NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

Husova 2796

438 01 , Žatec , ústecký

Lékař: MUDr. Helena Němečková Jiný

Za mě paní doktorka skvělá. Ano povídá si svoje, ale ví o čem mluví. Já hledala pomoc a to pro v tu dobu exémem na obličeji dle ostatních dermatologů. Všichni mazat kortikoidy a mě se to jen horšilo. Další mi dal mast s panthenolem na který mám alergii i když jsem mu to říkala. Pak jsem se po letech léčení doma mastma co mi to trochu sklidili, ale jen na chvíli rozhodla jít k Dr.Nemečkové. Každý nechoď tam ta ti nepomůže. Ale co šla jsem. A světe div se pomohla a její muž vzal štěp. Kde se diagnostikoval vyšetřením díky paní doktorce druh lupusu, který je velice vzácný. A může způsobit velice vážně komplikace. Za mě veliké uznání.

Lékař: MUDr. Tibor Pavuk Jiný

Pan doktor je za mě úžasný. Snaží se poradit s ohledem na rodinnou anamnézu i aktuální rodinnou situaci, nejen co se jeho profese týče. Tak si představuji lékaře. Sleduje souvislosti.

Lékař: MUDr. Zbyněk Šnoflák Jiný

Naprostá spokojenost. Příjemný pan doktor i sestřička. Vždy důkladné vyšetření. Je fajn, že se nemusíte objednávat a přijít kdy se vám to hodí.

Lékař: Anna Fajfrová

S paní doktorkou nejsem vůbec spokojená. Neprofesionální přístup. Není mi schopna odpovědět kloudně na me otázky. Napíše atb bez řádného vyšetření

Lékař: MUDr. Tibor Pavuk

Má první návštěvě u pana doktora, kdy mě mile překvapil jeho lidský a zároveň profesionální přístup. Dnes je to více jak pět let "neměnila bych". Navíc má velmi příjemnou sestřičku. ????