Praktický lékař Černovice

• Praktický lékař, Pediatr

Dobešovská 590, Černovice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Velmi vstřícná , ochotná , spolehlivá , přátelská a hlavně , co je v dnešní době veliký bonus , a co mnozí praktičtí lékaři postrádají - profesionalita a praxe..Doporučuji Více

• Praktický lékař

„Jsme s manželem s paní doktorkou velice spokojeni, je moc ochotná a vstřícná. Ordinační hodiny jsou přijatelné.

Nádražní 400, Chýnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé MUDr. Jitka Vovsová

• Praktický lékař

„Velmi milá, příjemná, nearogantní.

Praktický lékař pro dospělé

• „Svědomitý,empatický, vstřícný, trpělivý,erudvaný,schopný diagnostik.

č.d. 89, Choustník Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař, Pediatr

„Jsme z paní doktorkou velice spokojeni je příjemná se vším ochotně poradí a hlavně ona i sestřička jsou příjemný a hodný na dětičky :-) Více

Nádražní 833, Pelhřimov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „příjemný a vstřícný pan doktor, oceňuji jeho důsledné vyšetření, které provádí mnohdy pečlivěji než odborný lékař (!) a hlavně milá a ochotná sestřička, která vždy ráda vyjde vstříc, i ,když je objednáno hodně pacientů a také poradí- jen tak dále ... Více

Žižkova 1051, Pacov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „opravdu nejlepší lékařka kdo ma tu možnost at se sem určitě zapíše

nám. Míru 313, Deštná Mapa

• Praktický lékař

„SLUSNY CLOVEK A ODBORNIK.

Havlíčkovo náměstí 51, Žirovnice Mapa

Prakt. lékař pro dospělé a internista

• Praktický lékař

„Pan doktor je velice vstřícný, ochotný a snaží se vyhovět a najít problém. Je to lékař na úrovni a výborný specialista. Celé naší rodině vždy ochotně pomohl a stále pomáhá...chtěli bychom mu za to moc poděkovat. Více

Obecní úřad 204, Obrataň Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka Závitkovská byla mojí obvodní lékařkou víc jak 20 let. Vždy byla příjemná, obětavá - nehleděla na čas, nikoho neodmítla s radou či doporučením.....Je mi 92 let a mohu říci, že s takovým přístupem se v dnešní době člověk hned tak nesetkává.Mnoha lidem bude asi líto, jako mně, že odchází. Josef Nechvátal Více

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka je skvělá. Poradí, pomůže, je milá a vstricna!! Hlavně je taková lidská a já jsem moc ráda, ze mě vzala k sobě do stavu i přes naplněnou kapacitu.Jsem nadmíru spokojená. Více

Pelhřimov Mapa

• Praktický lékař

„Předností doktorky je hlavně její zkušenost. Je vynikající diagnostik, to ji dělá výbornou obvodní lékařkou v Pelhřimově. LT. Více

• Praktický lékař, Internista

„Lenka P. Vynikající lékař i člověk.Kéž by bylo takových lékařů víc.Ze srdce mu děkuji za jeho péči a laskavost.

• Praktický lékař

„Určitě je to muj p.doktor,co jezdí k nám na Sezimák! Smekám a jen chválím...supr človíček J.Dušková

č.d. 31, Ratibořské Hory Mapa

Samost. ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka je velice pečlivá a z mé zkušenosti vím, že nikdy nic nezanedbala, naopak snaží se předcházet možným komplikacím! Zachránila mému manželovi život! A mě diagnostikovala onemocnění přesně, bez nejmenších pochybností!! Následující vyšetření vše jen potvrdila! Více

Osvobození 1755, Pelhřimov Mapa

• Praktický lékař

„Spokojenost dodrží čas objednání nemusí se dlouze čekat tak jako v jiných ordinacích dodržuje termíny preventivní péče a problémy rychle řeší velká pochvala paní doktorce i milé sestřičce Více

U Nádraží 1967, Pelhřimov Mapa

1 názor

„Toto je můj první, praktický lékař, který mi dělal vstupní prohlídku opravdu poctivě. Příjemný a profesionální přístup k pacientovi. Můžu jen doporučit! ;-). Zatím ještě přijímá nové pacienty. Více

Palackého 70, Pelhřimov Mapa

Pracoviště praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Zatím mi vždycky pomohl a jen v případě nutnosti odeslal ke specialistovi. Nic nezanedbal ani u mne ani u mé matky (infarkt a další). Vždy solidní jednání. Otec je u konkurenčního lékaře a ten vždy jen řekne "....ale měl byste si nechat udělat nějaké vyšetření...ne? nechcete?! no dobrá, tak já vám dám mydocalm a ibalgin a až Vám dojdou, přijďte..."! Více

Komenského 243, Nová Včelnice Mapa

Všeobecná lékařská praxe

• Praktický lékař

„Pan Dr. Čejna je dobrý lékař, ochotný pomoci. Sestřička Lada velmi příjemná a šikovná. Bezvadně píchá injekce, bere krev. Doporučuji. Já jsem se setkala vždy s porozuměním a ochotou. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Havlíčkovo náměstí 51, Žirovnice Mapa