 20.11. Jsem byla na posledni kontrole a rtg - vse v sprostém pořádku. Tímto moc děkuji Doc. Rastislavu Hromádkovi za jeho skvělý profesionálni a milý přístup, perfektně provedenou práci a také celemu týmu nemocnice Motol. Vybocene palce mne moc trapily a ted se me zivot díky operacím zmenil o 100% k lepšímu. Pana Doc. R.Hromádku vrele doporučuji ! Lasáková Ilona