Ordinace praktického lékaře
Světlogorská 2764, Tábor

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Výborný a přátelský lékař s porozumněním,výborný diagnostik,vždy se mi snažil pomoci.Vždy rychlá komunikace v ordinaci, přes SMS a e-mail.
Doporučuji všem.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Pan doktor neprojevuje dostatek empatie, je velmi náladový, nečte zprávy od specialistů,vůbec nic si nepamatuje,sebevědomně všemu rozumí nejlépe,
na základě jeho zprávy Vám klidně vezmou invalidní důchod, po odvolání a posouzení specialistou vrátí(konkrétně po operaci páteře).Jsme s manželem rádi, že se nám podařila registrace u nového velmi laskavého pana doktora.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Tento pán není lékař. Měl by vrátit titul a jít makat do dolů. Změna lékaře byla na místě ale pozdě. Nový lékař stav zhodnotil jako zanedbaný a vystavil čtyři žádanky na odborné vyšetření, která byla léta požadována. Pan Luňák “léčil”slovy :”A co by jste chtěla ve vašem věku.” Léky předepisoval , přes upozornění a žádosti, vždy nevýhodná balení pro pacienta Po domluvě s právníky zvažuji trestní oznámení. Ta jedna hvězdička je uďelena jen proto, aby byla možnost se vyjádřit. Jinak by tam určitě nebyla.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Chronické nemoci stáří

Pan MUDr. Luňák je velice dobrý praktický lékař. Pečlivý, odborně zdatný a lidsky chápavý. Organizačně je jeho ordinace velice dobrá a vždy personálně výborně obsazená. Dělá poctivé lékařské povolání s nejlepším svědomím a vědomím pro prospěch svých pacientů. Děkuji. Ing. J.C.

Pan doktor Luňák je, dle mého názoru a zkušeností s jeho praxí, vynikající lékař, nikoho nikdy neodmítne a vždy se chová slušně a korektně. Opravdu, umí. Děkuji, pane doktore. A těm kritikům: jsem důchodce a nikdy se nestalo, aby mě něco zdůvodňoval ohledně "špatné" pojišťovny, nebo něco takové. Nechodím k němu 3 x týdně, nezneužívám této služby, max. 1 x 1/4 rok a nechodím s prkotinami, s těmi si poradí sám organismus. Jsem kardiak, již velmi dlouho, mám implantovaný ICD, ale nedělám ze sebe velkého maroda, naopak. Takže, pan doktor Luňák je opravdu lékař s velkým "L". Děkuji, pane doktore. Ing. M.

K panu doktoru jsem přešel z posádkové polikliniky. Mám dlouholetou zkušenost, oceňuji vstřícný lidský přístup, ochotu a profesionalitu. Děkuji.

profecionální přístup,odbornost

Vždy má profesionální přístup.

Doporučuji !! Velmi mi pomohl a jsem za to velice ráda .

Výborný diagnostik