Bobkova 736, Praha
Centrum prof. Čecha, s.r.o. (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Sokolovská 304, Praha
C.L.P.A. (mapa)

Já mohu v tuto chvíli pouze poděkovat. Pan doktor se o mě dva roky staral a snažil se mi pomoci od problémů s kolenem, které se táhly již 2 roky před tím, než jsem ho navštívila. Nejprve zkoušel alternativní metodu rehabilitací atd. nechtěl zasahovat do těla. Poté tedy artroskopií použil šetrnější metodu.. Půl roku jsem hrála nadále svůj sport, ale pak se uvolnil vaz znovu. Dnes jsem rok a měsíc po plastice a nemůžu si na nic stěžovat. Vždy vstřícný muž, který se snaží pomoci co nejšetrněji. Díky němu můžu dnes nadále hrát a bavit se sportem, který miluju. A za to mu děkuji :)

Názor přidán dne 24.12.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Velice hodný a lidský pan doktor s laskavým přístupem k pacientům a to i dětským,mohu jen doporučit!

Mel jsem problem s kolenem, prestoze jsem absolvovat 2 vysetreni nepodarilo se zjistit priciny potizi. Pri druhem vysetreni (to byl problem s kolenem uz 1 mesic) bylo konstatovano ze bude nutne povest dalsim vysetreni (ano, jiz treti) kde se udelaji dve diry do nohy aby se zjistila pricina obtizi. Ze se jedna o operaci ktera bude znamenat 2 dny pracovni neschopnosti jsem se dozvedel az od sestry, termin treti navstevy byl planovany az za mesic (tj. 2 mesice od vzniku potizi). Vzhledem k tomu ze jsem byl pred cestou do zahranici nemohl jsem termin 3 navstevy akceptovat, bohuzel doktor mi nebyl na primou otazku schopen rici jaka jsou rizika pokud budu nohu behem dovolene zatezovat. Sel jsem na vysetreni jinam, jiny doktor ihned zjistil priciny potizi (aniz musel vrtat koleno) a problem byl brzy vyresen.
Dalsim minusem ordinace je pristup sestry, pozadal jsem ji aby vymenila prehoz na ordinacnim luzku, byl spinavy (velke zlute fleky) a take mokry od dezinfekce. Toto odmitla, takze jsem si jako platici pacient musel odmotat sam papirovy rucnik a polozit jej na luzko.
Shrnuli to:
a) omezene odborne znalosti - misto jednoho vysetreni by byly tri, kde by byla provedena zbytecna operace. Nulova odpoved na otazku ohledne prevence
b) ignorace potreb pacienta - 2 mesice potizi pacienta lekar neresil
c) neochotny pomocny personalu
d) obecne trosku buransky pristup pomocneho personalu

Podstoupil jsem bohužel u tohoto doktora plastiku zkříženého vazu v koleni a dodnes velice lituji. Před operací jsem provozoval i když s ortézou všechny sporty bez omezení, dnes po roce a půl od operace jsem v podstatě invalida. Koleno mám stále nateklé, bolí mě ve dne i v noci neustále, problémy mám s obyčejnou chůzí. Koleno je více nestabilní než před operací a neustále mi v něm přeskakuje. Mám zničenou chupavku na stehenní kosti až na kost i na čéšce a oba menisky. Když jsem byl po třech měsících na kontrole a stěžoval si na otok a bolest, tak mě odbyl že je to normální a po roce mi sdělil - co jsem čekal.

Mě koleno léčí chondroitinama, které jako výkonostní sportovkyně stejně beru, v podstatě si myslí, že si vymýšlím. V jiném zařízení doporučují okamžitou operaci, protože mám vybočenou čéšku a nemůžu propnout nohu. Tak nevím...

Pan doktor z centra CLPA mi pomohl z upornymi bolestmi kolene, pres to, ze problemy stale jeste trochu mam, porad se situace zlepsuje a je nesrovnatelna s minulym rokem! Moc mi pomohl a jsem mu za to vdecna!! Ocenuji hlavne jeho odborne vedomosti a jeho velmi pozitivni pristup k lecbe. Dekuji!

Pan doktor je výborný mladý lékař, který mi dokázal vysvětlit, co doopravdy mám s ramenem a zahájit správnou léčbu. Bez jeho pomoci by mě ruka bolela ještě teď! Rozhodně doporučuji!!!

Pan doktor mi jako první pořádně vyšetřil maminku a zahájil odpovídající léčbu. Mohu jen doporučit.
A mimochodem - k příspěvku paní Zdeňky, určitě pan doktor není operátor, ale OPERATÉR :-)

S přístupem pana doktora jsem byla naprosto spokojená. Po několika letech hledání lékaře, který by mi řekl co mám za problém mi pomohl právě až MUDr. Kmošťák u mě diagnostikoval přetržený křížový vaz. Já byla vyděšená a pan doktor mi dal čas na rozmyšlenou. Po několika dotazech zda by to nešlo řešit jinak mě přece jen přesvědčil na operaci. Zákrok proběhl bez problémů a já jsem rok bez problémů. Jako jediný mi pomohl při bolestech v kolenech (špatné chrupavky). Nedám na něj dopustit a rozhodně ho doporučuji dál.

Názor přidán dne 24.12.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Shrnuli to:
b) ignorace potreb pacienta - 2 mesice potizi pacienta lekar neresil