Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

Husova 2796

438 01 , Žatec , ústecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

  R
  Lékař: MUDr. Hana Henrychová Jiný

  První návštěva. Příjemné popovídání. Těším se na příští setkání. Paní doktorka velmi příjemná.

  M
  Lékař: MUDr. Taťána Najmanová Jiný

  Byla jsem p. Najmanovou poslána na extrakci zubu jinam, tam mi bohužel našli na zubech dalších 5kazů, které p. doktorka neléčila a jeden mám tak hluboký, že i po stěžování si, že mám bolesti nic neudělala. Bývala super doktorka, ale bohužel poslední 2roky už to říci nemohu.

  K
  Lékař: MUDr. Tibor Pavuk Jiný

  Velmi mily, lidsky a profesionalni pristup jak pana doktora, tak i jeho sestricky. S mym zdravotnim problemem mi pan doktor opravdu velmi rychlr pomohl.

  H
  Lékař: MUDr. Tibor Pavuk Jiný

  Skvělý lékář, můžu jen doporučit. Zájem o pacienta, vše vysvětlí tak, aby tomu rozuměl i laik. Takže po odchodu z ordinace nemusím hledat na netu, co znamená moje diagnoza.

  M
  Lékař: Stanislav Richter Jiný

  Profesionální a zároveň lidský přístup k jakémukoliv případu který jsem kdy s Panem Doktorem řešil. Z takového Doktora by si měli vzít příklad všichni doktoři kteří chtějí lidem opravdu pomáhat.

  I
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Helena Němečková Jiný

  Za mě paní doktorka skvělá. Ano povídá si svoje, ale ví o čem mluví. Já hledala pomoc a to pro v tu dobu exémem na obličeji dle ostatních dermatologů. Všichni mazat kortikoidy a mě se to jen horšilo. Další mi dal mast s panthenolem na který mám alergii i když jsem mu to říkala. Pak jsem se po letech léčení doma mastma co mi to trochu sklidili, ale jen na chvíli rozhodla jít k Dr.Nemečkové. Každý nechoď tam ta ti nepomůže. Ale co šla jsem. A světe div se pomohla a její muž vzal štěp. Kde se diagnostikoval vyšetřením díky paní doktorce druh lupusu, který je velice vzácný. A může způsobit velice vážně komplikace. Za mě veliké uznání.

  K
  Lékař: MUDr. Tibor Pavuk Jiný

  Pan doktor je za mě úžasný. Snaží se poradit s ohledem na rodinnou anamnézu i aktuální rodinnou situaci, nejen co se jeho profese týče. Tak si představuji lékaře. Sleduje souvislosti.

  J
  Lékař: MUDr. Zbyněk Šnoflák Jiný

  Naprostá spokojenost. Příjemný pan doktor i sestřička. Vždy důkladné vyšetření. Je fajn, že se nemusíte objednávat a přijít kdy se vám to hodí.

  B
  Ověřený profil
  Lékař: Anna Fajfrová

  S paní doktorkou nejsem vůbec spokojená. Neprofesionální přístup. Není mi schopna odpovědět kloudně na me otázky. Napíše atb bez řádného vyšetření

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Tibor Pavuk

  Má první návštěvě u pana doktora, kdy mě mile překvapil jeho lidský a zároveň profesionální přístup. Dnes je to více jak pět let "neměnila bych". Navíc má velmi příjemnou sestřičku. ????

  Došlo k chybě, zkuste to znovu