Psycholog Dobřichovice

Online konzultace k dispozici

„Oceňuji další úhel pohledu na můj problém. Upozornění na další možnosti, které by mě asi ani nenapadly. Rozhodně mám o čem přemýšlet. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Office Park Nové Dvory

1 210 Kč

Online psychoterapie

1 210 Kč

• Online konzultace k dispozici

„Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. Lidský přístup, rovnou k věci, žádné mrhání časem. Děkuji za vše :)

Žitná 49, Praha Mapa

Psycholog Praha a Manželská poradna

Konzultace pro páry

600 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„K panu Galbavymu chodime se sedmiletym synem a nemuzeme si ho vynachvalit. Clovek na spravnem miste…

Tolstého 4, Praha Mapa

PSYCHOTERA

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní doktorka mi velmi pomohla. Byla empatická a neváhala přetáhnout domluvené trvání konzultace. Nemohu než doporučit. Více

Ostrovského 253/3, Ženské domovy - tel, Praha Mapa

Individuální konzultace (60 min.)

Online konzultace k dispozici

„Pan Červinka je velice empaticky a umí klást otázky, které jsou dobře mířené. Člověk se s ním cítí dobře a nebojí se mluvit o svých problémech. Více

Vyšehradská 43, Praha Mapa

DA psychoterapie

900 Kč

900 Kč

Online konzultace k dispozici

„Pan Vladimír má vždy dobrou náladu, říká věci narovinu a umí se dostat k jádru problému. Je to zkušený profesionál. Již po první návštěvě jsem si dokázala uvědomit, co dělám "špatně" díky dobře kladeným dotazům. Když vám není nejlépe, tak vás dokáže rozesmát svým skvělým smyslem pro humor. Určitě doporučuji. Více

Máchova 21, Praha Mapa

Vladimír Jarošík - Máchova

od 1 000 kč

• Online konzultace k dispozici

„Terapii s Lucií jsem vyhledala kvůli neurčitým pocitům úzkosti, o kterých jsem toho sama moc nevěděla. Postupem času jsme společně odkrývaly jejich příčiny, hledaly jádro pudla a systematicky je začaly řešit. Nyní už dokážu přijít na zdroje nespokojenosti sama, což považuji za jeden z našich největších úspěchů. Naše spolupráce trvala okolo 10 měsíců, a za tu dobu bylo takovýchto úspěchů mnoho – jsem spokojenější sama se sebou, sebevědomější a asertivnější, dokážu se lépe slovně vyjádřit, mám méně zbytečného strachu, se strachem teď také umím pracovat mnoho a mnoho dalších skvělých věcí… Terapie probíhala kvůli pandemii z velké části telefonicky, to však nemělo na její efektivitu žádný dopad, není proto nutné ani v dnešní době nijak váhat nad vyhledáním pomoci. Velmi jsem také ocenila její doporučení knih, které mi padly jak ulité, a taky skvělou knihu, kterou sama napsala. Rozhodnutí objednat se právě k Lucii bylo jedno z nejmoudřejších, které jsem kdy udělala a velmi ji za poskytnutou pomoc a péči děkuji :) Více

Žitomírská 26, Praha Mapa

Psycholog a kouč | Praha 10

2 000 Kč

2 000 Kč

• „Paní Veronika mi pomohla projít velmi náročným obdobím, kdy jsem prožívala životní krizi, ve které jsem se utápěla a nevěděla, jak z ni ven. Již předtím jsem vyzkoušela několik jiných psychoterapeutů, ale až u Veroniky jsem našla terapeutický způsob práce a především způsob životního nazírání, který mi velmi vyhovuje a ji mi inspirací i do budoucna. Paní Veronika umí nejen pomoci "tady a teď" a tím ulevit momentální zátěži, ale především učí a vybavuje člověka novými mechanizmy a kompetencemi tak, aby si byl každý schopen i v budoucnu pomoci sám - předává dar. A já za tento dar děkuji. Více

Lojovická 921/53, Praha Mapa

Klíč k Lásce k životu

Konzultace pro páry

2 400 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Skvělý přístup, výborná domluva a příjemné prostředí. Pan doktor Chrášťanský mi velmi pomohl, rozhodně doporučuji :)

