Několik let docházím k panu Sekyrovi do Kartouzské a je to prostě Frajer a mistr svého oboru !!!!!!!

K panu doktorovi chodím od začátku jeho praxe a jsem velmi spokojen. Původně jsem docházel k MUDr. Domanskému, vynikajícímu lékaři, který odešel do důchodu a praxi po něm "převzal" právě pan doktor Sekyra, který je neméně kvalitní odborník, ošetření u něj se nebojím, neb jsou v zásadě bezbolestná. Mohu jen doporučit :)

Velmi dobrý, příjemné chování. Akorát dlouhé objdnací doby a těžko se dovolává.

Super lékař, který začínal svou praxi u jednoho z nejlepších stomatologů v Praze.

Pan doktor je velice příjemný, vstřícný a nikdy se ošetřeníu něj nebojím. Zachránil mi vyraženou jedničku. Prostě super. KKK

Nejlepší lékař, ochotný, komunikativní a milý. Moc mu děkuji. KA

špičkový odborník a velmi slušný a korektní.

Velmi dobrý lékař. O zuby celé naší rodiny se stará více než 15 let a i když mám, díky vlastní lajdáckosti, protézky, i ty fungují výborně. Oceňuji i jeho přístup k pacientům, nikdy jsem se u něho, ani u jeho sestřičky, nesetkal se špatnou náladou nebo neochotou. Vždy se snaží vyjít vstříc a nějaká ta minuta čekání v čekárně snad nikoho nezabije. To vždy záleží na pacientovi přede mnou s čím k zubaři jde. Je prostě super.

naozaj doporucujem

Naprosta spokojenost. Pri vstupni prohlidce (nemel jsem stomatologa asi 4 roky) provedl detailni kontrolu a po nekolika dalsich navrhl dlouhodoby plan pece o zuby. Nemam zadne vazne problemy takze velice ocenuji ze se pan doktor aktivne snazi zachovat me zuby v poradku.