Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (4)

Jiří Ort
Ordinace

Šustova 1930/2, Praha 148 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Jiří Ort
MUDr. Jiří Ort-ortopedie,traumatologie

Hviezdoslavova 519, Praha 14900

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Jiří Ort
GYMUNO, spol. s r.o.

Kischova 1732/5, Praha 14000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Jiří Ort
Ortopedie

Izraelská 6, Praha 10000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • N

    Skoro tři roky jsem chodila za panem doktorem s bolestí ramene. Bohužel mě vždy jen poslal na neurologii nebo na fyzioterapii a i přes upozornění od nezávislých fyzioterapeutů, že bych měla podstoupit magnetickou resonanci, mě na další vyšetření neposlal (ani magnetická resonance ani rentgen). Nyní jsem přešla k jinému lékaři, který mě ihned poslal na rentgen a zjistil, že mám v rameni kalcifikaci. Škoda, že jsem to nevěděla hned od počátku...

     • GYMUNO, spol. s r.o. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Až 3. lékař, který mně problém vysvětlil, sdělil možná řešení, na dotaz navrhl doporučené postupy a hlavně velmi příjemný člověk - a hlavně to POMOHLO.
    Jezdím až 160 km z České Třebové ale stojí to za to! ;-)
    L.M.
    L.M.

     • GYMUNO, spol. s r.o. coxartroza 3-4  • 

  • Moc dobrý lékař, vyléčil mi ostruhy a kdyoliv s potížemi rád k němu jdu na prohlídku, zrovna teď s levou rukou. Díky. Zdeněk Hrabica

     •  • 

  • potvrzuji velmi vlidny pristup k pacientovi, totez pani sestricka.. je mila uz v telefonu, tohle vsude nevidite ! mimochodem, oteviraji v 8 rano a vzali me treba uz pred 8mou.. jinde by vas nechali cekat atd..

     •  • 

  • výborný doktor s úžasně přátelským přístupem k pacientům.

     •  • 

  • Opravdu výborný odborník! Doporučuji!

     •  • 

  • Vyjímečný lékař, vřele doporučuji.

     •  • 

  • Vážně skvělý lékař!

     •  • 

  • Skvělý lékař!

     •  • 

  • Zkušený, příjemný. Teprve on jako "druhý v řadě" mi velmi pomohl.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu