Praktický lékař Lázně Bohdaneč

• Praktický lékař, Plastický c… hirurg, Chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

Kyjevská 303, Pardubice Mapa

M-Gate klinika

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• „Skvely lekar,skvela sestricka,pekna ordinace...co vic si prat.

Nábřeží 114, Hrochův Týnec Mapa

OPL spol. s.r.o., ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař, Onkolog, In… ternista Více

„Je mi 78 let a celý život jsem zažil hodně lékařů jak specialistů, tak obvodních. Docent Sedláček je nejlepší ze všech. Více

Dukelská třída, Hradec Králové Mapa

Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové

• „Je to ta nejlepší doktorka, kterou jsem kdy měla možnost poznat. Je velmi pečlivá a starostlivá. její milé vystupování je díky vstřícnému a vlídnému vystupování velmi příjemné a lidské. Člověk se u ní necítí jako pacient číslo x, ale přirozeně, tak jak by se chtěl cítit v každé ordinaci. Ráda bych dodala, že i nynější sestřička má přesně ty vlastnosti, které dodávají ordinaci ten nej dojem. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• „Jsem velice rada za pani doktorku, je skvela a chvalim ji vsude, kde muzu. Nic nezanedba, zajima se a je velice lidska! Více

Devotyho 2447, Pardubice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Už jsem u paní doktorky hodně roků a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by paní doktorka mě nevyslechla nebo něco podobného. Za moje nemoci nemůže, ale vždy se velmi snaží pomoci. Určitě bych neměnila. Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• Praktický lékař

„K paní doktorce Půžové docházím již 18 let a nemohu než jen chválit a chválit. Je to nejen výborná lékařka, ale navíc i velmi citlivý a empatický člověk. Naše zdravotnictví by potřebovalo více takových lékařů. škoda, že se dá udělit jenom pět hvězdiček - na paní doktorku by se mi i deset zdálo málo :-) Více

Mánesova 646, Hradec Králové Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Velmi ochotná lékařka,která se snaží pomoci lidem i nad rámec svých pracovních povinností.Muhu posoudit velmi objektivně tchán ležící po mozkové mrtvici,tchýně tři operace kýly a i já zdravotní problémy.Stačí zavolat a přijede se na pacienty podívat a hlavně pomoci.Kéž by takových lékařů bylo více. Více

Pražská 221, Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Je mojí lékařkou už mnoho let a když přijde řeč na lékaře, tak ji dávám za příklad. Opravdový zájem, svědomitost a snaha pomoci. Prevence na výbornou. Mám k ní velkou důvěru. Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• Praktický lékař, Alergolog, … Chirurg, Gynekolog, Logoped, Neurolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Karla Šípka 282, Pardubice Mapa

Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „S panem doktorem jsem velmi spokojená ,chodíme k němu já i můj postižený syn,pan doktor je vždy ochotný ,vstřícný, empatický ,neměnila bych Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

Poliklinika II Hradec Králové

• Praktický lékař

„Rodinný lékař již cca 20 let. Všechny zdravotní problémy členů rodiny úspěšně řeší, nikdy nic nepodcenil.

Milady Horákové 504, Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor Virt je praktický lékař jak z jiné planety. Je nejlepší ze všech lékařů ,se kterým jsem jednala ,a že jich bylo a je. Více

Sladkovského 2617, Pardubice Mapa

Genermed s.r.o.

• „Velký dík paní doktorce za řešení jakéhokoliv zdravotního problému a přístupu k dané situaci. Vždy ať už při klasické prevenci tak i při zdravotních problémech vzorny přístup jjak ze strany personálu (sestřičky) tak i ze strany paní doktorky. Při větších problémech vždy převeden na speciální pracoviště. Děkuji Vám paní doktorko za vše co jste vždy pro mě zdraví udělala. I nadále rád zůstávám pod vaši péči a zodpovědně vím proč. Více

U Fotochemy 1601/3, Hradec Králové Mapa

• „Vždy milá a ochotná pomoci. Ať jsem přišla s čímkoliv. Když si nevěděla rady, hned mi psala doporučení ke specialistovi. Jen někdy je čekárna prázdná, jindy praská ve švech, ale to lékař neovlivní. Více

Wonkova 782, Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Je to PAN doktor , chodim k němu 22let a naprostá spokojenost , to čekanije někdy zdlouhave ,ale vyplati se ;)

Korbářova 324, Chrudim Mapa

• Praktický lékař

„Nikdy jsem nijak nemarodila, ale když už jsem s něčím k lékaři musela, byla jsem vždycky moc spokojená, paní doktorka není z těch, co by vás odbyla, právě naopak. Má moji důvěru, je pečlivá a nestalo se mi, že by něco zanedbala. Setřička je super, je to člověk na svém místě. A ještě dávám palec nahoru za komunikaci prostřednictvím emailu. Více

L. Malé 656, Pardubice Mapa

• „Paní doktorka byla velmi milá, pozorná, pečlivá a zároveň neztrácela čas zbytečnostmi. Vše šlo hladce, rychle a cítila jsem se v její péči velmi dobře. Ordinaci má vybavenou moderní technikou, což ulehčuje vyšetření. I sestřička byla milá a pracovitá. Mohu jen doporučit. Více

Štefánikova 535, Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Pokud jste pacient, který si chodí do ordinace pokecat a nechat si napsat hlavně nějaké léky, aby je pak po čase vyhodil, k tomuto lékaři nechoďte. Pokud se ale chcete o své zdraví opravdu starat a jste ochotní sami pro to něco, byť někdy nepříjemného, udělat, pak jděte právě sem. Tento lékař nestřílí zbytečně při každé návštěvě palety léků od boku a vždycky volí nejprve nefarmakologická doporučení změny životního stylu. Což se spoustě "pacientů" nelíbí, čímž se vysvětlují i některá negativní hodnocení tohoto - pro mě - výborného lékaře. Více

Mánesova 186, Pardubice Mapa