Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Žatec

• „Jsem velice spokojená s touto paní doktorkou a troufnu si tvrdit, že je v této oblasti nejlepší. Velmi pečlivá, vstřícná,... neměnila bych. Více

Husova 522, Podbořany Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Divočejšího doktora jsem zatím nepoznala (aneb hláška: ,,Je to rebel!" nesedí k žádnému doktorovi tak jako k němu), což mu ale neubírá, naopak! I když se člověk občas nevyhne dlouhému čekání v čekárně, protože pan doktor má narváno, má to svoje opodstatnění - lepšího pediatra v Mostě nenajdete, takže sem si na něj s angínami, chřipkami, streptokoky a dalšími veselostmi ráda vždy počkala. Čekání bylo vždy zpestřeno jeho hláškami, když vyšel a přebíral si dalšího pacienta nebo něco potřeboval řešit mimo ordinaci a samozřejmě tím nej - jeho hlášky slyšíte i přes dveře, takže to už se pak tak nějak stalo jeho poznávací značkou mezi pacienty - často to bylo lepší, než si zapnout TV, prostě si sednete v čekárně u p. doktora Balatky a o zábavu je postaráno ať jste v jakémkoliv stavu. Největším mínusem byla bohužel sestra (nevím, jestli je stále aktuální, v 18.roce jsem samozřejmě musela už k doktorovi pro dospěláky), která o dobrou náladu zakopla tak jednou za rok, ale pan doktor si jí umí dobře zkrotit/utřít, což mě dost bavilo, takže nakonec máte díky němu o něco víc respektu i k sestře, která by si ho sama normálně nezasloužila, ale díky němu je součástí "týmu", takže proč ne, nebudeme žádný bebíčka ne?:) Nesmí být opomenuto, že tak jak je dobrý pediatr, takový je i kardiolog, zažila jsem to i to, takže mohu posoudit.Myslím, že Most jednou bude prolívat hodně slz, až o něj přijde na lékařském "bojišti"!:) Více

• Pediatr, Psychiatr

„Doporučuji, velmi velmi hodná a příjemná paní doktorka, velmi mé dceři pomohla a pomáhá. Jsem ji velmi vděčná a opravdu by zasloužila zlatou medaili. Děkujeme :) Více

Beethovenova 1140, Chomutov Mapa

Dětská psychiatrie

• „Byl jsem s dcerou na pohotovosti a paní doktorka byla velmi milá a vstřícná. Neměl jsem pocit, že ji obtěžuji a velmi mile se snažila dceru rozptýlit, aby se nechala vyšetřit, což se jí náramně povedlo a poté potvrdila mé podezření,a předepsala nám potřebné léky. Děkujeme Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem byla vždy naprosto spokojená. Nyní již navštěvuji obvodního lékaře pro dospělé, ale paní doktorce jednou ráda svěřím své děti. Více

Březenecká 4631, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Kdykoliv, cokoliv, po telefonu, osobně, vždy laskavá a přívětivá.

Březenecká 4804, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorka a též i paní sestřička, jsou výborný, nikdy žádný problém, poradí, pomůžou,paní doktorka i mimo ordinační hodiny mi vždy zvedne telefon a poradí, je opravdu skvělá a všem moc doporučuji!!! Nemůžu si vynachválit Více

Česká 627/649, Most Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pani doktorka je welmi dobrá,kdykoliv k ní jdu,jdu k ní beze strachu jsou tam welice milý

Písečná 5556, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Uzasna pani doktorka.mam ji moc rada...super pristup...mela me od mala a ted dohlizi na me dve deti.jinou doktorku nechceme :) Více

Albrechtická 1075, Most Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Máme v její péči svěřené dvě děti. Jsem s jejím profesionálním přístupem velice spokojený.Pokud neví, nestřílí od boku a radějí odešle k dalšímu odbornému vyšetření k specialistovi.Vážím si jejího přístupu k dětem a vyjadřují upřímný vřelý dík. Szlaur Pavel Více

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „Velice příjemná paní doktorka která dětem rozumí, jsem s ní 100% spokojená, neměnila bych:-)

Chomutov Mapa

• „Paní doktorka je příjemná, pečlivá, má super přístup k dětem, sestřička je také příjemná, doporučuji!!!

Přátelství 279, Podbořany Mapa

• „ochotná,milá..

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „Na paní doktorku Babincovou si nemužem stěžovat supr základ co se mi velice líbí je to že když se tam ukáži s dětmi tak neodcházím hned s receptem třeba na antibiotika ale snaží se paní doktorka těmto lékum pokud to není nutné vyhnout za to velký obdiv a děkuji že se nám tak o děti pečuje Více

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „Výborný přístup k dětem, pěkné prostředí čekárny, krátká čekací doba (většinou).

č.d. 19, Chbany Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Dobrý den, osobně jsem s paní doktorkou Johnovou i se zdravotní sestřičkou, která v ordinaci asistuje, strašně moc spokojená, kdykoli zavolám s nějakým problémem, je paní doktorka ochotná poradit a taky vždy poradí, když jsme se odstěhovali, nerada jsem děti přehlašovala k jiné doktorce, ale kvůli dojíždění jsem byla nucena, nedávno jsme se přestěhovali blíže a paní doktorka mi ochotně děti opět přihlásila k sobě jsem za to moc ráda, protože po zkušenostech s jinými lékaři jsem se jenom utvrdila v tom, že paní doktorka Johnová je opravdu nejlepší a moc moc všem tuto ordinaci doporučuji Více

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „je velmi dobra ja a moje deti jsi nemuzou stezovat

Přátelství 279, Podbořany Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „pani doktorka je slušny člověk dobry lékař sem naprosto spokojena s jeji lečbou i chovanim vždy mi vyšla vtřic a bylo jedno o co se v tu chvili jedna bohužel nekteři lide si mysli že doktor ma jako povynost delat před detmi a jejimyrodiči šašky ale strana opačna je profesionalni lekař s kterym se setkate malo kdy.............. Více

• Náměstí Míru 13, Vroutek Mapa

• Štefánikova 174, Březno Mapa