Petr Fulín, ortoped Praha

MUDr. Petr Fulín

Uložit

Ortoped Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V Úvalu 84, Fakultní nemocnice v Motole, Praha
Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Linhartová Zdeňka (20.října 2016) Děkuji panu doktorovi za provedenou operaci kyčelního kloubu,to jaký je pan doktor to se jen tak nevidí,vstřícný,lidský,milý,trpělivý moc Vám za veškerou ochotu a vstřícnost děkuji,byl jste mně velkou oporou při této operaci.


M
Ověřeny pacient

Letos v létě byla moje maminka operována v Motole pane doktorem Fulínem. Je skutečně neuvěřitelně lidský, milý, vstřícný a trpělivý. Následně maminka podstoupila rehabilitaci v Medicentru na Praze 4, kde rovněž pan doktor působí. Je až skoro trapné, že jej všichni jen chválíme, ale fakt je to tak! Je to borec!!


M
Ověřeny pacient

Nikdy jsem nechtěla do motolské nemocnice. V lednu jsem upadla, měla zlomeninu kyčelního krčku a převezli mne do Motola na ortopedii k operaci. Měla jsem ale veliké štěstí, operoval mne MUDr. Fulín, který je lékař jakých je málo. Je milý, lidský, vše vysvětlí a pacientovi se věnuje. Děkuji za velmi dobrou lékařskou péči.


Z
Ověřeny pacient

omlouvam se panu doktorovi,ale asi mi nejak preskocilo hodnoceni.samozrejme jse myslela hodnoceni velmi dobry


Z
Ověřeny pacient

pan doktor je velmi symaticky mladik Je to vyborny ortoped.Je k pacientum slusny,vse pekne vysvetli.Hlavne na dnesni shon ma trpelivost a to je pro pacienta dost dulezite.Pokud bych mela problem,rada se na pana doktora obratim.


D
Ověřeny pacient

Pan doktor působí přes své mládí jako zkušený odborník a "klidná síla". Nelituje času, aby svým vlídným způsobem vysvětlil situaci, a dodává tak pacientovi i jeho blízkým potřebný optimismus. Jeho náročná práce ho zřetelně baví. Skvělé, díky!


Výborný odborník s lidským přístupem


Milý, vstřícný, vše výborně vysvětlí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti