Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Arnošt Zabilka
Ordinace specialisty - ortopedie

Krškova 807, Praha 15200

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Z

    Nejlepší lékař jaký mě kdy léčil. Naprosto bezchybný a účinný byl také jeho postup při léčení mého tehdy malého syna pře lety. Více takových jako on!

     • Ordinace specialisty - ortopedie Jiný  • 

  • Pan doktor opravdu velmi milý vysvětlí a hned jednà .Po prví návštěvě po doporučení kamaráda jsem moc spokojená a věřím ,že teď už se mi od bolesti jen uleví.Dekuju a vážím si takových panů doktorů jako je Pán Doktor Zabilka kéž by vás bylo více .

     •  • 

  • Prvni ortoped co byl ochotny opravdu lecit, s citem, skvely pristup. Naprosto jednoznacne doporucuji!

     •  • 

  • D

    Na pana doktora jsem narazila vicemene nahodou a byla to skvela volba! Velmi mi pomohl a i dalsim lidem z meho okoli, ktere jsem k nemu doporucila. Vzdy se snazi vyjit vstric a vyresit vse co nejdriv a navic dukladne a s citem! Vrele doporucuji!!!

     •  • 

  • vyborny lekar,mohu doporucit

    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • Je slušnej, hodnej a profesionální. Jakékoliv negativní hodnocení zsou zcestné.

     •  • 

  • U pana doktora Zabilky jsme byli s manželem oba, přišli s akutním problémem a doslova odešli bez bolesti. V případě problému se s důvěrou opět vrátíme. Lenka a Jan

     •  • 

  • Pan Dr.Zabilka je jedním z výjimečných, obětavých a "lidských" lékařů. Pro stanovení správné diagnozy a poté stanovení léčby udělá vždy maximum. Já i rodinní příslušníci jsme skutečně velmi spokojeni s jeho péčí. Vřele jej doporučuji!!!

     •  • 

  • Tohoto lékaře všem doporučuji! V lednu mě začalo pobolívat koleno. Bohužel to nepřestávalo a bolest se stupňovala. Zašla jsem tedy za svým lékařem. Ten mě naprosto ignoroval a na koleno mi skoro nesáhl. Jeho diagnóza zněla - "Máte to namožené, dávejte si obklady."
    Přišlo mi to divné, protože už jsem měla stovky namoženin, ale tohle jako namoženina nevypadala.
    Můj přítel měl již tu čest navštívit pana doktora a tudíž mi ho doporučil.
    Překvapil mě velmi milý přístup a i to jak mě ve všem vyslechl. Sáhl mi na koleno. diagnóza zněla - "Máte poškozený meniskus." To je celkem rozdíl oproti namožené noze.
    Injekci do kolene se rovnalo pohlazení. Vůbec to nebolelo na naopak jsem ji další návštěvu vyžadovala =)
    Před dvěma lety lítala měsíc po nemocnicích aby mi zjistili co mám s rukou, že mě furt tak bolí. Děsítky doktorů jsem navštívila, čtyry nemocnice probrouzdala a nic. Dělali mi spousty testů na všechno. Nic. Až pan doktor Zabilka mě s tím poslal na RTG a to jsem se o tom jen zmínila, při prohlídce kolene. Diagnóza - pokročilá artróza.
    Všem tohoto pana doktora doporučuju. Já jsem s ním na 100% spokojená!!! =)

     •  • 

  • Já mám zkušenost dobrou. Byla jsem u něj zatím jen jednou, ale rozhodně nemám sebemenší pochybnost a příště k němu půjdu zas. Můj problém se poctivě pokoušel odhalit různými prostředky, to, že výsledek zatím ještě jasný není, neznamená, že by nebyl dobrý doktor. Dostala jsem nějaká doporučení a na příští prohlídce se uvidí.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu