Praktický lékař Borotín

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Luňák je velice dobrý praktický lékař. Pečlivý, odborně zdatný a lidsky chápavý. Organizačně je jeho ordinace velice dobrá a vždy personálně výborně obsazená. Dělá poctivé lékařské povolání s nejlepším svědomím a vědomím pro prospěch svých pacientů. Děkuji. Ing. J.C. Více

• Praktický lékař

„Jsme s manželem s paní doktorkou velice spokojeni, je moc ochotná a vstřícná. Ordinační hodiny jsou přijatelné.

Nádražní 400, Chýnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé MUDr. Jitka Vovsová

1 názor

Jeřábkova 158, Milevsko Mapa

Ordinace praktické lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Jsem u pana doktorova 10 let a jsem snim nadocekávani spokojena.Opravdu litsky prístup, kamaradske jednání a v tezke chvíly hodne podrzí.nedám na mej dopustit. Více

Čs. armády 2043, Tábor Mapa

Ordinace lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Velmi svědomitá. Jsem velice spokojená.

Stránského 2510, Tábor Mapa

• Praktický lékař, Psychiatr

„Pana doktora si vážím za jeho odbornost i empatický přístup. Díky němu jsem nejen překonala „problém“ v těžkém období, ale zároveň se začala věnovat psychologickému výcviku a studiu... Jsem mu velice vděčná. Více

Psychiatrická ambulance

• „Maximální spokojenost.

Dobrovského 665, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dosp.

• „výborný přístup k pacientům

č.d. 81, Chotoviny Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je nejlepší kterého znám!

Plaňkova 420, Mladá Vožice Mapa

• Praktický lékař

„Vždy má zájem pacientovi pomoci.

Čs. armády 250, Planá nad Lužnicí Mapa

• Pavel Audy

Praktický lékař

„nase rodina velice spokojena poradi ma prehlet doporuci tu nejlepsi variantu lecby proto radi doporucime vyjadruje se strucne jasne Více

„Pro mne ten nejlepší. V ž d y mi pomůže. Díky, že zůstáváš. Stanuška

č.d. 54, Malšice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pani doktorka Vanacova je velky professional ve Vseobecnem Lekarstvi a Kapacita ktere se malo ktery Prakticky Lekar vyrovna ma lidsky pristup a nez urci Diagnozu udela podrobne vysetreni a pak teprve stanovi Lecbu pred lety jsem na doporuceni jineho lekare k ni presla a nelituji toho spis naopak hodne moc mi pomohla. Dekuji. Více

Husovo náměstí 530, Tábor Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Výborná paní doktorka, která je velmi empatická a pečlivá. Jediná nevýhoda je delší čekací doba, ale to je u kvalitních lékařů pochopitelné. Více

Jarlochova 1371, Milevsko Mapa

Humanika,ordinace prakt.lékaře a spec.

• Praktický lékař, Internista

„Vše běželo jak má,nenestala žádný komplikace.

28. října 177, Sedlčany Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Velice milý doktor, soucítí s pacientem a hlavně pomůže. Známe ho už dlouho a jsme rádi, že tu máme lékaře kterého nám můžou jiní pacienti závidět. Děkujeme pane doktore. Více

• Praktický lékař, Internista

„Pan doktor je velmi trpelivy, peclivy, komunikativni a ma skvely pristup k seniorum. Vse co je treba vysvetli a zajisti. A ze toho nase babicka s dedou potrebuji :) Myslim, ze ma svatozar...on i jeho manzelka. Za peci mych rodicu dekuji a vrele doporucuji. Více

Nádražní 1383, Milevsko Mapa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

„Bezkokurenčně nejlepší v Milevsku

gen. Svobody 413, Milevsko Mapa

Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Pan doktor Zdráhal je nejlepší obvodní lékař, jakého jsem poznala, to jestli je občas bez nálady se není co divit, díky neskutečnémnu papírování, které nutí lékaře být úředníkem,ale my se k němu chodíme léčit, a v tom je stoprocentní profesionál,nepodceňuje obtíže pacienta a je li potřeba,odešle na vyšetření, Prostě jsme v péči jeho i sestřičky velmi rádi, celá rodina. Více

Husova 800, Votice Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „Paní doktorka je milá,lidská.s profesionálním přístupem a vždy usměvavá s fajn sestřičkou.neznám lepší a vůbec mi nevadí za ní dojíždět z Tábora.všem doporučuji jsem rád,že jí máme.Tomáš Z. Více

č.d. 43, Borotín Mapa

Ordinace PL pro dospělé