Stránského 2510, Tábor
Praktický lékař pro dospělé

Názory

Velmi svědomitá. Jsem velice spokojená.

Nejlepší lékařka jakou znám. Jsem u ní více jak 15 let, z toho roky mě trápily urologické potíže, přičemž specialisté, ke kterým jsem byla poslaná, mě potíží nezbavili (i díky tomu, že se na ambulanci lékaři střídali a bohužel u některých panovala rivalita a každý léčil týden co týden jinak..) a ještě se divili, že se mi neustále opakují a hledali chybu jen u mě a dokonce mi do zpráv byli schopni napsat "bez potíží", ačkoliv se potíže znovu a znovu opakovaly a já jim to sdělovala. Když už jsem byla úplně zoufalá a neustálé chození ke specialistům nic nezlepšovalo, začala jsem tyto specifické potíže řešit pouze s paní doktorkou Cmuntovou. Jejím postupem a odbornými i praktickými znalostmi se jí podařilo to, co specialistům ne.. Od té doby vím, že vždy pomůže, poradí a naordinuje to, co pomůže u konkrétního člověka. Navíc neuvěřitelně lidský přístup se jen tak nepotká. Pro mě naprosto dokonalá, pečlivá a profesionální odbornice a úžasný člověk k tomu. Neznám jiného lékaře, kterého bych mohla více doporučit, než paní doktorku Cmuntovou. Za vše moc děkuji, paní doktorko a mám ve Vás naprostou důvěru. Kéž by všichni byli jako Vy. JS

Nejlepší lékařka, sympatická, ochotná, empatická a vždy s úsměvem! :)

velká spokojenost

Výborná lékařka, pozitivní a milá, komplexní přístup k pacientovi, poradí, vysvětlí, vážím si jí jako člověka. Nejlepší jakou znám.

Výborná lékařka!

Pečlivá, ochotná, odborně zdatná a velmi milá. Vřele doporučuji.

Vstřícná pečlivá

Velmi příjemná, odborně zdatná. Milaá a inteligentní lékařka, vřele doporučuji všem pacientům.

Velmi příjemná a milá paní doktorka, která pacientům opravdu rozumí.Lékařka na svém místě.