STOMAT, spol. s r.o.

Nejbližší zařízení

• Jaroslav Černý

Zubař, MUDr.

• V

K panu doktorovi jsem chodila pár let, než jsem díky nepřesné protetcké práci přešla málem o několik zubů. Přešla jsem jinam, kde mi zuby spravili, ale stálo mě to hodně času a peněz. Zbytečně. Během prohlídek mi nenašel mezizubní kazy. Nedoporučuji.

• N

Pan doktor Černý je výborný lekař, milý a profesionální. Vždy všechno vysvětlí, napraví uklidní.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Lucie Toušková

• L

Jsem velmi spokojená, paní Toušková konzultuje problémy s pacientem, nemá problém je řešit hned a v rámci zubařské profese její zákroky bolí minimálně. :-)

• Markéta Zudová

Zubař, MDDr.

• Paní (slečna) zubařka splňuje to, co má každý dobrý zubař splňovat. Je rychlá, precizní, milá a komunikuje :) Víc takových a díky.

• L

Lékařů a zubařů jsem se vždy velmi bál. Paní zubařka je velmi lidská, vše mi vysvětlí tak jak potřebuji. Je zároveň velmi šikovná a i technicky zručná.

• Barbora Chytková

• R

Paní doktorka je opravdu profesinoál. Má lidský přístup, což dle mých posledních zkušeností má málo který lékař. Zákrok před provedením vysvětlí a následně pečlivě provede. Dále je paní doktorka velice trpělivá a příjemná. Mohu jen doporučit

• Ordinaci paní doktorky jsem navštívila poprvé. Chtěla bych poděkovat za profesionální, empatické a příjemné jednání paní doktorky. Za mě určitě v porovnání s jinými zubaří vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Miroslav Ciboch

Zubař, MUDr.

• D

Pan doktor mi dělal zubní implantáty.Jeho přístup byl skvělej.Kdyby se takhle bezvadně chovaly všichni doktoři bylo by to skvělý.Vždy mě uklidnoval abych se nebála a když jsem měla jakýkoli problém hned mě objednal na další den abychom problém co nejdříve vyřešily.Je to skvělej doktor.

• A

Roztěkaný, nesoustředěný, nedochvilný. Čas pro něj nic neznamená. Chybí mu takt a úcta k pacientovi jako k člověku. Zneužívá svou pozici lékaře. Nekorektní jednání. Nedoporučuji!!!

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Dana Votavová

• L

MDDr Votavová je prostě výborná! :-)
      Je příjemná, vždy vše vysvětlí, a svou práci umí. Lepšího zubaře jsem neměla a velmi ráda se k ní vrátím po její mateřské.

Ludmila

• L

Kdybych znala MDDr Votavovou již dříve,měla bych všechny své zuby ale ze strachu z lékaře mi jich asi 5 (v mých 69) chybí.Je úžasná,citlivá,ohleduplná a trpělivá.Jsem ráda že mi byla doporučena.Luňáková Irena

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Irada Richtrová

Zubař, MDDr.

• Paní doktorka je skvělý profesionál. Vše důkladně vysvětlí, je empatická a milá, dbá na bezbolestnost zákroku a psychické pohodlí pacienta. Jsem velmi spokojena:)
      Jitka B.

• L

Paní doktroka je milá a pečlivá, ošetřuje bezbolestně, vše vysvětlí a ukáže na rentgenu, poradí. Zatím jsem u ní byla dvakrát a jsem ráda, že jsem se konečně odhodlala změnit zubaře. Můžu doporučit.

• Andrea Petrů

• Š

Jsem z pani doktorky nadsena.Osetreni vůbec nebolelo, je velmi pečlivá, milá a vše vystvetli, ukáže...Sestricka je také moc milá.

• I

Jsem s paní doktorkou moc spokojená, díky ní už se tolik nebojím chodit k zubaři. Všechno vysvětlí, bezbolestně ošetří a je moc milá. Mohu doporučit.
      Ivana R.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Hana Ondrůjová

• Umístění: STOMAT, spol. s r.o.Služby: Zubní kontrola

U paní doktorky Hany Ondrůjové jsem spokojená. Vždy vše vysvětlí, je spontánní a velice příjemná.
      Při práci je jemná a citlivá .Komunikuje a vysvětluje.
      chodíme k ní rádi .) celá rodina.
      Romana

• Vždy upozorní na to co dělá, je velmi citlivá, pečlivá, jsem u ní zatím jen krátce, ale naprostá spokojenost. Všechny zákroky byly naprosto profesionální, nikdy se mi nestalo, že bych čekal, paní doktorka má dobře rozvržený časový harmonogram. Sestra s paní doktorkou jsou sehraný tým, vždy se zasmějem a vždy odcházím spokojený. Nikdy jsem si nemyslel, že budu chodit rád k zubařce. Děkuji za vše.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Markéta Benedová

• A
      Umístění: STOMAT, spol. s r.o.Služby: Jiný

Pani Benedova mi dala dohromady chrup, ktery 10let zubar nevidel. Nyni jiz nekolik let cekam, az skonci materskou dovolenou. Chrup mi od doktorky drzi jiz 9let a to jsem mezi tim porodila a tri roky po porodu nemam jediny problem! Doporucuji!

• M

Přešla jsem k paní doktorce z důvodu změny bydliště i s manželem. Na jednu stranu se tváří, že chce pomoci, ale nebyli jsme spokojeni. Paní doktorka má zvláštní metodu pokládání pacienta do vodorovné polohy při vrtání- tím se hlava zakloní a veškerá voda z vrtačky teče rovnou do krku (to savka nebere). Tím pádem se automaticky spustí polykací reflex - zkuste si polknout s otevřenou pusou. Takže vrtání byl skutečně očistec. Paní doktorka Vám najde v puse spoustu ěcí a skritizuje práci Vašich předešlých zubařů. Ve finále Vás zinkasuje a pozve na další ošetření - přestože jiný zubař by Vás objednal až za půl roku.