Já k ní chodím i se svými dětmi. Jsme moc spokojení. super přístup, vždy zákrok nejdříve konzultuje a vše vysvětlí, sdělí dopředu cenu toho co se neplatí, milá. Mohu jen doporučit.

Já tam chodím se svými dětmi a jsem naprosto spokojená a i děti. Super přístup, dobře odvedená práce, mohu jen doporučit. Zákrok vždy vysvětlí, zkonzultuje.

Pohodová, vyslechne, vysvětlí, vykoná.

opravdu nejlepší

Je mi už dost hodně a po doktorech chodím často... klobouk dolů před touto profesionálkou. I v porovnáí s jinými lékaři z různých oborů/ jen houšť a více podobných lékařů jako Dr Prchlíková

Velmi šikovná, profesionální a vstřícná.

Velmi šikovná,profesionální.Maximální spokojenost.

Dobrý den,
tuto zubní lékařku vůbec nedoporučuji, měla jsem tu čest s p. doktokou mluvit po telefonu a její chování bylo neetické a poslala mě slušně do p.....a mě to dosti překvapilo.Já jsem mluvila slušně a ptala jsem se na některé věci a neochota a nadřazenost mě úplně odradila od této p. doktorky.
Dnes už mám prima zubaře, důvěřuji mu, jeho chování k pacientům je nesrovnatelné oproti p. doktorce a váží si jich.Můžu vám ze srdce říct, že raději si zaplatím všechny služby u zubaře, který stojí za to, odvede výbornou práci než poslouchat někoho, kdo si neváží pacientů.Hold máme se co učit!