Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

U tohoto pana zubaře byl před lety můj tatínek (invalidní důchodce), který ho poprosil, jestli by mu mohl dělat zákroky hrazené pojišťovnou. Načež se na něj pan doktor rozkřičel, co je to za móresy, ať už si laskavě zvykne nosit k zubaři peníze.

Neodporucam. Ked vas osetruje mluvi vam rovno do pusy.Zle spravená korunka, nesedela po roku som zistila ze tam mam kaz! okom viditelne kazy nazval ze tam nic nevidi. Lutujem, ze som skor nedala na svoju intuiciu a nezmenila doktora skor. Strašné, vyhodene peniaze. a stotožnujem sa s ostatným názormi pacientov. Tie pozitivne su zo šablony :/

Hruza je slabe slovo. Pri me posledni navsteve, kdy mi pan doktor opravoval zub, mi sdelil, ze jinak je vse v poradku a staci kdyz prijdu za pul roku. Za par dni me ,,spraveny" zub zacal bolet a jelikoz mel pan Bednar dovolenou a bolest byla nesnesitelna, musela jsem jit k jinemu zubari a nestacila jsem se divit. Pod plombou byl postupujici kaz a plomba byla dana hodne lajdacky. Za 1200 super prace. Rozhodla jsem se, ze k panu Bednarovi uz chodit nebudu a kdyz mi muj novy zubar delal prohlidku (cca 3 tydny potom co Bednar rekl ze je jinak vse ok), nasel asi sest kazu (vetsina okem viditelna), dva kazy pod plombami, o spatne vycistenych kanalcich ani nemluvim. Kolik penez jsem u nej vyhodila zbytecne. Nejlevnejsi to nebylo a o nejakem potvrzeni o zaplaceni si muzete nechat jen zdat. Nemluve o jeho super naladach, kdyz vstane rano spatnou nohou, je to jedna radost. Pana zubare Bednare bych doporucila snad jen jako pomstu za neco opravdu strasneho svemu nepriteli.

Chodím k panu doktorovi již deset let.Díky němu mám chrup vpořádku.Spravil mi špatně zhotovené plomby od předchozího zubaře

Nedoporučuji. Zákroky vždy bezbolestné. Vždy jsem z ordinace vycházela s pocitem, že mám zuby v pořádku. Ošetřované zuby pouze ty,která já jsem chtěla. Ostatních zubů si nevšímal. O vypadávání plomb po půl roce, radši ani nemluvit. Když jsem přišla do ordinace a tvrdím, že mě ten zub bolí, on sám mi tvrdil, že mě tam nemá co bolet. Poté jsem přišla s vypadnutou plombou od zubu, o kterém jsem tvrdila, že mě bolel. Po nasazení korunky jsem do ordinace přišla na kontrolu, řekla jsem, že mě to tam pobolívá, prý je to tím, že na tu stranu moc jím - bohužel to tím není (zánět pod korunkou) a pořádně nevyčištěné kanálky). Člověk tam nechal takových peněz a za nic. Po návštěvě jiného zubaře jsem se nestačila divit co mi vše našel. 4 kazy, pořádně nevyčištěné kanálky atd. - pohřebiště.

Pan doktor je odborník na svém místě.zachránil mi chrup po dalším zubaři, který neměl tolik trpělivosti ani znalostí.

S panem doktorem Bednářem mám jen ty nejlepší zkušenosti, a to už k němu chodím mnoho let. Asi před sedmi lety mi dělal implantát, který je úplně k nerozeznání od mých ostatních zubů, a jsem s ním maximálně spokojená.

Nedoporučuji, sice byl zábavný a bezpolestny( vzdy byla injekce) nikdy vsak neprovedl poradnou kontrolu, vždy se soustředil jen na zub co bolel. Pote co jsem si vybrala noveho zubare, byla zdesena kolik kazu "prehledl". Kdyz srovnam plomby jeho a me nove zubarky, uplne neco jineho ( jeho nikdy nevydrzely vice jak 1 rok- cistit niti neslo vubec,tvar vyplne nesedel, nikdy plomby nelestil, zadna desinfekce do zubu). Musela jsem prelecit kanalky , protoze pan doktor jeden nezaplnit do konce , druhy vubec a treti byl ok. Za nasledek to melo nejen financni zatez, ale i bolestive procedury.

Pana doktora nedoporučuji, po 3 měsících bolení zubu kdy pan doktor nějak asi nevěděl, jsem navštívila jiného doktora ten se zděsil že mám vyditelný zubní kámen, 1 zubní kaz viditelný a další 2 na rengenu. Rengen mi pan doktor nedělal dobře 8 let, prohlídku zubů nedělá jen se koukne na zub co vás bolí, několikrát se mi stalo, že jsme se dohodly na plombě a nakonec nic, vyčistil zub a jela jsem domů což mě dost naštvalo člověk jede přes hodinu a pak tam stráví 5 min a jdu na další termín proč když jsem měla termín na plombu? ..... To že se pan doktor hodně vybavuje co jsem tady četla je pravda několikrát se mi to stalo a pacient to tedy nebyl....

Naprosto nedoporučuji - kontrolu zubů provedl velmi zběžně, po třetí takové prohlídce mi to nedalo a zašla jsem jinam. Výsledkem byly dva kazy - jeden druhé a jeden dokonce třetí třídy. A to od poslední prohlídky u dr. Bednáře uběhl pouhý měsíc....Nový pan zubař se nestačil divit....