Praktický lékař Sezimovo Ústí

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Luňák je velice dobrý praktický lékař. Pečlivý, odborně zdatný a lidsky chápavý. Organizačně je jeho ordinace velice dobrá a vždy personálně výborně obsazená. Dělá poctivé lékařské povolání s nejlepším svědomím a vědomím pro prospěch svých pacientů. Děkuji. Ing. J.C. Více

• Praktický lékař

„Jsme s manželem s paní doktorkou velice spokojeni, je moc ochotná a vstřícná. Ordinační hodiny jsou přijatelné.

Nádražní 400, Chýnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé MUDr. Jitka Vovsová

• Praktický lékař

„Byl vynikající lékař, velmi spolehlivý a odborník ve svém oboru. Zato Jeho nástupkyně MUDr. Veronika Tučková to je nejhorší lékařka, který mohla obvod po tak vynikajícím lékaři vzít. Více

Rašínova 422/II, Soběslav Mapa

• Praktický lékař

„Jsem u pana doktorova 10 let a jsem snim nadocekávani spokojena.Opravdu litsky prístup, kamaradske jednání a v tezke chvíly hodne podrzí.nedám na mej dopustit. Více

Čs. armády 2043, Tábor Mapa

Ordinace lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Velmi svědomitá. Jsem velice spokojená.

Stránského 2510, Tábor Mapa

• Praktický lékař, Psychiatr

„Pana doktora si vážím za jeho odbornost i empatický přístup. Díky němu jsem nejen překonala „problém“ v těžkém období, ale zároveň se začala věnovat psychologickému výcviku a studiu... Jsem mu velice vděčná. Více

Psychiatrická ambulance

• „Svědomitý,empatický, vstřícný, trpělivý,erudvaný,schopný diagnostik.

č.d. 89, Choustník Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Maximální spokojenost.

Dobrovského 665, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dosp.

• „výborný přístup k pacientům

č.d. 81, Chotoviny Mapa

• Praktický lékař

„Vždy má zájem pacientovi pomoci.

Čs. armády 250, Planá nad Lužnicí Mapa

• Pavel Audy

Praktický lékař

„nase rodina velice spokojena poradi ma prehlet doporuci tu nejlepsi variantu lecby proto radi doporucime vyjadruje se strucne jasne Více

„Pro mne ten nejlepší. V ž d y mi pomůže. Díky, že zůstáváš. Stanuška

č.d. 54, Malšice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pani doktorka Vanacova je velky professional ve Vseobecnem Lekarstvi a Kapacita ktere se malo ktery Prakticky Lekar vyrovna ma lidsky pristup a nez urci Diagnozu udela podrobne vysetreni a pak teprve stanovi Lecbu pred lety jsem na doporuceni jineho lekare k ni presla a nelituji toho spis naopak hodne moc mi pomohla. Dekuji. Více

Husovo náměstí 530, Tábor Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „jak sestřička tak i pani doktorka za výbornou

Petra Voka 159, Soběslav Mapa

Poliklinika Soběslav

• Praktický lékař

„Velice milý doktor, soucítí s pacientem a hlavně pomůže. Známe ho už dlouho a jsme rádi, že tu máme lékaře kterého nám můžou jiní pacienti závidět. Děkujeme pane doktore. Více

Ordinace praktického lékaře

• „Paní doktorka je milá,lidská.s profesionálním přístupem a vždy usměvavá s fajn sestřičkou.neznám lepší a vůbec mi nevadí za ní dojíždět z Tábora.všem doporučuji jsem rád,že jí máme.Tomáš Z. Více

č.d. 43, Borotín Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař, Dermatolog,…  Diabetolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Ortoped, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Petra Voka 159, Soběslav Mapa

Poliklinika Soběslav

• „opravdu nejlepší lékařka kdo ma tu možnost at se sem určitě zapíše

nám. Míru 313, Deštná Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je velice vstřícný, ochotný a snaží se vyhovět a najít problém. Je to lékař na úrovni a výborný specialista. Celé naší rodině vždy ochotně pomohl a stále pomáhá...chtěli bychom mu za to moc poděkovat. Více

Obecní úřad 204, Obrataň Mapa

• Praktický lékař, Anesteziolo… Více

„Při každém problému jsem od paní doktorky dostala doporučení na vyšetření u odborníka na danou problematiku, po 50-tce každý rok celkové vyšetření, jsem spokojená. Více

Kvapilova 2060, Tábor Mapa

Ordinace PL pro dospělé