Rastislav Hromádka Ph.D., ortoped Praha

Doc. MUDr. Rastislav Hromádka Ph.D.

Ortoped

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Veleslavínská 30/1, Praha
Canadian Medical s.r.o.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Jiný

Pan docent Hromádka je skutečný profesionál. Po úrazu kotníku, kdy jsem přes rok lítal po všech možných ortopedech po celé republice, mi právě on dokázal pomoci. Jeho přístup byl nesrovnatelný s ostatními doktory. Ze snímku magnetické rezonance poznal vadu, kterou mi ihned dokázal vysvětlit a odpověděl na všechny mé doplňující dotazy. Nyní je to půl roku od operace a já se můžu opět věnovat atletice, tak jako před úrazem. Panu doktorovi bych chtěl tímto moc poděkovat. M. Pejšman

Umístění: Canadian Medical s.r.o. Dlouhotrvající bolesti kotníku

Moje 18-letá dcera, která hraje vrcholově tenis se 11 mesícú potýká s bolestí v okolí kotníku. Navštívili jsme 2 ortopedy, 4 fyzioterapeuty, podstoupili léčení rázovou vlnou, krevní plazmou, dali vyrobit speciální vložky do bot, ale nic nepomohlo. Žádná diagnoza ani terapie nebyla účinná.
Po dlouhém trápení jsme se objednali k Doc. Hromádkovi, který během 3 dnů přesne zjistil příčinu ( extrémne napjaté achilovky ,ulomená kůstka v nártu a otok patní kosti).
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za precízní práci a vysokou odbornost Doc. Hromádkovi. Pevně věřím, že i léčení bude úspěšné.
Doc. Hromádku vřele doporučuji !

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN

V únoru loňského roku jsem podstoupila operaci chodidla(hallux valgus ) ve FN Motol na 1. ortop. klinice u pana docenta Hromádky. Záměrně jsem čekala celý rok, abych posoudila výsledek s odstupem. Operace proběhla bez problémů a hlavně bez bolesti .Dnes už ani nevím, že nějaká operace byla. Mohu všem, kdo má stejné problémy( vbočený palec) pana docenta vřele doporučit. Je to skvělý odborník a milý člověk a moc mu děkuji. V. Fellerová

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Vybocene palce(hallux valgus) a klenby oboustranne

V minulém a tomto roce (2018 )jsem podstoupila postupne operace nejdrive pravého a za pul roku leveho chodidla na ortopedii v Motole. Obe operace proběhly hladce a k mému udivu bezprostredně po operaci i v průbehu rekonvalescence k mému překvapení zcela bezbolestně !!! Vysledek je naprosto úžasný, jsem šťastná a po půl roce jsem zacala naplno sportovat ;))). Dnes 20.11. Jsem byla na posledni kontrole a rtg - vse v sprostém pořádku. Tímto moc děkuji Doc. Rastislavu Hromádkovi za jeho skvělý profesionálni a milý přístup, perfektně provedenou práci a také celemu týmu nemocnice Motol. Vybocene palce mne moc trapily a ted se me zivot díky operacím zmenil o 100% k lepšímu. Pana Doc. R.Hromádku vrele doporučuji ! Lasáková Ilona