Belgická 23, Praha Mapa

Soukromá psychologická praxe

• Psycholog, Psychoterapeut

„Vždy jsem byl odpůrcem terapií. Nicméně životní situace mne dovedla až k Borisovi. Asi není potřeba rozepisovat čeho se můj problém týkal....důležité je, že jsem v Borisovi našel člověka, který si Váš příběh vyslechne, svou přirozeností si získá Vaši důvěru - a v tom je kouzlo jeho osobnosti. Profesionál každým coulem, který Vám nenutí jeho názory - snaží se abyste se na problém podívali z jiného úhlu pohledu a takto by to mělo být. Myslím, že správný terapeut by měl takto fungovat. Na terapie jsem docházel nakonec po dobu dvou let a nelituji ani jediného sezení. Pokud o terapii uvažujete, tak Borise můžu jedině doporučit! Více

Na Poříčí 1041/12, Praha Mapa

Mgr. Boris Štepanovič, psycholog

od 1 200 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Výborná paní doktorka. Profesionální, milá, vstřícná. Byla trpělivá, i když to se mnou bylo těžké. Dokázala mi poradit a zároveň mi doporučila pomoc vhodnou přímo pro můj problém. Více

Oldřichova 49, Praha 2 - Nusle, Praha Mapa

Mgr. Ivona Matějů

• Psycholog, Psychoterapeut

„Dobrý den, pana terapeuta mohu vřele doporučit. Na mé osobní cestě mi velmi pomohl. Je to člověk přátelský, citlivý, empatický a poctivý. To znamená, že na lidech zbytečně nevydělává a opravdu se snaží člověka co nejdříve vyléčit. Jsem moc Vděčná za to, že se naše duše mohly potkat a já tak nalezla zpět svou životní rovnováhu. Více

28.pluku 7, Praha Mapa

ordinace v Praze

• Psycholog, Psychoterapeut

„V minulosti jsem měla několik momentů, kdy jsem se dostala do bodu, ve kterém jsem nedokázala uvažovat téměř o ničem jiném, než zda není na čase vyhledat nějakou terapeutickou pomoc. Protože sama, ani s nejbližšími přáteli už na to nestačím. Věci se ale následně vždy nějak (zdánlivě) usadily, všechno se hodilo do normálu a já si na to své lehce neurotické depkování zvykla jako na něco, co je holt moje neodparatelná součást. Jenže poslední z těchto zmíněných momentů byl obzvlášť temný a dlouhý, trval měsíce, měla jsem pocit, že jsem v hluboké jámě a nedokázala si představit, že bych se z ní už někdy dokázala vyhrabat. A nejvíc matoucí na tom bylo to, že jsem nenacházela žádnou zjevnou příčinu takových stavů. Odvážila jsem se to tedy tentokrát řešit, hledala na internetu někoho, kdo by mi pro mě přišel vhodný dle toho, co o něm můžu alespoň zjistit z jeho webových stránek a také z názorů klientů na tomto serveru. Vybrala jsem si Dušana Gregora a nepochybuju, že jsem si vybrala nejlíp, jak jsem mohla. Docházela jsem k němu jednou týdně po dobu jednoho roku. Byl mi sympatický lidským přístupem hned od počátku, pomohl mi s tím, že jsem se necítila nervózní. Po celou dobu jsem jedinkrát nezapochybovala, že mi skutečně rozumí, že ho zajímám, což mi potvrzoval tím, že se vždy orientoval – i když jsem zmínila něco či někoho, o kom na několika předchozích sezeních nepadla řeč. Zasmála jsem se s ním a neměla pocit, že mě tlačí někam, kde by mi to nebylo komfortní nebo by mi to cokoli podsouvalo – a na to já jsem obzvlášť citlivá a někdy až přehnaně ostražitá. Skutečně mě jen provázel, aniž by byl pasivní, nabízel mi varianty a ty jsme následně rozebírali. Ne vždy jsem měla pocit, že „to zabírá“ ihned, možná jsem se někdy příliš fixovala na to, že by se přece mělo něco v mém životě urychleně měnit, když chodím k tomu psychologovi. Ale postupně se cosi dalo do pohybu, vím, že za to mohly z velké části právě naše hovory, díky kterým jsem pak měla o čem přemýšlet do další návštěvy, kdy jsme se k tomu zpravidla vraceli. Naše setkávání skončila po roce, kdy už jsem byla z jámy venku a musím říct, že od té doby jsem se do podobných stavů už nedostala. Ne že by mě nikdy nepřepadly pocity deprese nebo úzkosti, ale ta niterná mizérie se už nevrátila. A to jsou to už čtyři roky, co k panu Gregorovi nechodím. Od té doby jsem nebyla ani u jiného terapeuta. A musím říct, že si dosud na mnohé, co na sezeních zaznělo, vzpomenu. Že mám v mnoha případech až teď pocit, že „to zabralo“, že sklízím plody toho, co se na oněch sezeních zasadilo. Projevuje se to tak, že ve chvílích, kdy mě něco neadekvátně vyvede z rovnováhy, přemýšlím o tom najednou jinak, vracím se v hlavě k nějaké z mnoha variant, co na sezení zazněla a co mi třeba tenkrát nepřipadala tolik významná. A pokládám si otázky, které mě navádí k tomu, proč se zrovna takto cítím – najednou vím, jaké otázky si mám pokládat. A za to vděčím Dušanu Gregorovi. (Mimochodem křestní jméno na něj sedí přesně, v duších, v těch se on vyzná.) Více

