Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (3)

R.M.A. CENTRUM s.r.o.

Dukelských hrdinů 17, Praha 17000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Antala Staška 1670/80, Praha 140 46

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Poliklinika DAM s.r.o.

Stamicova 21/1968,, Praha 162 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Byl jsem u p.doktora na dvou kontrolních prohlídkách. /podzim 2016 a leden 2017/. Jsem rád , že zkouší, co by mi pomohlo. Psychologicky na mne působí dobře.

     •  • 

  • Je to naprosto skvely odbornik,ktery ma zajem fundovane cloveku pomoci a ne si s nim povidat o nicem a proto u nekoho muze vzbudit dojem nezajmu.Ja osobne jsem mu vdecen za prodlouzeni zivota.
    vdecny pacient Mikulasek

     •  • 

  • V květnu mě chytla ledvinová kolika, bolest, která se nedala vydržet a na starost mě dostal tenhle doktor. Poslal mě na vyšetření RTG, předepsal mi nějaké léky a poslal mě domů. Upřímně, měl jsem z toho dojem, že pan doktor něco zanedbal. Až když jsem byl na kontrole, tak mě ujišťoval, že další vyšetření není nutné, že kámen odejde z těla na 90% sám. Při představě, že mě znovu chytne ledvinová kolika se mi podlamovaly nohy, ale dnes musím konstatovat, že pan doktor měl pravdu. Kámen odešel z těla sám, jen za pomoci léků, které jsem měsíc užíval.

     •  • 

  • Nejlepsi. Nenajdete lepsiho doktora!

     •  • 

  • 100%

     •  • 

  • S panem doktorem mám bohužel také špatné zkušenosti, je neustále zmatený, ačkoliv mám chronické záněty ledvin, nikdy se mě při půlroční kontrole nezeptá, zda nemám nějaké problémy. Udělá ultrazvuk a tím to končí. Ráda bych přestoupila k jinému lékaři v rámci nemocnice, ale bohužel mi na kartotéce sdělili, že to není možné..

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Sympatický, šel hned k věci, žádné otálení a okecávání se nekonalo. Takže nemám co vytknout.

     •  • 

  • Pan doktor je výborný moc pomáhá otci s léčbou prostaty, pravda zbytečně nemluví ale za to jedná. Hodnotím i celou kliniku, přístup lékařů i sester je opravdu na jedničku. Otec nezažil jednu jedinou sestru nepříjemnou všechny ochotné. V porovnání s jinou nemocnicí v Pardubickém kraji se to nedá srovnávat. Takže Pan doktor Bernand je výborný doporučuji !!!!

     •  • 

  • Pracovala jsem s ním v jiné nemocnici. Je to dobrý odborník, nechápu jak s ním někdo může mít špatnou zkušenost. Možná v dnešním arogantním světě nepůsobí dost dynamicky.

     •  • 

  • Ad Gold585: musim jen souhlasit! Dnes jsem se vratila od nej (jiz ponekolikate) a pripadam si vzdy jak v Jirikove videni. Misto toho, aby mi ihned udelal zakrok (kvuli kteremu me do nemocnice poslal muj urolog) se mi to snazi cim dal vic oddalovat - nebo nejlepe prehodit na nekoho jineho - v mem pripade gynekologa. Uz k nemu chodim bezvysledne tyden, procekam hodiny aby mi rekl, ze mam prijit jiny den a "uvidime". Jenze po zkusenostech s nim se ted fakt bojim :-( A ja blahova si zvolila jako nemocnici prave Urologickou kliniku, v domneni, ze to pro ne bude hracka, ze to tam musi byt prece samy odbornik.
    Pan doktor opravdu pusobi jako moula, sestry mu davaj peknou cocku.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu