Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

STOMAT, spol. s r.o.
STOMAT, spol. s r.o.

Sokolovská 304, Praha 19000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

27 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Upřímně moc děkuji panu Dr. Cibochovi za lidský přístup a záchranu zubu.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Pan doktor mi dělal zubní implantáty.Jeho přístup byl skvělej.Kdyby se takhle bezvadně chovaly všichni doktoři bylo by to skvělý.Vždy mě uklidnoval abych se nebála a když jsem měla jakýkoli problém hned mě objednal na další den abychom problém co nejdříve vyřešily.Je to skvělej doktor.

     •  • 

  • Roztěkaný, nesoustředěný, nedochvilný. Čas pro něj nic neznamená. Chybí mu takt a úcta k pacientovi jako k člověku. Zneužívá svou pozici lékaře. Nekorektní jednání. Nedoporučuji!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • včera jsem u pana doktora absolvovala zákrok otevřený sinus lift, myslela jsem, že to strachy nezvládnu. pan doktor mě uklidnil, jeho neskutečný lidský přístup a profesionalita dělá zázraky! Vřele doporučuji! Proč to takhle nefunguje všude? děkuji panu doktorovi! Kateřina Pešková

     •  • 

  • vřele doporučuji, zaměřuje se na implantáty, rychlé objednání, skvělý profesionální i lidský přístup, milá asistenstka, dobře provedený zákrok, reaguje na emailové i telefonické dotazy, rozumné ceny (předem stanovené a neměnící se) Renáta

     •  • 

  • Doktora Cibocha nedoporučuji - otec po včerejším zásahu na pohotovosti potřeboval nutně ošetřit, protože tvář ještě více naběhla. (V Praze ještě u zubaře nebyl, tudíž zde svého nemá.) I přes horečku a evidentně nateklou tvář až pod oko nebyl u tohoto doktora, na kterého se chtěl s důvěrou obrátit, přijat. Sestra rovněž - nezájem. Takže hodnotím jejich přístup - neochotný, nelaskavý, nelidský a jak řekl můj manžel - také lékař, i když z jiného oboru - krajně neprofesionální.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Celou ordinaci hodnotím naprosto kladně. Téměř po ordinačních hodinách ošetřili mojí invalidní matku. Na pokladnu! Ing.arch. Jebavý ml.

     •  • 

  • Líbí se mně jak bez nadřazenosti a lidsky vysvětlí problém a a nabízí nejmodernější metody léčby. Doporučuji. Dr. K.L.

     •  • 

  • Velmi dobrý přístup jak pana doktora tak i jeho milé a krásné sestry.

     •  • 

  • Za sebe bych chtěla panu doktorovi poděkovat za lidský a velice profesionální přístup.
    Kdyby každý doktor byl takto pečlivý a svědomitý hned by to vypadalo jinak.
    Má hlavu i srdce na správném místě a já si ho opravdu velice vážím. Pomohl mě i mému synovi a opravdu nemusel.
    Mohu jen doporučit.Vinterová Renata.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu