Stomatologická ordinace
Údolní 79/654, Praha

Za sebe bohužel nemohu doporučit. Navštívila jsem jej jednou, kdy celou dobu telefonoval ohledně svých soukromých věcí. A musím také souhlasit s negativním komentářem výše. Já musela po poměrně banálním zákroku po 4 dnech na pohotovost, kde mi bylo řečeno, že mám pravděpodobně díky tomuto lékaři rozsáhlý zánět.

A také mi nevadí svérázná osobnost, ale musí umět jednat slušně se svými pacienty.

Pan doktor je "starý praktik". Vybavení jeho ordinace je však příšerné a zůstalo na úrovni socialistické ordinace ( např. potrhaná koženka na zubařském křesle a celkové zanedbání a zašlost ). Celkově to na mě působí dojmem, že již nechce investovat do "nové výbavy ", protože se mu to nevyplatí ( pan doktor je v předdůchodovém věku ). Přístup je spíše neosobní, vadí mi, že často řeší profesní i osobní věci se sestrou přede mnou - to si myslím, že by nemělo být. Nikdy mě sám aktivně nenabídl nějakou lepší péči, např. vybělení chrupu apod. ( pravděpodobně na to nemá ani vybavení ). Je však pravda, že když jsem potřeboval udělat korunku, odvedl dobrou práci, mám ji již několik let a zcela bez problémů. Před několika dny otevřeli o pár metrů dál novou stomatologickou ordinaci ( i gynekologii ) s vybavením na zcela jiné úrovni, takže máte možnost volby... Vzhledem k tomu, jaký aktuálně počet stomatologů a jak obtížně se hledá nový zubař, netlačí nic pana doktora aby vylepšil svou zubařskou "image".

Jsem naprosto spokojen. Pan doktor je výborný profesionál,vše dokáže vysvětlit a jeho práce je velice kvalitní a dlouho vydrží.

Jsem naprosto spokojený. Chodíme k němu s celou rodinou. Velmi příjemné jednání, rychlé objednání, co udělá, to vydrží. Snad nejvíc oceňuji jeho (a sestry) přístup k dětem. Zatímco mě se každý zubař snažil vyděsit, takže jsem se zubaře ještě na vysoké škole bál, dr. Švec nevrtá zbytečně, raději třeba i nadvakrát, aby dítě nemělo pocit, že je na gestapu. Moje děti ne že by se k zubaři těšily (když byly menší, tak ano), ale nebojí se.

Výborný praktik