Praktický lékař pro dospělé
Farského 1529, Tábor

Pani doktorka je příjemná, nic nepodceňuje, vyslechne vaše problémy a pokud je třeba doporučí k odborníkovi. Je to vlastně první dr., který mne posílá na pravidelné prohlídky k odborníkům i když si na nic nestěžuji. Setřička má přehled o pacijentech a spoustu admin.věcí vyřídí sama a tak zde zbytečně nečekáte.

Po 4 dnech, které jsem prortpěla v 39 C teplotách, kdy mi paralen nezabíral, měla jsem ukrutnou bolest hlavy a silný kašel, občas až dávivý, že by člověk vykašlal vnitřnosti z těla, jsem večer přijela na pohotovost. Sloužila Mudr.Nešpolová. Nikde ani noha. Sestře jsem předala lístek o zaplacení 90,- a kartičku ZP, očividně musela vidět, že mi Fakt není dobře! Ale vyzvala mě do ordinace až po půlhodině!!!!I Šnek je v porovnání s ní auto Ferrari. Její vyšetření spočívalo v tom, že mi třikrát poslechla záda a to bylo vše...když jí říkám, že mám hrozný kašel, vysoké teploty a paralen nezabírá, tak mi sdělila, že jsem momentálně přecitlivělá a že mám jen zánět průdušek. Vyfasovala jsem dva prášky- antibiotika a to bylo všechno. Sestra si mimochodem horlivě četla nějaký průzkum na PC, a nezájem totální!!! Já bych jí jednou přála, aby na té druhé straně byla ona, měla 39 C horečky, bylo jí fakt zle a nikdo by jí neřešil. Nechápu, že jí tohle nedochází....potom, co jsem si tu přečetla věci od ostatních, to dělá neustále!!!! Sebrat licenci těmhle rádoby doktorům!!!

Neschopna lekarka
Stale na dovolene

Mohu jen doporučit.Lékařka ani sestra nemůžou za plnou čekárnu ! V centru Tábora to ani jinak nebude. Jejich chování k pacentům je však v pořádku-nechybí ani vztřícnost .
Kdyby tam navíc nelezli hypochondři co jim nepomůže ani svěcená voda bylo by to lepší.
Metráková dáma si zakoupí čaj na hubnutí, či "zázračnou" mast na vrásky,(stejně nepomůže),pak si odborně troufne posuzovat kvalifikaci lékaře..to vše proto,že ji okamžitě nevyléčíl(a).
Jistě by však souhlasila s tím,že není schopna odborně posoudit např. práci kvalifikovaného řemeslníka .
Lékaře však v pohodě .
Mnozí pacienti očekávají od lékaře zázrak-na to jsou Ludry -prosím ! U spousty chorob je dobře,že se Vám alespoň zbrzdí jejich rozvoj,či se dosáhne částečné úlevy od potíží či bolesti.
Povšimněte si,že jen lékaři z Hradčan dokáží z těžké opilosti udělat lehkou virozu..to je ale ten zázrak !
Všichni jsme jen lidé-.Že ?
I lékaři mají své trable a choroby .

hrůza děs !!!!!!!!!!!! to není správná volba tato Mudr
NEDOPORUČUJI..... jsou tu jiní a mnohem lepší....
rozhodila mi celý metabolismus udala mi špatnou diagnozu....
a ty nafouklé čekárny plné lidí a ona tam není to byl děs klidně si přijede 30 min po zahájení ordinační doby nebraaat volte jiné doktory zdraví máme všichni jenom jedno tak si ho važme přeji krásný den

Strašná příšerná doktorka pohnojila co mi šlo.... zaléčila mi zánět na plicích,když jsem ji žádala ať mě pošle na RTG tak se na to vybodla se slovy,že to nic není,že se to vyléčí antibiotiky...nepomohly jedny druhé ani třetí na konec jsem skončila v nemocnici a další léčení potom cca půl roku s dýchátky.............HRŮZA DĚS UŽ NIKDY VÍCE jsem už dávno od ní pryč a jsem za to šťastná moooc šťastná od té doby vše v pohodě....čekárny u ní byly k prasknutí plné a bylo to na celé dopoledne....jo a perlička na těhotenství mi předepsala PARALEN :-)) :-))

Velice dobrá a moc milá lékařka, byla jsem u ní dnes na pohotovosti a byla jsem velice mile překvapená!!! S takovým přístupem by bylo dobré se setkávat v ordinaci lékařů častěji!!! Takže určitě vřele paní doktorku doporučuji !!!!

Super ženská a lékařka.

Nedodržování ordinační doby(velmi časté),dlouhé čekání,opakovaná platba 30.- kč při léčení stejného problému.A nejlepší nakonec:vydání receptu úplně na jiné jméno a s jinými léky.Raději být zdraví fyzicky.O to duševní Vás paní doktorka určitě připraví.

Za sebe bohužel nemohu vůbec doporučit, paní doktorka mi na virózu předepsala silná antibiotika v silných dávkách a úplně mi tím rozhodila zažívání. Mám teď velké problémy. Na pohotovosti i můj nový praktický lékař se hodně divili, co mi to dala.. Navíc se mi zdálo, že má hodně často dovolenou..a co mě dorazilo, že když na dveře vyvěsila, kdo jí v době dovolené zastupuje, že u jména doktorky nebyla uvedená ani adresa ani telefon, takže jsem netušila, kde jí mám hledat..