Radko Luňák, praktický lékař Tábor

Praktický lékař

Světlogorská 2764, Tábor
Ordinace praktického lékaře

Umístění: Ordinace praktického lékaře Chronické nemoci stáří

Pan MUDr. Luňák je velice dobrý praktický lékař. Pečlivý, odborně zdatný a lidsky chápavý. Organizačně je jeho ordinace velice dobrá a vždy personálně výborně obsazená. Dělá poctivé lékařské povolání s nejlepším svědomím a vědomím pro prospěch svých pacientů. Děkuji. Ing. J.C.

Pan doktor Luňák je, dle mého názoru a zkušeností s jeho praxí, vynikající lékař, nikoho nikdy neodmítne a vždy se chová slušně a korektně. Opravdu, umí. Děkuji, pane doktore. A těm kritikům: jsem důchodce a nikdy se nestalo, aby mě něco zdůvodňoval ohledně "špatné" pojišťovny, nebo něco takové. Nechodím k němu 3 x týdně, nezneužívám této služby, max. 1 x 1/4 rok a nechodím s prkotinami, s těmi si poradí sám organismus. Jsem kardiak, již velmi dlouho, mám implantovaný ICD, ale nedělám ze sebe velkého maroda, naopak. Takže, pan doktor Luňák je opravdu lékař s velkým "L". Děkuji, pane doktore. Ing. M.

K panu doktoru jsem přešel z posádkové polikliniky. Mám dlouholetou zkušenost, oceňuji vstřícný lidský přístup, ochotu a profesionalitu. Děkuji.

profecionální přístup,odbornost

Vždy má profesionální přístup.

Doporučuji !! Velmi mi pomohl a jsem za to velice ráda .

Výborný diagnostik

skvělej doktor doporučuji všem

Nevím, ale já znám pana doktora z doby, kdy ještě ordinoval u posádky. Nemohu si v nejmenším stěžovat na jeho chování,ani na odbornost.Je to lékař na pravém místě. Chodila jsem k němu, když ordinoval v Drhovicích, pak jsem za ním přešla i do Tábora a potom i na Polikliniku, i když to mám k němu o hodně dál. Vždy mi léčil odborně,a když to bylo potřeba, poslal mi k specialistovi.Jsem také alergická, ale nikdy se mi nestalo, že dříve než napíše lék jej podrobně neprostuduje, jestli je pro mne vhodný.Je to poctivý a výborný člověk.Nevím, proč chodíte do ordinace 3x týdně? Uvědomte si laskavě, že je to člověk a nemůže si všechny pacienty pamatovat. Je opravdu hodně dobrý a má pacientů mnoho.Nejste tak trochu hypochondr,že musíte k lékaři 3x týdně? Velmi doporučuji tohoto lékaře a to nemluvím o tom, jak dobře umí napravit páteř. Zameťte si každý před svým prahem a zamyslete se nad sebou!

Pana doktora Luňáka znám jako velmi klidného,příjemného a vždy ochotného lékaře,na kterého se mohu s důvěrou obrátit s jakýmkoliv zdravotním problémem a předem vím,že pan MUDr.udělá vše proto,aby mi pomohl.
A jen poznámka na okraj-kdybych byl panem MUDr.Luňákem já a někdo mi lezl do ordinace 3x v týdnu a pak ještě na mě tady kydal hnůj,tak s ním při příští návštěvě bez milosti vyrazím dveře!!!