Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Stránského 2510, Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Ošklivě jsem si popálila nohu. Paní doktorka "léčí" z dálky a nevede si záznamy o návštěvě. Nepamatuje si důležité informace a do zprávy sděluje nepravdy. Způsob její "léčby" je zastaralý a nefunkční. Byla arogantní. Velké zklamání.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Sestra je velice nepříjemná. Doktorka určuje diagnózou "z dálky". Veliká nespokojenost. PS: sice to nesouvisí s doktorkou, ale místo má hrozné parkování.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Velmi svědomitá. Jsem velice spokojená.


Ověřený profil

Nejlepší lékařka jakou znám. Jsem u ní více jak 15 let, z toho roky mě trápily urologické potíže, přičemž specialisté, ke kterým jsem byla poslaná, mě potíží nezbavili (i díky tomu, že se na ambulanci lékaři střídali a bohužel u některých panovala rivalita a každý léčil týden co týden jinak..) a ještě se divili, že se mi neustále opakují a hledali chybu jen u mě a dokonce mi do zpráv byli schopni napsat "bez potíží", ačkoliv se potíže znovu a znovu opakovaly a já jim to sdělovala. Když už jsem byla úplně zoufalá a neustálé chození ke specialistům nic nezlepšovalo, začala jsem tyto specifické potíže řešit pouze s paní doktorkou Cmuntovou. Jejím postupem a odbornými i praktickými znalostmi se jí podařilo to, co specialistům ne.. Od té doby vím, že vždy pomůže, poradí a naordinuje to, co pomůže u konkrétního člověka. Navíc neuvěřitelně lidský přístup se jen tak nepotká. Pro mě naprosto dokonalá, pečlivá a profesionální odbornice a úžasný člověk k tomu. Neznám jiného lékaře, kterého bych mohla více doporučit, než paní doktorku Cmuntovou. Za vše moc děkuji, paní doktorko a mám ve Vás naprostou důvěru. Kéž by všichni byli jako Vy. JS


Ověřený profil

Nejlepší lékařka, sympatická, ochotná, empatická a vždy s úsměvem! :)


velká spokojenost


Výborná lékařka, pozitivní a milá, komplexní přístup k pacientovi, poradí, vysvětlí, vážím si jí jako člověka. Nejlepší jakou znám.


Výborná lékařka!


Pečlivá, ochotná, odborně zdatná a velmi milá. Vřele doporučuji.


V

Vstřícná pečlivá


Došlo k chybě, zkuste to znovu