Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Žatec

• Praktický lékař

„Díky panu doktorovi a příteli, který mi k němu doporučil a odvezl, 5 let nekouřím. Díky moc. Teď už jen přestat jíst. Více

Březenecká 4804, Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„Pan MUDr.Lisický je skvělý lékař a fajn člověk.Jsem velice ráda že mohu navštěvovat právé jeho ordinaci,Dušková

tř. Budovatelů 1395/23, Most Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Ano je to vyjimečná osobnost velice jsi ji važím málo která doktorka se věnuje svým pacientům ohledne rasy a jsem rád ze mohla být ma obvodní lékařka z pozdravem štefan cifra Více

DD - Karolíny Světlé 3632, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Nejlepší lékař ve všech směrech. Neměnila bych nikdy. Vždy mě vyslechne, s maximalni péčí, dokonce i zavolala osobne vysledky. Více

Hálkova 227, Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„Návštěvu u lékaře absolvuji často, mám dlouhodobé problémy s krční a bederní páteří, pan doktor je velice zkušený lékař, který své práci rozumí, vždy ochotný, vše vysvětlí a pomůže moc si ho vážím, takových lékařů, jako je náš pan doktor je velice málo, patří mu velký dík za vše, co pro nás pacienty dělá Více

Jiráskovo náměstí 496, Postoloprty Mapa

• Praktický lékař

„Jsem s pani Doktorkou Házemovou velmi spokojená vždy mi pomůže a dobře ošetří

• Praktický lékař

„Pan Touska velice mili a hodny lekar ktery porozumi a umi.jsem jeho pacientkou jiz 12let a nikdy zadny problem velice mu fandim je to ten nejlepsi lekar s dobrym umyslem.velice dekuji Lenka Bila Více

Husova 4691, Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„Super lékař a zároveň super člověk s lidským přístupem. Pana doktora znám osobně a nikdy mě neodbyl vždy pomohl. Pokud budou jeho služby v takovémto standartu tak nemám v úmyslu změnu . Nemluvě o tom že nebyl lékař mého otce a přesto pomohl a zachránil a prodloužil život mého otce- Děkuji. Více

Jiráskovo náměstí 496, Postoloprty Mapa

• Praktický lékař, Internista

„oba dva Benešovi jsou velmi dobrí, ale bez spolupraci pacijenta jsou bezmocni..

• Praktický lékař, Internista

„Jsem velice spokojená s jeho přístupem k člověku a jeho problémům. K panu doktorovi Čepičkovi chodím již 27 let a jsem stále v dobré kondici.Mohu potvrdit názor některých hodnotitelů, že se jedná o zodpovědného,pečlivého a vstřícného lékaře.Kdyby takových bylo více!!!!!!! Více

Březenecká 4804, Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„Je to nejlepší lékařka. Má skvělý přístup a je vždy profesionální.

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „Jsem již 20 let v invalidním důchodu a mohu říct,že za tu dobu jsem poznala mnoho lékařů,ať v nemocnicích či v ordinacích a mohu říct,že takových jako je paní doktorka je velmi málo a poslední dobou ( co jsou na prvním místě pojišťovny a jejich papíry ),tak ještě méně !!! Je velmi ochotná a zároveň profesionální,lidská a má pochopení pro Vaše bolesti a problémy.U ní se člověk cítí jako člověk a ne jako kus položky v kolonce. Zároveň se sestřičkou tvoří skvělý tým. Zažila jsem lékaře.který mi do očí řekl,že jsem dement a tady se cítím,opravdu jako člověk a ne jako někdo kdo je lékaři na obtíž. Jsem velmi spokojena a ráda,že mě paní doktorka přijala. Děkuji Více

Školní 3315, Chomutov Mapa

• Praktický lékař

„MUDr. Jana Janů, ke které pravidelně docházím od r.2010, mi vždy pomohla. Jsem již důchodce (68 let), tudíž trpím nemocemi spojenými s vysokým věkem (srdíčko, tlak, artróza, osteoporóza a po operaci obou kolen). Nikdy mne neodbyla, ba naopak. I ve svém volném čase, se věnuje problému svého pacienta, dokud na původ nemoci nepřijde. Nikdy bych ji neměnila, stejně tak, jako Danu Dolejší (její sestřičku), která má delší praxi, než paní doktorka. Přeji oběma, ať jim zdraví slouží a starají se o to moje zdravíčko. Děkuji vám holky moje ‍‍ Více

Lipová 807/14, Most Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Jsem u ní jen krátce, ale spokojenost, na co se zeptám, na to odpoví a vysvěstlí nebo poradí!

• Praktický lékař

„Doktorka i sestra jsou výborné , a řekl bych ,sestra má znalosti jako doktor ..........

Albrechtická 1075, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Vynikající lékařka s empatickým přístupem ke každému pacientovi.

č.d. 51, Strupčice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „paní doktorka je velmi empatická , což je u lékařů velká vzácnost , velmi si jí vážím i jako člověka

• Praktický lékař

„Velice dobrej a příjemnej pan doktor jsem velice ráda,že jsem jeho pacientkou. Opravdu velice lidský přístup k lidem za co mu moc děkuji. Více

Liběšice Mapa

• „je viborna doporucuji

• Praktický lékař

„U paní doktorky jsem nikdy neměl jediný problém.. když byl problém, který mohla vyřešit, tak ho vyřešila, pokud to přesahovalo její odbornost, vždy poslala na správně vyšetření... podle mě ideální praktická lékařka, která si na nic nehraje... Více