Ordinace PL pro dospělé
Vítkovecká 1128, Sezimovo Ústí

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

na paní doktorku jsem se obrátila se silnými bolestmi v zádech a noze,léčím se s rs u neurologa a ortopeda ti mi nepomohli.až Dr.králová mi dokázala pomoci.

Jsem rád, že jsem se dostal k této kvalifikované lékařce a velice milé a příjemné sestřičce. Diagnózu, se kterou si neporadili ani v Praze na odborném pracovišti paní doktorka odhalila a přesvědčila mne, že měla 100% pravdu. Další ošetření stejně kvalifikované, bez zbytečných dohadů a co je naprosto výborné, když se člověk objedná, je přijat v ten stanovený čas.

Já sama jsem od této lékařky odešla poté, co mě přesvědčovala, že mé zdravotní problémy jsou vlastně psychické, pak se ukázalo, že jsem za tu dobu, co jsem neustále žádala o vyšetření, přechodila mononukleozu. Neustále má přečerpané body, takže nikoho nemůže nikam poslat, sanitku nezavolá, doporučí, ať si zaplatíte taxi. Nejlepší ale je, že pacientovi napíše žádanku "někam", sama neví, na jaké zdravotnické zařízení (kromě nemocnice v Táboře, která je také ...) by se měl obrátit, ať si pacient láme hlavu sám, vždyť jde o jeho zdraví, tak ať si obvolá všechny nemocnice, třeba ho někam vezmou. Divím se lidem, kteří u ní stále zůstávají :(

komunikativní, příjemná, diskrétní

Musím se přidat k diaknoze od páteře také jsem si jí vyslechla a problém se objevil znova a musela jsem naoperaci naštěstí na to přišel jiný lékař...úsměv tj asi vše co paní doktorka dokáže udělat pros vé pacienty...

vždycky vše v nejlepším pořádku a velmi milá sestřička

Celkem milá,ale tím to končí.Člověk se musí smířit s diagnozou,že je to od páteře.Také se stalo,že napsala léky,které se společně nesměly podávat!Mé zkušenosti jsou špatné.A nejen mé.

Paní doktorka je možná milá, ale zkušenosti s ní mám velmi špatné

milá, příjemná, vyschlechne, poradí

Velmi příjemná a vždy mne vyslechne a pomůže.