Oldřichova 97/51, Praha 2, Praha Mapa

Soukromá psychologická praxe

Individuální psychoterapie

• Psycholog, Psychoterapeut

„Petr Háva je odborník na správném místě. Empatický, nikoho a nic nesoudí a nic nevnucuje. Prostředí jeho terapeutovny v Emauzách je také velmi příjemné. Doporučuji všema deseti :) Tímto děkuji za pomoc, Petře. Více

Vyšehradská 49 - Emauzy, Praha Mapa

Petr Háva

750 Kč

• Online konzultace k dispozici

„Děkuji za skvělou spolupráci, profesionální a empatický koučing, který má výsledky! Cord je člověk, kterému se můžete s čímkoli svěřit, vyslechne Vás a nejenže se trefí do černého, ale dokáže Vás navést i na jiné způsoby přemýšlení, které Vás opravdu dokážou posunout dál. Za mě velká spokojenost. Více

Žitomírská 26 - Vinohrady, Praha Mapa

Coaching - Praha 2

Psychoterapie

1 300 Kč

1 300 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Psychoterapie u paní Jany Kotalové mi neskutečně pomohly. Mám za sebou zkušenosti i s jinými terapeuty a s psychoanalýzou, ale teprve až s těmito návštěvami se mi skutečně ulevilo. Paní Kotalová je psycholog, který nemá tendence se nad klientem povyšovat, něco mu tajit nebo jeho problémy zasazovat do komplexních odborných kontextů, nepoužívá psychologická klišé... s obdivuhodnou jednoduchostí a naprostou upřímností se prostě zaměří na vás jako na konkrétního člověka a pomůže vám z problému najít cestu ven. Naše setkání mě naplnila pozitivní energií, nadějí a úlevou, že věci nejsou tak složité, jak se mi jeví. Jsem ji za tuto pomoc vděčná a její konzultace dále doporučuji. Pokud hledáte psychologa, který s vámi bude jednat na rovinu a s laskavostí, určitě budete spokojeni. Více

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy), Praha Mapa

Psychologie Kotalová

od 1 000 kč

Online konzultace k dispozici

„Paní Papoušková je moc milá a empatická. Pokaždé mi dokázala utřídit myšlenky a pomoci. Poslední terapie probíhala online přes Skype a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen jak vše probíhalo hladce a efekt byl téměř podobný jako při osobním setkání. Více

Durychova 101/66, Praha Mapa

Terapeutické centrum Nové Dvory

Skalská, Praha Mapa

Terapie v přírodě Modřanská rokle

• Psycholog, Psychoterapeut

„Velmi sympatická mladá žena, věřím, že mé dceři pomůže. Dcera je také spokojená a těší se na další návštěvu.

Vyšehradská 49, Praha Mapa

Barbora Čeledová

1 000 Kč

• „Pana Jiřího jsem navštívila s panickou atakou. Nebyla jsem schopna vyjít mezi lidi. Téměř po roce terapie dokážu jít nakoupit ... opravdu ho vřele doporučuji. Jeho terapie a empatie mě dává velkou sílu žít nový život Více

Vyšehradská 49, Praha Mapa

Psychologista

Individuální psychoterapie (50 minut)