Marie Vaňačová, praktický lékař Tábor

Husovo náměstí 530, Tábor
Ordinace praktického lékaře

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Ordinace praktického lékaře celkové vyšetření

Pani doktorka Vanacova je velky professional ve Vseobecnem Lekarstvi a Kapacita ktere se malo ktery Prakticky Lekar vyrovna ma lidsky pristup a nez urci Diagnozu udela podrobne vysetreni a pak teprve stanovi Lecbu pred lety jsem na doporuceni jineho lekare k ni presla a nelituji toho spis naopak hodne moc mi pomohla. Dekuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře celkové vyšetření

Pani doktorka Vanacova je velky professional ve svem oboru poskytuje lecbu na spickove urovni a nic nepodceni podrobne dopredu vysvetli lecbu je mila a ma prijemne vystupovani muzu z vlastni zkusenosti ostatnim pacientum jen doporucit pokazde mi moc pomuze pro me je 1 !!!

Umístění: Ordinace praktického lékaře porada ohledne vraceni ridicskeho prukazu

Pani doktorka Vanacova je velky professional ve svem oboru poskytuje lecbu kterou podrobne vysvetli na vysoke urovni ma prijemne vystupovani je hodna a mila vsem doporucuji.

Po třech návštěvách nepoznala zápal plic. Třetí návštěva byla v pátek v 8:00 a v ten samý den jsem skončil v 15:00 v nemocnici s oboustraným zápalem plic. P. doktorka mi odmítla vzít krev a poslat mě na rengen. Jsem velmi nespokojen.

Chodím k ní dlouho, v zásadě dobrý, jen bych ocenila trochu víc vysvětlení v některých případech, nejsem typ, co by nějak zvlášť mluvil doktorům do léčení (koneckonců oni to studovali já ne), ale když jsem se posledně ptala, jestli něco nemůže být něčím, řekla jen ne a konec. Ocenila bych rozvitější odpověď.

Duchod by ji i jejim pacientum jen prospel... jiz na tu moderni medicinu 21. stoleti proste nema...

Mám s ní dobré zkušenosti,jen někdy je nutné dlouho čekat.

Paní doktorka je moc hodná, má lidský přístup a o své pacienty řádně pečuje. Mě osobně moc pomohla, mohu to posoudit podle jiných lékařů. Přešla jsem před léty právě k ní na doporučení a ani jednou jsem nezalitovala. Je to anděl.

Velmi dobrá,i když se příliš dlouho čeká.

Jsem spokojen, dle mého je praktický lékař na to, aby mi předepsal léky proti chřipce atd. ne aby mi léčil hemeroidy, takže jsem vždy obdržel to co jsem chtěl a v případě závažnějších problémů mi byl doporučen specialista.