Radek Dolejš, ortoped Praha

MUDr. Radek Dolejš

Ortoped Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Budínova 2, Praha
nemocnice Na Bulovce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: nemocnice Na Bulovce operace levá kyčle endoprotéza

Dobrý večer touto cestou bych moc ráda moc poděkovala a jsem moc vděčná panu doktorovi R.Dolejš který mě operoval levou kyčel. Který jsem měla nález na neobvyklým místě . Hodně jsem měla bolestivou chůzi atd.Vše vysvětlí ukáže na počítači a milý přístup ke Všemu .Je na pravém místě na ortopedii má zlaté ruce i srdce .Děkuji moc Vaše pacientka s pozdravem Králová B.


S
Ověřeny pacient

Chci moc poděkovat panu doktorovi za milí přístup a za jeho ošetření.Rovnal mně pravé zápěstí .Děkuji ještě jednou.Uraz se mně stal ve 28tt a takový přístup k pacientovi by měli mít všichni bohužel tomu tak není což je škoda.


J
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor pod sluncem.. vždycky se mile usmívá, ví o čem mluví, na všechno odpoví, má lidský přístup. I sestra je velice milá (což o těch okolních nelze říct. Sice si v čekárně počkáte, ale vyplatí se to. A nemusíte se bát, že když jste poslední, bude už spěchat domů, klidně se kvůli vám zdrží. A jak již tady někdo psal, je navíc hezký, sympatický a charismatický. Skoro mě mrzí, že už za ním nemusím :-D


Z
Ověřeny pacient

Dobrý den, byla jsem operována u p.Dolejše již 5 x a vždy úšpěšně,je to vynikající lékař a opravdu odborník na svém místě - jak se říká:Má zlaté ruce. Je vždy velice ochotný a příjemný. Jsem moc ráda,že jsem se dostala právě k němu a vždy se na něj mohu obrátit. Jen kdyby takových lékařů bylo více.
Zámečníková D.
30.7.2013


Z
Ověřeny pacient

Doktor Dolejš je jeden z mála lékařů,kteří se vymykají nemocničním stereotypům.Je velice vstřícný a pohodový navíc je milý ke klientům v jakoukoliv hodinu.Panu doktorovi dlužím hodně díky jeho profesionální práci mám po úrazu ruky přeřezáním šlach vše v pořádku a ruka funguje na 98% což si myslím že by ve většině nemocnic byl problém.Dnes mohu děkovat že Bulovka byla šestá nemocnice do které jsem cestou v sanitce dorazil(pět předchozích mě odmítlo přijmout) a že jsem se dostal do rukou pana doktora Dolejše.
Je to vynikající profesionál a velmi vstřícný člověk jen více takových jako je on.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor je výborný a šikovný ortoped. Vlídný, usměvavý, příjemný a sympatický člověk, který mě doslova ohromil svým pohodovým a skvělým přístupem a zvláštně uklidňujícím dojmem. Vše pečlivě vysvětlí, nakreslí, dokonale popíše. Vyšetření vede velmi citlivě a nesnaží se jít do bolesti. Na všechny mé dotazy má kvalitní a uspokující odpověď (žádný arogantní latinář), ale super pochopitelné vysvětlení. Čím větší machr, tím normálnější člověk. Mám jen tu nejlepší zkušenost a velké štěstí, že jsem se dostala právě k němu. Jdu už na druhou operaci a plně mu věřím. To, že má v čekárně pokaždé plno svědčí jen o tom, že věnuje pacientovi tolik času, kolik dotyčný potřebuje. Já si to ráda odsedím, za ten přístup a profesionalitu mi to stojí. A jako bonus je navíc ještě hezký. Za vše Vám vážený pane doktore děkuji. Helena Březinová


Š
Ověřeny pacient

V nejlepším věku, vynikající výsledky a hlavně jistá ruka, nemá stařecký třes. . Celá rodina jen maximální spokojenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti