Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K paní doktorce chodím s dětmi již víc jak 20cet let - nejdřív se synem nyní s dcerou - vážím si paní doktorky - její názory i její přístup je zcela profesionální. Má naší důvěru a velký obdiv.
    K. Nýdrlová - Kladno

     • P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.  • 

  • Paní doktorka je velmi profesionální, mám k ní neskutečnou důvěru a syn ji má moc ráda. Její přístup je vlídný a vždy dobře poradí. Stejně tak sestřička je úžasná a milá. Na paní doktorku jsem dostala doporučení od předešlé dětské lékařky a jsem za ní neskutečně ráda.

     • P-P Klinika Kladno, spol. s r.o. Dětský lékař mého syna  • 

  • Jsem ráda,že moje holky navštěvuje paní doktorku Spaziererovou. Chodím tam již 9 let a jsem spokojená.Paní doktorka i sestřička jsou super. Jana M.

     •  • 

  • Velmi špatná paní doktorka, je sice milá, ale např. antibiotika předepisuje, dle mého názoru, neuváženě.
    Například na šestou nemoc, která se antibiotiky neléčí, nebo když u mého dvouletého syna nepoznala zánět slepého střeva a následkem "léčby" paní doktorky musel podstoupit těžkou operaci - zánět podbřišnice atd. detailů vás ušetřím-nikomu to nepřeji!.....jsem šťastná, že žije!!! nehledě na následky tohoto stavu....život mu zachránila asi za minutu dvanáct paní doktorka z kladenské dětské chirurgie!
    Své hodnocení přidávám jen proto, aby se člověk nenechal unést hezkým přístupem a slovem, nejdůležitější je odbornost!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • souhlasím se všema.je to velmi milá starostliva doktorka, samozřejmě i sestřička.

     •  • 

  • Milá,loajální a hlavně nechodí v bílím plášti :D

     •  • 

  • toto je nejlepsi detska doktorka jaka muze byt jsme s ni na prosto spokojeni, vse vysvetli do podrobna no je proste bajecna

     •  • 

  • jsme s pani doktorkou a sestrickou moc spokojeni ani pres stehovani a dojizdeni nehodlam menit takovou ochotu a starost asi uz nenajdete

     •  • 

  • Nepotkali jsme lepší doktorku. Chodí tam oba moji kluci a nemůžeme si ji vynachválit. Josef Soukup

     •  • 

  • nejlepsi lekarka kterou znam

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu