Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Ladislav Vaněček
Ortopedická ambulance

Paříkova 6/94, Praha 19000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Tento doktor? Neumí jednat s lidmi! Když jsem tam přišla, tak nebyl b ordinaci, což byl tedy problém paní obvoďačky, která mi napsala špatně zadanku. Pokusila jsem se mu zavolat, na doporučení paní fyzioterapeutky, které sídlila o kousek dál a otevřela mi vchodové dveře. Nikdo tel. nebral. Následně až doma mi volá cizi číslo. Zvedla jsem ho, slušně pozdravil a a představila jsem se. Pan doktor se ani nepředstavil, takže jsem netušila o koho se jedná a drze se mnou komunikoval. Ze resi složitější případy a v podstatě nemám k němu chodit ponevadz můj případ (špatná chůze, vložky nepomáhají, potřebovala bych od něj napsat rehab. či fyzio) je vlastně nic a v pohodě mohu vyhazovat peníze za boty, které každý měsíc rozšmajdám. Jeho reakce pak byla ,,tak se na cvičení objednejte''. A jak asi, když nemám zadanku, kvůli ní jsem šla k němu. Opravdu nehorázné chování, jde mu jenom o peníze, chce si vydělat z operací atd. A jestliže ho ta práce nebaví, tak ať ji nedělá!

     • Ortopedická ambulance Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    3.3.2025 jsem byla na operaci s patní ostruhou u pana doktora a 16.10.jsem byla na reoperaci u jiného ortopeda specialisty a to je videt,že je pan doktor odborník na svém místě

     • Ortopedická ambulance Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Pan doktor je lékař na svém místě, odešel jsem s vědomím co mám sám dělat a s doporučením na ultrazvuk. Usměvavý profesionál.

     • Ortopedická ambulance Patní ostruha  • 

  • Profesionál a odborník, operoval mi koleno a obě achillovky, s jeho prací jsem velice spokojena. Vynikající, lidský a ohleduplný přístup k pacientům, reálně zhodnotí situaci a vybere řešení, všechno vysvětlí a následně odoperuje v příjemném a komorním prostředí polikliniky Agel. Vřele doporučuji.

     • Ortopedická ambulance bolesti kolene, paty, úraz a operace  • 

  • Vynikající lékař. Po nehodě na motocyklu, jsem necelý půl rok skoro nechodil (úsel jsem 5 metrů, koleno se podlomilo, zatuhlo, neustálá příšerná bolest , kdy jsem si neklekl ani na polštář) téměř denně jsem docházel na převazy do nemocnice, kde jsem si stěžoval, že jediné, co mě po nehodě trápí, je koleno. Dočkal jsem se odpovědi, že po bouracce na motorce, to bude bolet. Po návštěvě doktora vanecka, okamžitě diagnostikoval problém a téměř ihned jsem šel na operaci, kdy jsem pocítil úlevu již další den a dodnes i přesto, že koleno bylo zmasakrovane, o něm vím jen díky změně počasí:-). Velké díky Panu doktorovi Vaneckovi. Jsou to již 3 roky a doporučil jsem pana doktora několika známým a všichni max spokojeni. Diagnóza okamžitě, léčba rychlá a účinná . Žádné čekání v čekárně.

     •  • 

  • Pana doktora Vaněčka považuji za vynikajícího odborníka a hodného a příjemného člověka.
    Setkala jsem se s ním na rehabilitačním oddělení polikliniky v Praze 2 Italská a později i v jeho ordinaci.
    Na rehabiltační klinice se ochotně staral i o pacienty, které sám neoperoval a mně pomohl k rychlejšímu uzdravení.
    Doc. Iva Švarcová

     •  • 

  • Rychle mi diagnostikoval problém a odoperoval koleno tak, že vůbec nevím, že bylo operované

     •  • 

  • Mně pan doktor operoval dceru.Kolenní čéšku.Byla to docela náročná operace.Pan doktor měl k dceři vynikající přístup.Asi že byla mladá a hezká.Se mnou tolik trpělivosti neměl, ale stejně je to machr.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Vynikající odborník

     •  • 

  • nerozumím který vůl může říkat že MUDr. Vaneček není profesionál, mám s ním zkušenosti 3 operací a nedokážu si představit lepší výsledek. Je jednoduché říkat že Vám nepomohl (házet špínu na někoho jiného), ale otázkou je co jste udělali vy pro to aby se vaše zdraví zlepšilo.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu