Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Celokeramická zubní korunka CEREC • Od 10 000 Kč

Dentální hygiena • Od 700 Kč

Estetické výplně z kvalitního kompozitního materiálu • Od 1 000 Kč +5 Více

Ošetření kořenového kanálku (endodoncie) • Od 1 000 Kč

Panoramatický rentgenový snímek (OPG) • 500 Kč

Rozsáhlejší dostavby zubu • Od 2 000 Kč

Více

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Mezi Školami 2475/29, Praha

Od 10 000 Kč

MDDr. Petr MochowMezi Školami 2475/29, Praha

Od 700 Kč

MDDr. Petr MochowMezi Školami 2475/29, Praha

Od 1 000 Kč

MDDr. Petr MochowMezi Školami 2475/29, Praha

Od 1 000 Kč

MDDr. Petr MochowMezi Školami 2475/29, Praha

500 Kč

MDDr. Petr MochowMezi Školami 2475/29, Praha

Od 2 000 Kč

MDDr. Petr MochowMezi Školami 2475/29, Praha

1 500 Kč

MDDr. Petr MochowMezi Školami 2475/29, Praha

Od 15 000 Kč

MDDr. Petr Mochow

Zkušenosti

O mně

V lednu 2013 jsem ukončil 1.lékařskou fakultu UK v Praze. Po několika pokusech o uplatnění na klinikách jsem se rozhodl otevřít svou vlastní ordinaci,...

Více


Ukončené školy

  • 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy

Ceny ZnamyLekar.cz


Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

  • Čeština,
  • Angličtina

Účty sociálních médií

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: MDDr. Petr Mochow Rozsáhlejší dostavby zubu

Od zubare cekam peclivost a presne takovy pan doktor je, takze maximalni spokojenost.

J
Ověřený profil
Umístění: MDDr. Petr Mochow Celokeramická zubní korunka CEREC

Nejlepší, co jsem kdy potkala - opravil mi vše, co před ním zpackali jiní zubaři. Skvěle vybavená ordinace, čímž dost šetří pacientův čas. Jeho práci mi pochválili i jiní (např. implantolog či stomatochirurg), takže to není pouze subjektivní názor člověka mimo obor. Rozhodně doporučuji.

H
Umístění: MDDr. Petr Mochow Estetické výplně z kvalitního kompozitního materiálu

Pan doktor mě zachránil, i když šlo "jen" o estetickou záležitost a sám mi nabídl ošetření zcela mimořádně v sobotu - velice pečlivý a vstřícný.


M
Ověřený profil

Velice peclivy zubar, uprednostnuje kvalitu pred kvantitou. S pristupem rychle "zaplacnout" se rozhodne nesetkate. Injekci dava automaticky. Celkove jsem spokojen.


Ověřený profil

Velmi dobry zubar, precizny, sikovny profesional s dobrym pristupom k pacientom. Vsetko podrobne vysvetli. Ordinacia moderne vybavena, sestricka mila...


Ověřený profil

Velmi milý zubař, který mne svou péčí a ohleduplností zbavil strachu ze zubařů. Je velmi pečlivý a zajímá se o pocity pacienta.


P
Ověřený profil

Pan doktor je vždy milý, usměvavý, velice pečlivý, snaží se zachránit i hodně zkažené zuby, což je můj případ. Po mé předchozí zubařce mi musí opravit téměř celou pusu. Je výborný i v estetické stomatologii. Ošetření je téměř bezbolestné. Ordinace je moderní a moc pěkná, sestřička je také moc milá. Vždy mi vyjdou vstříc. Doporučuji!


A
Ověřený profil

Jsem opět nadšená - přístupem a chováním lékaře,odborností, vystupováním, prostředím a také jeho sestřičkou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

52 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,chtěla bych se Vas prosím zeptat mám již po druhé vyvrtany zub léčený, paní doktorka procistila kanálky nasadila antibiotika a teď mi přešel zánět i na druhý zub. Už si vážně nevím rady a bolesti jsou. Bylo by možné v co nejkratší době Vas navštívit? Vím že jsou teď svátky, takže se obávám že ještě nějakou tu bolest budu muset snést. Děkuji za odpověď.

Dobry den, pokud byste chtela, omluvil se nam pacient a meli bychom volno ted 2.1.

MDDr. Petr Mochow

Mám otázku, myslíte si, že když jsem byl před 10 měsíci u zubaře a měl jsem opravdu pěkné zuby bez kazů, zubař mi dělal trojitý rentgen a doporučil jen zubní hygienu, ale po 10 měsících po druhé návštěvě a mám 3 kazy? Z nichž dva z nich jsou na vrtání a plnění? Jsou v bodě, kde jsou zuby v kontaktu, mezi. Je mi 26 a neměl jsem vůbec žádné kazy. Pravidelně čistím zuby dvakrát denně, myslíte si, že by se mohl mýlit? Myslíte si, že v takto krátkém časovém období se mohou tvořit kazy? Za mě to zní podivně, téměř jakoby se pokoušel vydělat na mě nějaké peníze. Zuby si čistím 26 let pořádně, ze všech stran, většinou i mezi. Nejen že zubař ty kazy neviděl zrcátkem, ani viditelně. Udělal (namátkově) bez žádného podezření rentgen, který mi ani nijak neobjasnil, a prý je tam mám a hned mě objednal na plnění bez nějakých dalších informací. Jak může někdo kazy které nejdou vidět odstraňovat? Co když není potřeba je odstranit a třeba se samy zastaví? Děkuji za odpovědi a přeji hezký zbytek dne :)

Dobrý den,
nemyslím si, že by bylo moudré podezřívat zubního lékaře z toho, že chce ošetřovat kazy, které ve skutečnosti nejsou. V dnešní době mají zubní lékaři tolik práce, že toto není opodstatněná praktika. Co se týče zhotovení zubního RTG bez jakéhokoliv podezření, je to běžné a správné. Malé, tzv. intraorální, snímky by se měly zhotovovat ideálně jednou ročně a velký, tzv.panoramatický, RTG by se měl dělat jednou za 2 až 3 roky. Mezizubní kazy skutečně nemusí být vidět pouhým vyšetřením v ústech pacienta, ale až na zmíněných RTG snímcích. Kazy mají určitá stádia a pokud pan doktor zhodnotil, že už je potřeba je ošetřit, on je odborník a věřil bych mu. V opačném případě máte svobodnou volbu toto ošetření odmítnout a zkusit své štěstí jinde. Je to skutečně tak jednoduché... :)

S pozdravem...
MDDr. Petr mochow

MDDr. Petr Mochow

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.