Psychiatrická ambulance
Světlogorská 2764, Tábor

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pana doktora si vážím za jeho odbornost i empatický přístup. Díky němu jsem nejen překonala „problém“ v těžkém období, ale zároveň se začala věnovat psychologickému výcviku a studiu... Jsem mu velice vděčná.

P.doktor mi opravdu moc pomohl od mých problému,neznám lepšího....má ode mě velké díky!

Pan doktor Burian mi zachránil maminku, má mou plnou důvěru. Je to skvělý psychiatr, empatický, pozorný, erudovaný, příjemný.

Pan doktor je výborný, musím říci, že mi doslova zachránil maminku.Trpělivý, účastný,fundovaný. Mám v něj plnou důvěru.

Vynikající p.doktor u mě tedy nejlepší zde v Táboře..prostě vyjímečný člověk!

Miluji tohoto pána, jelikož se svou trpělivou péčí zasloužil o znovuzačlenění mého syna do pracovního kolektivu a pomohl celé naší rodině od velkého množství starostí. Kéž by jeho přístup měli všichni lékaři.

Pan MUDr.Burián je vynikající odborník a hlavně vynikající člověk.Chodím k němu již několik let a mohu říct,že při návštěvě v jeho ordinaci se člověk cití spíše jako při návštěvě u kamaráda.Pana MUDr.Buriána mohu všem,kteří mají problémy psychického rázu,jedině vřele doporučit!!

...dle mého názoru nejen dokonalý psychiatr, ale především člověk, zcela normální chlap, porozumí mužům, ženám , mladým lidem, kamarádský, stále má úsměv na tváři,nikdy se nemračí, i lidem s depresí mění náladu bez léků, a co navíc,..je velmi vzdělaný nejen v oblasti mediciny, zkuste se s ním bavit třeba o historii, žasnete jeho znalostmi...., doktore, díky...., rád Vás uvidím, ačkoli jste mě úplně vyléčil..., prostě jednička...

Párkrát jsem byla na návštěvě a mohu jen doporučit - vřelý přístup, zjevná orientace v dané problematice, velmi inteligentní člověk !!!

Pan doktor Burian velice pomohl několika členům mé rodiny svým lidským a zároveň profesionálním přístupem. Pane doktore, moc děkujeme!