Petr Kocum, zubař Praha

Petr Kocum

Zubař Více

1 názor

Roentgenova 37/2, Praha
Stomatochirurgické centrum Podstata - Hudler spol. s r.o.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Názory

1 názor

Umístění: Stomatochirurgické centrum Podstata - Hudler spol. s r.o.

Pan doktor mi operoval v analgosedaci retinované zuby moudrosti.
Udělal na mě velmi hezký dojem, celou dobu se usmíval, odpovídal na všechny dotazy, byl velmi ochotný. Ze samotné operace si téměř nic nepamatuju, ale vybavuju si, že mě celou dobu držel někdo za ruku - nejspíš sestřička, což na mě působilo opravdu hodně uklidňujícím dojmem. Pan doktor mi měl původně vyndat všechny 4 zuby moudrosti, ale u posledního nastala menší komplikace, kdy mi nejspíš sestřička napíchla nějakou cévku, proto se nemohlo v operaci pokračovat. Po operaci jsem chvíli ležela na lůžku, přišel pan doktor a popsal mi celý průběh operace. Byl moc milý, záleželo mu na tom, abych se cítila co nejlépe. Dostala jsem troje prášky - antibiotika, prášky na otok a na bolest. Jsem už druhý den po operaci a necítím vůbec žádnou bolest (opravdu vůbec žádnou, sama se tomu divím). Ještě bych ráda dodala, že se nejednalo o banální zákrok, naopak byl složitý, což mi potvrdili dva jiní zubaři a pan doktor osobně. Jeden zubní chirurg mi chtěl dokonce odebrat kus čelisti, ale pan doktor Kocum mi ji celou zachránil a za to mu moc děkuji :)