Ordinace PL pro dospělé
č.d. 43, Borotín

Paní doktorka je milá,lidská.s profesionálním přístupem a vždy usměvavá s fajn sestřičkou.neznám lepší a vůbec mi nevadí za ní dojíždět z Tábora.všem doporučuji jsem rád,že jí máme.Tomáš Z.

Paní doktorka i její sestřička jsou naprosto perfektní a profesionální, jsem velmi rád, že jsem u ní zaregistrován,
děkujií za příkladnou péči. Jan Kvíz

Paní doktorka je perfektní lékařka. Jsem rád, že ji mohu jaho pacient navštěvovat. Jiří K.

Paní doktorka je velmi milá,nikdy nemám pocit,že ji zdržuji i když má plnou čekárnu.Sama mi vždy doporučí vyšetření na která mám v rámci prohlídky nárok.Nesleduje zda vyšetření nebo odběry jsou finančně nákladné,ale na prvním místě je u ní vždy zdraví pacienta,což není u všech lékařů samozřejmost.K milé atmosféře přispívá i usměvavá sestřička a při návštěvě ordinace mám vždy pocit,že jim oběma záleží na tom jak se cítím.Moc bych jim chtěla poděkovat.

Paní doktorka má profesionální přístup, je pečlivá, "lidská", výborně se s ní hovoří o všem, usměvavá, příjemná, vyslechne, poradí, uklidní, jsme rádi, že ji máme....

Doktorka, která vám vždy změří tlak, ne že by byla tak starostlivá (měřit tlak 3 krát za dva měsíce - pokud byl vždy v pořádku, je podle mého názoru opravdu přežitek), pouze proto, aby vybrala 30 Kč. Odběry zná snad jenom cholesterolové... Pokud vás cokoliv trápí (zdravotně), vždy vám sdělí, že ji to trápí taky. K paní doktorce už nechodím.

pani doktor je proste clovek na svem miste.

Perfektní lékařka, která při své náročné práci dokáže být na pacienty vždy usměvavá.