• NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

Husova 2796

438 01, Žatec, ústecký

Kontaktní údaje +420 41...

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Zdeňka Fencková

• Š

P.dr.Fencková je výborný stomatoložka, neměnila bych.

• Ludmila Mašková

Zubař, MUDr.

• Paní doktorka je milá,ochotná a trpělivá.Což se ovšem nedá říci o zdr. sestře-má nevhodné chování a komentáře.Sestřičko,jsme všichni stejní lidé jako VY!!!

• PANI DOKTORKA JE VELMI HODNÁ A TRPĚLIVÁ....MUŽU JEN DOPORUČIT

• Jaroslava Reitspiesová

Pediatr, MUDr.

• ochotná,milá..

• M

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, je hodná, milá, velmi ochotná. Můžu jenom doporučit!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Eva Babincová

Pediatr,

• Na paní doktorku Babincovou si nemužem stěžovat supr základ co se mi velice líbí je to že když se tam ukáži s dětmi tak neodcházím hned s receptem třeba na antibiotika ale snaží se paní doktorka těmto lékum pokud to není nutné vyhnout za to velký obdiv a děkuji že se nám tak o děti pečuje

• E

K paní doktorce chodil jako dítě už můj manžel. My ji máme rádi, jsme spokojeni s vlídným přístupem, profesionalitou, ochotou. Velmi chválíme i sestřičku.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ludmila Blumentritová

Praktický Lékař, MUDr.

• paní doktorka je velmi empatická , což je u lékařů velká vzácnost , velmi si jí vážím i jako člověka

• Jsem s paní doktorkou velmi spokojena. Nemám a ani jsem neměla jediný problém. Je velmi pečlivá a příjemná.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Evženie Foltýnová

Praktický Lékař, MUDr.

• je viborna doporucuji

• Výborná lékařka, ochotná, příjemná...

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Blanka Marečková

Gynekolog, MUDr.

• H

V době studií jsme byly téměř vrstevnice. Tykaly jsme si a znaly se z denního studijního života a zejména ze sportu na Gymnaziu v Žatci.Když se mi narodil první syn, měla paní doktorka dovolenou a vrátila se přesně v den mého propouštění. Tak jsem se k ní hnala a sdělila jsem,jak jsem ráda, že mne propouští právě ona.Jenže jsem se potkala s lékařkou, která mi Vykala a dělala, že mne vidí poprvé v životě. Něvěřila jsem svým očím...Při vyšetření jsem se rozhodla změnit lékaře gynekologa a utíkala jsem kpryč. VYšetření jakoby živý člověk byl už mrtvola, protože tak hrubý zásah jsem zažila jen jednou. Možná byla dobrá lékařka, nemohu posoudit -ale zacházení prapodivné. A to k lékařině také patří.Nikdy více jsem pod jejíma rukama nebyla.

• Š

PANÍ DOKTORKA JE VÝBORNÁ,JEZDÍM AŽ OD ČESKÉ LÍPY...A NĚKOLIK LET. jE ZVLÁŠTNÍ,ŽE POD NEGAT.REAKCI SE DOTYČNÝ ANI NEPODEPÍŠE.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Hana Henrychová

Psychiatr, MUDr.

• A

Vyhněte se velkým obloukem. Mám velmi negativní zkušenost. Nemůžu ji ani vidět....

• Přikláním se k negativním hodnocením, paní doktorka by sama potřebovala péči některého ze svých kolegů.Opravdu, léčí pouze stálým přísunem a zvyšováním léků.Také jsem změnil lékařku a okamžitě mi byly dávky léků sníženy-nyní docházím na opravdové psychoterapie a úspěšně se léků postupně zbavuji.Paní doktorka zřejmě razí teorii-čím více léků tím lépe-nemusím je jinak léčit.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Helena Paymová

• J

Nedoporučuji v žádném případě,mám s ní sama své nedobré zkušenosti a prakticky celá moje rodina. Dnes nechala mého syna čekat v čekárně asi hodinu,poté řekla,že má polední pauzu. Čekal a po pauze řekla,že nové pacienty nepřijímá-chtěl ošetřit bolest-čili to bylo akutní. Měla pouze pomoci- zastoupit mudr. Aliovou,která již neordinuje.
      Takže díky, paní doktorko!!! Klosková

• P

Paní doktorku znám bezmála 27 let. Po celou tuto dobu jsem s ní spokojen. Milá, příjemná, ochotná a hlavně pohodová dáma. Dnes pečuje o zuby celé mojí rodině. Pokud jsem se setkal s její prací, hodnotím pouze v superlativech. Pomůže, poradí, doporučí. Netahá z pacientů peníze a snaží se skutečně pomoci. Za celou dobu co k ní jezdím, ( dojíždím 200 km) mám z její práce příjemný pocit, velice si cením komfortu, který poskytuje nám "pacošům" ( třeba rentgen, nebo hračky našim dětem). Fakt super služba. Dík, a´t se Vám daří paní doktorko. Jo a na hloupost lidí nehleďte.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Alena Kroftová

Praktický Lékař,

• J

Je to nejlepší lékařka. Má skvělý přístup a je vždy profesionální.

• Pani doktorku vrele doporucuji. Pri kazdem problemu mela cas vse se mnou probrat a vzdy nasla dobrou cestu k vyleceni. Jsem s jeji peci naprosto spokojena. :-) Petra K.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře