Ordinace praktického lékaře
Světlogorská 2764, Tábor

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

nase rodina velice spokojena poradi ma prehlet doporuci tu nejlepsi variantu lecby proto radi doporucime vyjadruje se strucne jasne

Umístění: Ordinace praktického lékaře Kontroly

Dobrý den , přečetl jsem si názory druhých a mohu říci z vlastní zkušenosti, že pan doktor AUDY je jeden z velmi dobrých praktických lékařů. Prostě je jako víno , čím starší tím lepší.Ve svém životě jsem poznal mnoho lékařů a v rodině mám dva profesory medicíny a kdybych si v této době vybíral praktického lékaře vyberu si MUDr. Audyho. J.A.Emmer

Jsem velmi spokojená! Skvělý lékař v čekárně se zbytečně dlouho nečeká a má úžasnou zdravotní sestřičku.
Petra Plemlová

Je to hodny lékař . Umí naslouchat. Vždycky poradí. Když uz si neví sam rady pošle dalšímu specialistovi.Jsem mu vděčná to co pro mě dělá i kdyz vi,ze se s tim trápim.

Mudr.Audi je velice výborný lékař a nebýt jeho mnoho z lidí by již nebyli mezi živími.Je vysoce inteligentní a jeho léčebné postupy jsou na velmi vysoké úrovni.Pomáhá svým pacientům svým profesionálním však lidským přístupem překonávat mnohá úskalí nejenom správnou léčbou ale i je psychicky podporuje aby to vše zvládli.Ten kdo o něm tvrdí že je špatný lékař a k tomu arogantní,sebejistý narcista je hloupý,vůbec tomu nerozumí a k tomu prostě jen panu dokrovi závidí.Takový člověk by se měl nad sebou zamyslet,zamést si předem před vlastním prahem a neurážet člověka o kterém nic neví a nezná ho,jako třeba já-jeho pacientka jíž zachránil před lety přávě svou vynikající léčbou a přístupem život.Nebýt jeho,byla bych již dnes mrtvá.Měla jsem totiž mladou lékařku,jedná se o Mudr.Moutvičkovou ze Soběslavi která mi svým laickým a velmi neodborným určením diagnozy zapříčinila že jsem zkončila na dialýze.A to jak jistě víte není nic příjemného.Nebýt pana doktora Audiho a jeho okamžitému zahájení správné léčby tak bych zcela jistě ve svých 31 letech zemřela.Právě on rozpoznal správnou diagnozu a zachránil mi tím život.Je to tedy lékař s velkým L. a nedám na něj dopustit.

K panu doktorovi chodí celá naše rodina řadu let. Kdybych nebyla nucena kvůli přestěhování do Prahy najít si praktického lékaře zde, nikdy bych z jeho péče neodešla. Vážím si ho za jeho empatický přístup k pacientům i jeho profesionalitu (neustálé vzdělávání se v oblasti medicíny a sledování nových léčebných trendů). Velkým plusem je i jeho velmi zkušená a příjemná sestřička Maruška. Těžko najít kvalitnějšího lékaře…

Jsem maximálně spokojený! Nemůžu si stěžovat, že by se nesnažil mě léčit a vyléčit.

Naše mamka ho navštěvovala řadu let, ale musela odejít...nerozpoznal ani, že trpí na astma(když k němu stále docházela se suchým dráždivým kašlem, který jí několik let znepříjňova život) ani jí nneposla na žádné vyšetnění...vše si musela vyběhávat sama a pan doktor se cítil ještě dotčený. Nyní je u jiného a je velice spokojená.

Pan MUDr. Pavel Audy je náš rodinný lékař. Je to naprosto skvělý diagnostik a zároveň výborný člověk. Včas diagnostikoval vážnou nemoc mé dcery, kterou nepoznala řada lékařů v Praze. Díky jemu byla dcera včas svěřena do péče specialistů. Děkujeme za vše!!!!!!!M.K.+ M.K.+ O.K.+ O.K

Pan doktor je velice ochotný,svědomitý a chápavý.h