Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Kladno

• „Vyborna pani doktorka s milym lidskym pristupem k detem i dospelym. Vse vysvetli,peclive zkontroluje a s vlidnym usmevem uklidni kazde dite. Vrele doporucuji L.Rajzíková Více

Žukovského 887/4, Praha Mapa

Pediatrie

• Pediatr, Fyzioterapeut

„Paní doktorku mohu doporučit. Je ochotná, odepsala mi na mail i během její dovolené. Nikdy jsem u ní dlouho nečekala. Více

Na Dlouhém lánu, 563/11, Praha Mapa

PMR Medikon s.r.o.

• Pediatr, Ostatní, Diagnostik

„Paní doktorka je velice milá, pečlivá a o její odbornosti není pochyb. Respektuje, že děti se nevyvíjejí podle tabulek. U syna si všimla periodických horeček a díky tomu nemá každou chvíli zbytečně ATB. Synové k ní chodí rádi a návštěva je příjemná i v případě očkování. Dotazy ochotně zodpovídá a dá se s ní domluvit na vhodném postupu individuálně. Více

Všerubská 153/3, Praha 5 - Řeporyje, Praha Mapa

Dětská ordinace, pediatr, praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je naprosto skvělá vždy poradí pomůže nemůžu si stěžovat na syna je moc hodná se vším vyjde vstříct :-) promě nejlepší doktorka co znám. :-) Denisa Hermanová Více

Čechova 252, Velvary Mapa

Dětské středisko

• „Pan doktor je velmi pečlivý, hodný a empatický. Nikde jsem s ním neměla žádný problém. Vše řádně a pochopitelně vysvětlil. Pana doktora bych nikdy neměnila! Více

Nádražní 357, Zlonice Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím s dětmi již víc jak 20cet let - nejdřív se synem nyní s dcerou - vážím si paní doktorky - její názory i její přístup je zcela profesionální. Má naší důvěru a velký obdiv. K. Nýdrlová - Kladno Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Naprosto nemohu souhlasit s poslední kritikou Dr. Preisse. Naopak, my jsme moc spokojení, taky nejsem příznivcem nadbytečného očkování a podobně a v žádném případě mě pan doktor do ničeho nenutil natož aby na mě byl kvůli odmítnutí očkování nepříjemný. A antibiotika píše tedy velmi sporadicky. Za mě a mé dvě děti určitě doporučuji. Ekertová Více

U cihelny 991, Unhošť Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Kompletní lékařka,vždy příjemná a velmi zkušená.Chodím k pani doktorce se dvěmi dětmi.Vždy jsem spokojena,jak s přístupem tak i s léčbou Více

Lidická 441, Unhošť Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Myslím si, že je to jeden z nejlepších dětských lékařů vůbec. K dětem i rodičům se chová hezky a vždy vyřeší jakýkoliv problém. Nikdy se nechoval arogantně, nebo nevyjádřil nezájem o dítě. Vždy pomůže tam, kde opravdu problém je. Nenasazuje miliony nefunkčních antibiotik, ale jedny pořádné, které okamžitě zabírají. My jako rodina jsme velice spokojeni a můžeme z vlastní zkušenosti vyjádřit jen pochvalu. Obě naše děti jsou nemocné jen zřídka, poctivě jsou zvány na preventivní kontroly a mají nejlepší péči. S pozdravem, Eva P. Více

J. Šípka 486, Stochov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Téměř patnáct let mě léčil, a to velmi úspěšně (měla jsem astma a alergie). Je to vynikající lékař a skvělý člověk. Mohu jen a jen doporučit. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice na Homolce

• „Mám s paní doktorkou samé dobré zkušenosti. Je příjemná, pečlivá, nepředepisuje zbytečně antibiotika ani jiné léky. K dětem se chová vlídně a s trpělivostí, mají ji rády. Podle mého soudu je kompetentní, vzdělává se, má přehled o nových doporučených očkovacích látkách; pokud si není jistá, neváhá konzultovat s fakultní nemocnicí v Motole apod. Pokud se zeptáte, ráda vám vše vysvětlí. Když si nevěděla rady, odeslala nás bez váhání do nemocnice. Zdá se, že dobře zná své limity coby praktického lékaře. A není výjimkou, že vás v případě nouze přijme v domácí ordinaci i mimo řádnou ordinační dobu. A nedá najevo, že ji obtěžujete. Mohu ji s klidným svědomím doporučit. Více

Karlovarská 591, Tuchlovice Mapa

Tuchlovice - pediatrie

• „Zora Součková k paní doktorce Kuglerove chodíme už osm let a velka spokojenost. Mile prostředí, sestřička i paní doktorka. Když byla dcerka nemocná, nejen ze hned odhalila, co dcerce je a to slo poměrně o vzacne onemocnění, ale pak paní doktorka obden volala, aby se ujistila, jak pokračuje léčba mezi dvěma návštěvami. Když je potřeba, vyšle ke specialistovi. Je evidentni profesionální přístup a zkušenosti. Sestřička velmi vstřícná, domluva po telefonu i e-mailu, jak jste objednání, tak jdete , v naprostém případě bez čekání. Nesla bych už jinam. Více

K Sídlišti 744, Libčice nad Vltavou Mapa

• „Dobrý den,k paní doktorce Kateřině Bílkové docházíme již 6 rokem. Jsem s ní a její zdravotní sestrou nadmíru spokojena. Má lidský a profesionální přístup k dětem, tak i k rodičům a musím podotknout, že nemají ani jedna problém pomoci i mimo pracovní dobu aniž by jste měli pocit, že obtěžujete. Je jedině dobře, že se nesnaží do dětí hned cpát antibiotika a vždy v pravý čas odhadne, kdy jsou nutná. Zbytečně rodiče nestresuje.. Děkuji paní doktorko i sestřičko za péči o Vojtíka. Spokojení Arltovi. Více

č.d. 252, Velvary Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Paní doktorku Kateřinu Bílkovou a zdravotní sestru paní Vlastu Holcovou mohu jen doporučit. Nejenom svojí profesionalitou, ale také lidskostí a pozitivním přístupem.Jsou vždy, i v mimo ordinační hodiny vždy vstřícné a milé. Děkujeme moc za péči o Vojtíka, Arltovi, Zvoleněves. Více

č.d. 274, Zvoleněves Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Dobrý den, u paní doktorky Šircové, mám registrované obě děti již deset let. Po celou dobu registrace máme s péčí jen ty nejlepší zkušenosti. Paní doktorka je šikovná, důkladná a po celou dobu, co o mé děti pečuje, pečuje o ně se vší láskou a všemi dostupnými prostředky a zároveň nedělá z komára velblouda..jak se tak říká. Překvapuje mě, že má někdo s paní doktorkou jinou zkušenost. Co dodat je to také jen člověk....Šikovný člověk. Vřele doporučuji. Langová Více

Vepřkova 853, Slaný Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost