Adresa

Psychiatrická ambulance
Světlogorská 2764, Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Pana doktora si vážím za jeho odbornost i empatický přístup. Díky němu jsem nejen překonala „problém“ v těžkém období, ale zároveň se začala věnovat psychologickému výcviku a studiu... Jsem mu velice vděčná.

J
Ověřený profil

P.doktor mi opravdu moc pomohl od mých problému,neznám lepšího....má ode mě velké díky!

F
Ověřený profil

Pan doktor Burian mi zachránil maminku, má mou plnou důvěru. Je to skvělý psychiatr, empatický, pozorný, erudovaný, příjemný.


F
Ověřený profil

Pan doktor je výborný, musím říci, že mi doslova zachránil maminku.Trpělivý, účastný,fundovaný. Mám v něj plnou důvěru.


J
Ověřený profil

Vynikající p.doktor u mě tedy nejlepší zde v Táboře..prostě vyjímečný člověk!


Miluji tohoto pána, jelikož se svou trpělivou péčí zasloužil o znovuzačlenění mého syna do pracovního kolektivu a pomohl celé naší rodině od velkého množství starostí. Kéž by jeho přístup měli všichni lékaři.


T
Ověřený profil

Pan MUDr.Burián je vynikající odborník a hlavně vynikající člověk.Chodím k němu již několik let a mohu říct,že při návštěvě v jeho ordinaci se člověk cití spíše jako při návštěvě u kamaráda.Pana MUDr.Buriána mohu všem,kteří mají problémy psychického rázu,jedině vřele doporučit!!


...dle mého názoru nejen dokonalý psychiatr, ale především člověk, zcela normální chlap, porozumí mužům, ženám , mladým lidem, kamarádský, stále má úsměv na tváři,nikdy se nemračí, i lidem s depresí mění náladu bez léků, a co navíc,..je velmi vzdělaný nejen v oblasti mediciny, zkuste se s ním bavit třeba o historii, žasnete jeho znalostmi...., doktore, díky...., rád Vás uvidím, ačkoli jste mě úplně vyléčil..., prostě jednička...


Ověřený profil

Párkrát jsem byla na návštěvě a mohu jen doporučit - vřelý přístup, zjevná orientace v dané problematice, velmi inteligentní člověk !!!


Ověřený profil

Pan doktor Burian velice pomohl několika členům mé rodiny svým lidským a zároveň profesionálním přístupem. Pane doktore, moc děkujeme!


Došlo k chybě, zkuste to znovu