Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (12)

Obecné skóre

  M
  MUDr. Hana Henrychová Jiný

  Je to velmi příjemná lékařka , na správném místě. Její přístup k pacientovi je lidský a snaha pomoci je patrná na každém jejím slově. Moc děkuji za váš přístup k nám.

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Hana Henrychová Jiný

  Velice doporučuji MUDr. Henrychová je jediný Ambulantní lékař, který pomáhá i v oblasti závislostí. DOPORUČUJI

  R
  MUDr. Hana Henrychová Jiný

  První návštěva. Příjemné popovídání. Těším se na příští setkání. Paní doktorka velmi příjemná.


  M
  MUDr. Taťána Najmanová Jiný

  Byla jsem p. Najmanovou poslána na extrakci zubu jinam, tam mi bohužel našli na zubech dalších 5kazů, které p. doktorka neléčila a jeden mám tak hluboký, že i po stěžování si, že mám bolesti nic neudělala. Bývala super doktorka, ale bohužel poslední 2roky už to říci nemohu.


  K
  MUDr. Tibor Pavuk Jiný

  Velmi mily, lidsky a profesionalni pristup jak pana doktora, tak i jeho sestricky. S mym zdravotnim problemem mi pan doktor opravdu velmi rychlr pomohl.


  H
  MUDr. Tibor Pavuk Jiný

  Skvělý lékář, můžu jen doporučit. Zájem o pacienta, vše vysvětlí tak, aby tomu rozuměl i laik. Takže po odchodu z ordinace nemusím hledat na netu, co znamená moje diagnoza.


  M
  Stanislav Richter Jiný

  Profesionální a zároveň lidský přístup k jakémukoliv případu který jsem kdy s Panem Doktorem řešil. Z takového Doktora by si měli vzít příklad všichni doktoři kteří chtějí lidem opravdu pomáhat.


  I
  Ověřený profil
  MUDr. Helena Němečková Jiný

  Za mě paní doktorka skvělá. Ano povídá si svoje, ale ví o čem mluví. Já hledala pomoc a to pro v tu dobu exémem na obličeji dle ostatních dermatologů. Všichni mazat kortikoidy a mě se to jen horšilo. Další mi dal mast s panthenolem na který mám alergii i když jsem mu to říkala. Pak jsem se po letech léčení doma mastma co mi to trochu sklidili, ale jen na chvíli rozhodla jít k Dr.Nemečkové. Každý nechoď tam ta ti nepomůže. Ale co šla jsem. A světe div se pomohla a její muž vzal štěp. Kde se diagnostikoval vyšetřením díky paní doktorce druh lupusu, který je velice vzácný. A může způsobit velice vážně komplikace. Za mě veliké uznání.


  K
  MUDr. Tibor Pavuk Jiný

  Pan doktor je za mě úžasný. Snaží se poradit s ohledem na rodinnou anamnézu i aktuální rodinnou situaci, nejen co se jeho profese týče. Tak si představuji lékaře. Sleduje souvislosti.


  J
  MUDr. Zbyněk Šnoflák Jiný

  Naprostá spokojenost. Příjemný pan doktor i sestřička. Vždy důkladné vyšetření. Je fajn, že se nemusíte objednávat a přijít kdy se vám to hodí.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Husova 2796, Žatec 438 01 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR