Praktický lékař Horní Slavkov

• „Lepšího, pečlivějšího a ochotnějšího lékaře neznám. Má velmi rozšířené znalosti na vysoké úrovni. Svoji práci bere opravdu jako poslání. Pomáhá a léčí, ne jako ostatní, kteří předepisují pouze léky. Zejména starší pacienti paní doktorku mají jako "" Spovědníka "" a ona bez ohledu na čas, vždy pozorně naslouchá. Patří jí velký dík. Pokud by takto pracovali všichni lékaři, naše zdravotnictví by mělo vysokou úroveň. Ale to je utopie, proto nejvyšší hodnocení patří pouze paní doktorce Šimurdové. Více

Vítězná 51, Karlovy Vary Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší doktor, ktereho znám. Sestřička je moc hodná, ochotná, milá. Nemuzu si na nic stěžovat. Děkuji za Vaši péči. Více

Karla Čapka 748, Habartov Mapa

„Pečlivý

Fibichova 763, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „již léta k ní docházím a vždy spokojenost, sice nedělá vtípky jako někteří lékaři což lékaře polidštuje a pacientovi je hnedle lépe na duši. Možná takto budí dojem že je jen v práci . Nikdy jsem neměl ale pocit že mne nemá zájem léčit a vyléčit. Více

Školní 736, Karlovy Vary Mapa

Praktický lékař a internista

• Praktický lékař, Internista

„JSEM, JÁ I MANŽELKA, S NÍ VELMI SPOKOJENÍ

Horní Slavkov Mapa

Pečovatelská služba, p. o. Nad Výtopnou 1010

• Praktický lékař

„Mudr. Zdeněk Vlasák je mým praktickým lékařem více než dvacet let a velmi oceňuji jeho přístup. Nikdo nechodí asi k lékaři rád, já nejsem vyjímkou, ale návštěva této ordinace mi nedělá problém. Velký podíl na spokojenosti mají i sestry, oceňuji dobrý nápad s facebookem, dozvídám se tam zajímavosti i operativní změny ordinační doby. Více

Tovární 1, Sokolov Mapa

• Praktický lékař

„Vynikající doktor. Ve všem pořadí. Pomuže.a vše bere z humorem. Což je u pana doktora krásná vlastnost. Díky mu za to. Více

Čankovská 416/7, Karlovy Vary Mapa

MUdr. Pavel Hranička

• Praktický lékař

„Mudr.Igazová je má praktická lékařka,nemám sní jedinný problém.Je milá,hodná,sympatická a vždy ráda ochotně vyjde vstříc. Více

SU a.s. divize Jiří P.O.BOX 17, Vintířov Mapa

• Chebská 355/49, Karlovy Vary Mapa

Moje ambulance a.s.

• Praktický lékař, Neurolog

„Paní doktorku považuji za odborníka na svém místě. Je velmi důkladná, je vidět, že má zájem, naslouchá a udělá si na vás čas. Navíc je možné se objednat na daný čas a díky tomu se nečeká. Více

Lázeňská 19/1, Karlovy Vary Mapa

SPAMEDICON Diagnostic Clinic

• „jsem nadmiru spokojen je vstricna a neponechava nic nahode je dukladna

Bezručova 10, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Paní doktorka je milá, hodná a vždy mi vyjde vstrict.Clovek na správnem miste. Sestricka je také v pohodě..Asi mam stesti, ale vždy cekam chvili a jdu hned na radu...Chodí k ni i muj tatínek a je max.spokojen. Více

Marie Majerové 1804, Sokolov Mapa

• Praktický lékař

„doporučujem takoveho doktora každemu leči psichologicky prakticky přijedu pro leky s holama a behem 15 minut povidani snim a vibrani jim určenim leku tabl. nebo inekce odhazim domu a po nekolika km zistim že sem zapomněl hole v jeho ordinaci to znamena že umi určit diagnozu a určit lek a ješte pomoct slovem Luboš jugo Více

Bukovany 49, Sokolov Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Je mou lékařkou již 30 let a vždy jsem byl spokojen. Snaží se pomoci, na pacientovi jí záleží. Doporučuji.

Dělnická 5, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Výborná lékařka a výborný člověk.Nechodím často, ale vždy, když k ní jdu, vím, že mi pomůže.

Komenského 5/166, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Jsem štastná , že jsem si našla lékaře, který má o pacienta a jeho zdravotní stav zájem. Jak pan doktor tak sestřička jsou vstřícní a milí. Mohu jen doporučit. Více

J. K. Tyla 790, Sokolov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Byl jsem u paní doktorky. Byla velice příjemná ochotná. V mé nemoci mi velice pomohla a odhalila její příčinu.

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Kraslická 26, Svatava, Sokolov Mapa

Dům klidného stáří s.r.o.

• „Pan doktor je moc hodný kontroluje můj zdravotní stav a můžeme spolu komunikovat i přes email či telefon

Jana Žižky 730, Kynšperk nad Ohří Mapa

• Praktický lékař

„Tuto pani doktorku jsem navštívil před půl rokem. V zubozenem stavu. Neregistrovaný, vše profesionalne řešila v mezích možnosti. Chtěl bych jí touto cestou předat vzkaz, že jsem nyní v dobrých rukách FN Plzeň. Vážím si této doktorky pro její kvalitu charakteru. O odbornosti také nepochybuji. Ano, stává se, že my pacienti něco zamlcime, ať už úmyslně, nebo neúmyslně. Více

Kostelní 69, Toužim Mapa