Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Bílovec

• „Paní doktorka je skvělý člověk, skvělá lékařka, empatická, ochotná, k dětem i rodičům velmi milá, stejně jako její sestřička. S dvojčaty k ní docházíme již 13 let a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nejsou zde žádná ale... Více

Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Velmi příjemná a profesionální lékařka. Dokáže perfektně formulovat otázky pacientovi , což velmi napomáhá ke správné diagnoze. Moc lepších a příjemnějších lékařu jsem v životě nepotkal. Více

Zacpalova 28, Opava Mapa

Ambulance dětské kardiologie a prenátální echokardiografie

• „K paní doktorce chodíme s dcerkou chvíli, ale jsme velice spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, zajímá se - ptá se, poradí - nic nenutí. Je empatická, a k dětem má krásný vztah. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava-Zabřeh Mapa

Pedicor - MUDr. Radana Osmančíková

• „S paní doktorkou,jsme spokojení.Vždy nám dobře poradila,což se týkalo už nemoci,kojení či jiných starostí maminek a dětí.A když Mucosolvan nezabíral,tak se snažila najít jinou alternativu.My jsme prozatím s dcerkou spokojené.A paní sestřička je taky super!!!Vždy jsou milé a ochotné!!! Více

Nerudovo nám. 614, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je báječná! Trpělivá, vstřícná a pečlivá. Nemohu jinak než doporučit. Opravdu je to lékařka na svém místě! Více

Volgogradská 2434/147, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan doktor, je velice inteligentní a rozvážný člověk. Jeho péče je velmi kvalitní i přesto ,že se v ordinaci zdržíte pár minut. Pracuje svižně a k věci, oceňuji lidský přístup. Děti - obě ho mají rády. Vždy dostaneme nějakou pozornost. Je ochotný i mimo pracovní dobu dpovědět na telefonický dotaz, jednou jsem mu volala i do Finska!!!Sestřičky usměvavé, příjemné, výborná domluva s celým týmem ordinace. Vřele doporučuji! Více

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka v Ostravě, má mě v péči už od narození a lepší bych nenašla, má citlivý přátelský přístup, do ordinace chodím ráda a vím že udělá všechno pro mé zdraví. Sestřičky jsou obětavé a hodné, vřele doporučuji. Více

B. Martinů 812, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka, jakou jsme si mohli přát, milá, vstřícná, pečlivá, stejně tak je skvělá i paní sestřička. Neměnili bychom. Více

Dolní 101, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprostá spokojenost, výborný přistup a skvělé znalosti.

Partyzánská 4, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka a paní sestřička jsou příjemní, hodní a milí jsme s nimi spokojeni. Doporučuji všem. A hlavně paní sestřičce a paní doktorce doporučuji ať se jím Nadále pěkně pracuje a ať se jím v té ordinaci líbí. Více

Fryčovická 206, Brušperk Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší lékařka, chodila jsem k ní až do 19 let a nemůžu si na nic stěžovat, vždy pomohla.. Lekářka jak má být.

Opavská 57/3126, Kravaře Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „chodím k ní s miminkem a zatím jsem velmi spokojená :-) velice se mi líbí, že nejede podle tabulek ale přistupuje individuálně, neřeší prkotiny a dokáže uklidnit i vyděšenou prvorodičku jako jsem já Více

Partyzánská 4, Opava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velice spokojená, doporučuji.

Nám. SNP 4, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou i sestřičkou jsme velice spokojeni, chodil k ní můj manžel do 18 let a jelikož bydlíme kousek, tak jsme neváhali a chodíme s malou jen k ní. Když se malá narodila, tak jsem volala celkem často, když se mi něco nezdálo nebo jsem potřebovala poradit a vždy mě v klidu vyslechla a poradila, nikdy nespěchala nebo mě odbyla. Sestřička také ráda poradí. Já chodím k paní doktorce moc ráda, je milá a jak již někdo zmínil, nedělá z komára velblouda, ale zároveň nic nepodceňuje. Více

Fr. Formana 13/251, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší a nejhodnější paní doktorka a sestřička... Velmi lidský přístup a pečlivě provedená vyšetření.

Haškova 10, Opava Mapa

• „Velká spokojenost!!!

Nadační 1, Odry Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka je výborná vždy hodná,ochotná určite bychom nemenili!!!Dcera k pani dr.chodi uz 13 let a vzdy rada....... Více

Čs. armády 6a/1402, Hlučín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Do této ordinace docházím již 18 let a je mi líto, že to končí neboť dcera se stává plnoletou. Po celou dobu, od miminka, úžasná péče, starostlivost, ochota. Obě paní doktorky profesionálky, milé, vstřícné. Sestřička - sluníčko, k dětem krásný přístup. Mohu jen doporučit a napsat SPOKOJENOST. Více

28. října 139/1480, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Úžasná paní doktorka a sestřička to samé. Chodime k ní už léta, mám dvě velké děti a teď kojence a v žádném případě bych neměnila. Vždy nám pomohla a to se nejednalo jen o "rýmičky" Má moji plnou důvěru. Více

1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka a sestřička nemohli jsme si vybrat lepší tým vždy nám poradí a nikdy neodmítne dělá vše proto aby byly děti zdravé... Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.