Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Liberec

• Pediatr, Kardiolog

„K paní doktorce chodíme s dcerkou už skoro 4 rokem a teď tam máme i syna a opravdu si nemůžeme stěžovat. Doktorka i sestřička jsou opravdu profesionálky, milé, vstřícné, vždy pomohou a neodbydou vás. Za mě je nejlepší a jsme opravdu rádi, že jsme u ní. Více

Ještědská 636/61, Liberec Mapa

MUDr. Jana Nováková s.r.o.

• „souhlasím,jsem také spokojena s paní doktorkou,ať nám tady v Semilech vydrží

Tyršova 394, Semily Mapa

• „Já nemohu říct chodila jsem k němu jako dítě a teď k němu chodím s obouma dětma a vždycky nám pomohl :-)

Krkonošská 350, Tanvald Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vážení zde přítomní,cítím potřebu sem napsat ,že se mi narodila dcera s velmi vážnou srdeční vadou.V Jbc porodnici byla prohlédnuta mnoha lékaři a propuštěna s tím že je v pořádku!Den po propuštění z porodnice nás paní doktorka navštívila doma ,,okamžitě zjistila,že tam je srdeční vada" Jsem si jistá ,že mé dceři zachránila život a já ji za to moc děkuji!! Po celé roky se o mé dcery starala vzorně a já dík jejímu přístupu vždy věděla že mé děti jsou v bezpečí!!! Setkala jsem se s mnoha odborníky ,specialisty (máme za sebou i operaci srdce)....Mudr.Hniličková je pro mě TOP.Dceři je 19let a my se s pí.doktorkou loučíme,bohužel musíme :( Celý život ji budu vděčná......Děkujeme Vám za vše . Více

č.d. 605, Velké Hamry Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Je velmi příjemná lékařka.S jejím lidským přístupem a postupem léčby jsme spokojeni. Doporučuji!

U Stavidel 846, Železný Brod Mapa

• U Školky 579, Tanvald Mapa