Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna České Budějovice

• „Dnes je mi už 41 let, ale dvakrát mi zachránil život jako malému dítěti. Moje lékařka dvakrát přehlídka zápal plic. Pan doktor Velemínský to poznal. A už když jsem se narodila jako nedonošená na začátku sedmého měsíce s kilem a půl, tak se o mě staral. Dnes mám syna, devítiletého a už mi také před lety pomohl. Kéž by takových lékařů bylo více. Tímto panu doktorovi děkuji. Monika Sepetavcová (dříve Šolcová) Více

Dukelská 160/I, Třeboň Mapa

Nestátní zdravotnické zařízení s.r.o.

• „Pani doktorka i sestřička jsou naprosto bajecne, lepsi doktorku jsem si pro syna nemohla najit, když slycham o zkušenostech s jinými. Velice přátelsky přístup, vše vysvetli, nic nezanedbala. V případě potreby bleskova komunikace přes e-mail. Rozhodne mužů doporučit. Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „Velice příjemná a ochotná lékařka. Její přístup k dětem je jedinečný. Vše vždy do detailu vysvětlí. K velice dobré atmosféře v ordinaci přispívá i moc příjemné chování sestřičky. Více

Jáchymovská 746, Zliv Mapa

Pediatrie

• „Paní dr. je starostlivá. Chodíme k ní už skoro 11 let. Vysvětlí vše podrobně(někdy opravdu jak malému dítěti). Dez problémů doporučí ke specialistům. Všem bych jí doporučila. Více

Vlkovská 310, Ševětín Mapa

Pediatrie