Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Borotín

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Luňák je velice dobrý praktický lékař. Pečlivý, odborně zdatný a lidsky chápavý. Organizačně je jeho ordinace velice dobrá a vždy personálně výborně obsazená. Dělá poctivé lékařské povolání s nejlepším svědomím a vědomím pro prospěch svých pacientů. Děkuji. Ing. J.C. Více

• Praktický lékař

„Jsme s manželem s paní doktorkou velice spokojeni, je moc ochotná a vstřícná. Ordinační hodiny jsou přijatelné.

Nádražní 400, Chýnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé MUDr. Jitka Vovsová

• Praktický lékař

„Velmi svědomitá. Jsem velice spokojená.

Stránského 2510, Tábor Mapa

• Praktický lékař, Psychiatr

„Pana doktora si vážím za jeho odbornost i empatický přístup. Díky němu jsem nejen překonala „problém“ v těžkém období, ale zároveň se začala věnovat psychologickému výcviku a studiu... Jsem mu velice vděčná. Více

Psychiatrická ambulance

• „Maximální spokojenost.

Dobrovského 665, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dosp.

• „Je nejlepší kterého znám!

Plaňkova 420, Mladá Vožice Mapa

• Pavel Audy

Praktický lékař

„nase rodina velice spokojena poradi ma prehlet doporuci tu nejlepsi variantu lecby proto radi doporucime vyjadruje se strucne jasne Více

„Pro mne ten nejlepší. V ž d y mi pomůže. Díky, že zůstáváš. Stanuška

č.d. 54, Malšice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pani doktorka Vanacova je velky professional ve Vseobecnem Lekarstvi a Kapacita ktere se malo ktery Prakticky Lekar vyrovna ma lidsky pristup a nez urci Diagnozu udela podrobne vysetreni a pak teprve stanovi Lecbu pred lety jsem na doporuceni jineho lekare k ni presla a nelituji toho spis naopak hodne moc mi pomohla. Dekuji. Více

Husovo náměstí 530, Tábor Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Vše běželo jak má,nenestala žádný komplikace.

28. října 177, Sedlčany Mapa

• Praktický lékař

„Velice milý doktor, soucítí s pacientem a hlavně pomůže. Známe ho už dlouho a jsme rádi, že tu máme lékaře kterého nám můžou jiní pacienti závidět. Děkujeme pane doktore. Více

• Praktický lékař

„Pan doktor Zdráhal je nejlepší obvodní lékař, jakého jsem poznala, to jestli je občas bez nálady se není co divit, díky neskutečnémnu papírování, které nutí lékaře být úředníkem,ale my se k němu chodíme léčit, a v tom je stoprocentní profesionál,nepodceňuje obtíže pacienta a je li potřeba,odešle na vyšetření, Prostě jsme v péči jeho i sestřičky velmi rádi, celá rodina. Více

Husova 800, Votice Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „Paní doktorka je milá,lidská.s profesionálním přístupem a vždy usměvavá s fajn sestřičkou.neznám lepší a vůbec mi nevadí za ní dojíždět z Tábora.všem doporučuji jsem rád,že jí máme.Tomáš Z. Více

č.d. 43, Borotín Mapa

• Praktický lékař, Diagnostik

„Velmi dobrý lékař, který léčí generace naší rodiny. Za moji babičkou dojede kdykoli si zavolá i domu.(pohladí dobrým slovem) Více

Tyršova 160, Sedlčany Mapa

• Praktický lékař

„nebere nic na lehkou váhu

Lidická 425, Sedlčany Mapa

• Praktický lékař, Anesteziolo… Více

„Při každém problému jsem od paní doktorky dostala doporučení na vyšetření u odborníka na danou problematiku, po 50-tce každý rok celkové vyšetření, jsem spokojená. Více

Kvapilova 2060, Tábor Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Velmi ochotně vstřícné a velmi přesně vždy stanoví diagnózu.Musím ji jen chválit.Přešel jsem k ni od jiného obvodního lékaře jezdml k ni 25 km. Více

Náměstí 167, Jistebnice Mapa

Ordinace lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Pani doktorka je příjemná, nic nepodceňuje, vyslechne vaše problémy a pokud je třeba doporučí k odborníkovi. Je to vlastně první dr., který mne posílá na pravidelné prohlídky k odborníkům i když si na nic nestěžuji. Setřička má přehled o pacijentech a spoustu admin.věcí vyřídí sama a tak zde zbytečně nečekáte. Více

Farského 1529, Tábor Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „na paní doktorku jsem se obrátila se silnými bolestmi v zádech a noze,léčím se s rs u neurologa a ortopeda ti mi nepomohli.až Dr.králová mi dokázala pomoci. Více

Vítkovecká 1128, Sezimovo Ústí Mapa

• Praktický lékař

„Vynikající, vždy pomůže, žádný problém.

28. října 4, Sedlčany Mapa