Stomatochirurgické centrum Podstata - Hudler spol. s r.o.
Roentgenova 37/2, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Stomatochirurgické centrum Podstata - Hudler spol. s r.o. Jiný

Pan doktor je nejen skvely odbornik, ale i vzacny clovek. Na pacienty se usmiva, vse vysvetli a je neuveritelne sikovny! Delal mi retinaci 2 zubu moudrosti, u jednoho z nich cysta, rostl mi pod dasni kolmo k ostatnim zubum. Pred operaci mi doporucil rtg, ktery jsem si sice musela priplatit, ale diky nemu vedel, kudy vede nerv a rezal tak, aby mi ho neprerusil! (Coz se mi bohuzel u jineho zubare pri tom samem vykonu stalo). Operace probihala v analgosedaci, o nicem jsem nevedela, ani nic necitila. Nedokazala jsem tomu uverit, ale prestoze byl zakrok narocny (postaveni zubu a cysta u nej), skoro to nebolelo. Prasky na bolest jsem si vzala spis preventivne. Zadny zanet, skoro zadna bolest a hybnost celisti uplne v pohode. Pane doktore-jste skvely, moc Vam dekuji a preji Vam hodne uspechu a zdravi!!!

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Navštívila jsem pana doktora na ORL Na Homolce nejprve kvuli obtížím s čelistním kloubem(s kterým mi poradil,nasměroval a problém zmírnil) a při návštěvě mi sám ještě navrhl,že mi odstraní velké mateřské znaménko na čele.
Obešla jsem do té doby 6 specializovaných pracovišť plastické chirurgie a všude bylo odstranění problém (min.týdenní hospitalizace,celková narkóza a určitě zvednutné obočí-znaménko bylo blízko obočí o velikosti pětikoruny a vystouplé asi 1.5-2cm).
Pan doktor je naprostý PROFESIONÁL a FRAJER! Ráno jsem přišla a za 2 hodiny odešla domů. Odstranil znaménko v lokální anestezii, naprosto bezbolestně,šití trvalo asi hodinu a půl. Bezbolestně proběhlo i celé hojení rány,pořád jsem čekala,kdy to začne bolet a ono nic! Vyndání stehů- opět polechtaní, o bolesti se nedá vůbec mluvit.
A nejlepší je,že na čele není absolutně nic vidět. Maličká jizvička,kterou jsem si nepředstavovala ani v těch nejlepších snech. Tak jemňoučká čárka,že to snad není možné a nikdo,kdo z mého okolí to vidí,nemůže věřit vlastním očím. Obočí netknuté a na svém místě.
Velké díky panu doktorovi je opravdu mistr. Jsem vděčná,že se do toho pan doktor pustil a že jsem ho poznala. Nikdy mě nenapadlo hledat pomoc na ORL, ale právě tam jsem ji nakonec našla
Svým jednáním mi pan doktor Kocum dodal odvahu se mu svěřit do péče a dobře jsem udělala. Děkuji!

Umístění: Stomatochirurgické centrum Podstata - Hudler spol. s r.o.

Pan doktor mi operoval v analgosedaci retinované zuby moudrosti.
Udělal na mě velmi hezký dojem, celou dobu se usmíval, odpovídal na všechny dotazy, byl velmi ochotný. Ze samotné operace si téměř nic nepamatuju, ale vybavuju si, že mě celou dobu držel někdo za ruku - nejspíš sestřička, což na mě působilo opravdu hodně uklidňujícím dojmem. Pan doktor mi měl původně vyndat všechny 4 zuby moudrosti, ale u posledního nastala menší komplikace, kdy mi nejspíš sestřička napíchla nějakou cévku, proto se nemohlo v operaci pokračovat. Po operaci jsem chvíli ležela na lůžku, přišel pan doktor a popsal mi celý průběh operace. Byl moc milý, záleželo mu na tom, abych se cítila co nejlépe. Dostala jsem troje prášky - antibiotika, prášky na otok a na bolest. Jsem už druhý den po operaci a necítím vůbec žádnou bolest (opravdu vůbec žádnou, sama se tomu divím). Ještě bych ráda dodala, že se nejednalo o banální zákrok, naopak byl složitý, což mi potvrdili dva jiní zubaři a pan doktor osobně. Jeden zubní chirurg mi chtěl dokonce odebrat kus čelisti, ale pan doktor Kocum mi ji celou zachránil a za to mu moc děkuji :)