Radko Luňák, praktický lékař Tábor

MUDr. Radko Luňák

Uložit

Praktický lékař Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Světlogorská 2764, Tábor
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace praktického lékaře Chronické nemoci stáří

Pan MUDr. Luňák je velice dobrý praktický lékař. Pečlivý, odborně zdatný a lidsky chápavý. Organizačně je jeho ordinace velice dobrá a vždy personálně výborně obsazená. Dělá poctivé lékařské povolání s nejlepším svědomím a vědomím pro prospěch svých pacientů. Děkuji. Ing. J.C.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Luňák je, dle mého názoru a zkušeností s jeho praxí, vynikající lékař, nikoho nikdy neodmítne a vždy se chová slušně a korektně. Opravdu, umí. Děkuji, pane doktore. A těm kritikům: jsem důchodce a nikdy se nestalo, aby mě něco zdůvodňoval ohledně "špatné" pojišťovny, nebo něco takové. Nechodím k němu 3 x týdně, nezneužívám této služby, max. 1 x 1/4 rok a nechodím s prkotinami, s těmi si poradí sám organismus. Jsem kardiak, již velmi dlouho, mám implantovaný ICD, ale nedělám ze sebe velkého maroda, naopak. Takže, pan doktor Luňák je opravdu lékař s velkým "L". Děkuji, pane doktore. Ing. M.


K

K panu doktoru jsem přešel z posádkové polikliniky. Mám dlouholetou zkušenost, oceňuji vstřícný lidský přístup, ochotu a profesionalitu. Děkuji.


profecionální přístup,odbornost


Vždy má profesionální přístup.


Doporučuji !! Velmi mi pomohl a jsem za to velice ráda .


Výborný diagnostik


skvělej doktor doporučuji všem


Nevím, ale já znám pana doktora z doby, kdy ještě ordinoval u posádky. Nemohu si v nejmenším stěžovat na jeho chování,ani na odbornost.Je to lékař na pravém místě. Chodila jsem k němu, když ordinoval v Drhovicích, pak jsem za ním přešla i do Tábora a potom i na Polikliniku, i když to mám k němu o hodně dál. Vždy mi léčil odborně,a když to bylo potřeba, poslal mi k specialistovi.Jsem také alergická, ale nikdy se mi nestalo, že dříve než napíše lék jej podrobně neprostuduje, jestli je pro mne vhodný.Je to poctivý a výborný člověk.Nevím, proč chodíte do ordinace 3x týdně? Uvědomte si laskavě, že je to člověk a nemůže si všechny pacienty pamatovat. Je opravdu hodně dobrý a má pacientů mnoho.Nejste tak trochu hypochondr,že musíte k lékaři 3x týdně? Velmi doporučuji tohoto lékaře a to nemluvím o tom, jak dobře umí napravit páteř. Zameťte si každý před svým prahem a zamyslete se nad sebou!


T
Ověřeny pacient

Pana doktora Luňáka znám jako velmi klidného,příjemného a vždy ochotného lékaře,na kterého se mohu s důvěrou obrátit s jakýmkoliv zdravotním problémem a předem vím,že pan MUDr.udělá vše proto,aby mi pomohl.
A jen poznámka na okraj-kdybych byl panem MUDr.Luňákem já a někdo mi lezl do ordinace 3x v týdnu a pak ještě na mě tady kydal hnůj,tak s ním při příští návštěvě bez milosti vyrazím dveře!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti